Šta je novo?

PlayStation 5 - opsta tema

- Preorderovao u CL
- Ocekivao da nece biti konzole danas
- Nema konzole danas, nema odgovora od radnje
- Svejedno se skenjao

On the other hand, preorderovao dualsense u drugoj radnji i stigao jos u ponedeljak. :/
 
CL je dobio 10 konzola , upravo sam dobio info , tako da CL nikad vise za bilo sta
 
Zvao Gigatron u Nišu gde sam preorderovao disk verziju, kažu bice tek sledeće nedelje
 
U Nemačkoj 850e po oglasima disk jedinica...ništa lepše nego zakon ponude i tražnje [emoji849][emoji847]

Sent from my SM-G9810 using Tapatalk
 
Extra!!...neka te služi...i omladinu još više [emoji56][emoji847][emoji106]

Sent from my SM-G9810 using Tapatalk
 
Evo malo oglasa iz Austrije, cisto da ne bude da je ludilo samo kod nas:

ps5.jpg
 
Upravo zvao CL sve što je stiglo je podeljeno kada bude opet uvoz ako vas pozovu dobijate ako ne onda ništa tako su mi rekli preko telefona.

Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
 
Tap in [emoji482]
049741425ffc7297f3f4da42ab2e0389.jpg
 
Čestitke svima koji su uzeli, da vas dugo služi!
Sad bar znamo ko je ispoštovao preorder i regularne korisnike a ne prijatelje, sestre, braću, kumove... Znam od sad gde ću uzimati legalno u radnji a gde ne.


Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
Upravo zvao CL sve što je stiglo je podeljeno kada bude opet uvoz ako vas pozovu dobijate ako ne onda ništa tako su mi rekli preko telefona.

Послато са SM-N975F помоћу Тапатока

Hvala na podeljenoj informaciji.
Zelim im sve najgore.
 
Ipak mi je ubedljiva ova informacija oko drugog uvoza ako prodjete dobijate ako ne ko vas ****
Zaista mi je žao sto sam obmanjen i sto sam poverovao da sam uradio pre-order
Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
 
Ajde ljudi utisci, valjda ste se vec vratili kuci :)
 
Ne vredi kukati sada :)
Valjda će do januara, februara biti nova tura :) A ako ne bude onda će valjda kod NS dilera na KP moći da se naruči.
 
Ne kukajte, evo meni kad stigne mozete je imati za samo 900e XD
 
Kaze covek, niste se spremili na vreme..Mozda je i u pravu. :D

Screenshot 2020-11-19 151456.png
 
Poslednja izmena:
Biće do NG nova isporuka PS5 i XSX. Ne bacajte pare bez veze. Sve je to još bagovito i tek treba da se pegla.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nisam bas pratio temu skroz, pitanje, koje su redovne cene ps5?
Vidim da oglasima u de ima vec za nekih 600€ +/-...

Gesendet von meinem EVR-L29 mit Tapatalk
 
Prvi utisci. Izrada odlicna. Boja je vise siva, nego bela. Dualsense je primetno bolji od DS4. Heptic feedback bas doprinosi sveopstem utisku, ali najvise u Astro's Playroom, gde se najvise primeti sve vezano za sam osecaj u ruci.

Ucitavanja su momentalna. Kod mene ce konzola stajati horizontalno, jer samo tako imam mesta da je namestim.

Posto je kod mene 5.1 audio setup, mogu da kazem da je celokupan utisak vrlo "imerzivan".



Hteo bih da pohavlim GC za azurnost i poslovnost. Ispostovali su ceo dogovor od pocetka do kraja, sve je proslo vrlo glatko u samoj radnji, cak su me i pitali da li mi trebaju neke dodatne informacije ili pomoc.

PS Saznao sam (neprovereno) da je cela Srbija dobila jednocifren broj digitalnih konzola.
 
Nisam bas pratio temu skroz, pitanje, koje su redovne cene ps5?
Vidim da oglasima u de ima vec za nekih 600€ +/-...

Gesendet von meinem EVR-L29 mit Tapatalk
Cene u Srbiji za preorder: 51.999 rsd za digitalnu i 65.999 RSD za BR verziju konzole.
 
Hvala [emoji106][emoji106][emoji106]

Gesendet von meinem EVR-L29 mit Tapatalk
 
Nisam bas pratio temu skroz, pitanje, koje su redovne cene ps5?
Vidim da oglasima u de ima vec za nekih 600€ +/-...

Gesendet von meinem EVR-L29 mit Tapatalk
Gde tačno, obzirom da na kleineinzeigen plaćaju po 700 bez problema?!

Sent from my SM-G9810 using Tapatalk
 
Mogao bi neko sa proverenim informacijama da kaže kada će dodatne ture da stižu
Ako nije poslovna tajna [emoji2365]

Sent from my HD1903 using Tapatalk
 
Čestitke svim dobitnicima!
Vidim se na preorderu PS6.

Sent from my OnePlus 7T using Tapatalk
 
Prvi utisci. Izrada odlicna. Boja je vise siva, nego bela. Dualsense je primetno bolji od DS4. Heptic feedback bas doprinosi sveopstem utisku, ali najvise u Astro's Playroom, gde se najvise primeti sve vezano za sam osecaj u ruci.

Ucitavanja su momentalna. Kod mene ce konzola stajati horizontalno, jer samo tako imam mesta da je namestim.

Posto je kod mene 5.1 audio setup, mogu da kazem da je celokupan utisak vrlo "imerzivan".



Hteo bih da pohavlim GC za azurnost i poslovnost. Ispostovali su ceo dogovor od pocetka do kraja, sve je proslo vrlo glatko u samoj radnji, cak su me i pitali da li mi trebaju neke dodatne informacije ili pomoc.

PS Saznao sam (neprovereno) da je cela Srbija dobila jednocifren broj digitalnih konzola.

GameCentar je izrastao u poprilicno azurnu i ozbiljnu firmu, barem iz mog iskustva. Kada sam bio narucio nesto od njih, em su me zvali da mi kazu kada ce poslati, plus mi je stigao mail sa svim podacima + broju za pracenje posiljke. Sve brzo i azurno. Svaka cast.
 
Stigao dodatni kontroler kao I novi spajderman ultimate edition iz GC danas , ali konzole nema naravno . Jos sam igru uzeo za PS 5 , ne znam da li ce na PS 4 moci da se igra posto kakva je situacija kontroler ce skupljati prasinu jer je pitanje kad cu uspeti da nadjem da kupim PS 5 a novi kontroler ne moze da se koristi na PS 4 .
 
Nazad
Vrh Dno