Šta je novo?

PlayStation 5 - opsta tema

Ima da zovem CL kao da je sve u redu i da se pravim blesav i samo ljubazno pitam da li je poslat moj PS5... xD
Otkacicu ih naravno, samo da nadjem resenje (i da mi se ergonomski svidi dualsense koji treba da stigne, kasne kuriri).
 
Poslednja izmena:
Oduvek su pravili te lazne nestasice i bas me nervira to..Evo klip za PS3 kad je izasao kaze voditeljka samo 40.000 komada za celu Kanadu (na 1:00).

 
Zvao sam Gigatron da vidim zašto mi ništa ne javljaju, kaže teta zato što nisam platio neću ni dobiti (što sam i znao) ali isto tako kaže konzole će biti u prodavnici tek u septembru sledeće godine, sada samo šalju iz magacina.

Ko tu koga .....?

Sent from my OnePlus 7T using Tapatalk
 
Ma šta oni znaju. Koga svrbi za konzolu, ima na kp par sigurnih likova kojima stizu ture jan-feb.

Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
Kod nas se u CG pojavio za 499,99 EUR, verzija sa bluray čitačem. Kažu nemaju na stanju ali biće uskoro, poručio odmah. :)
 
Šta li se dešava ako nekome zapadne defektna konzola, a nema zamenskih? Da li je Sony u obavezi da isporuči radnjama zamenske modele u roku od npr. mesec dana?
 
Tu ti upada zakon o zastiti potrošača, ako nr mogu da poprave ni da obezbijede zamjensku u zakonski predviđenom roku morace da te obestete...
 
Da li su ikoga kontaktirali iz CL ili cepaju tretman cutanja ? ) Kakva neozbiljnost od firme , da ne poveruje covek .
 
kao sto napisah meni rekose kontaktirace do kraja meseca [emoji1787], profi nema sta
 
Meni su iz CL rekli da "digital verziju još uvek nemaju na stanju i da će kontaktirati kupce po datumu porudžbine".
 
Poslednja izmena:
Ja sam preorderovao verziju sa diskom , a jos uvek me niko kontaktirao nije .
 
Ja sam se oprostio od ps5 u cl. Bukvalno bol u predelu mošnica imaju što se tiče preordera. Jurite alternative ako hoćete novi ps/xbox u ovoj god.

Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
Da samo sto neki nisu zakasnili , neki su odradili preorder day 1 ( kao ja na primer za obe konzole ) ali dzaba , preorder je odradjen u NEOZBILJNOJ firmi .
Tad su ovi što su tražili avans nazivani pilićarima, a slavio se CL jer ne uzima pare. :)
 
Haha, šta vam je čika Pionirko pričao pre mesec dana? :)
Konzole su već uveliko tamo gde treba da budu, preorderaši sutra dobijaju.
Za CL vam je rečeno kako će se stvari odvijati, verujem da je sad dosta jasnija situacija.



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja sam se oprostio od ps5 u cl. Bukvalno bol u predelu mošnica imaju što se tiče preordera. Jurite alternative ako hoćete novi ps/xbox u ovoj god.

Sent from my GM1910 using Tapatalk
ja sam se oprostio pre nekih mesec dana ali necu da otkazujem da vidim bas kad ce me zvati da je stiglo, cenim neki mart... a u medjuvremenu ako mi bas zagusti šaltanje na madjarsku
 
Haha, šta vam je čika Pionirko pričao pre mesec dana? :)
Konzole su već uveliko tamo gde treba da budu, preorderaši sutra dobijaju.
Za CL vam je rečeno kako će se stvari odvijati, verujem da je sad dosta jasnija situacija.



Sent from my iPhone using Tapatalk

A nadali smo se ybg. Imas li neki info za sivu zonu/kp kakva je situacija sto se tice uvoza i broja konzola?
back on topic:
Assassin's Creed Valhalla: PS5 vs Xbox Series X/ Series S Next-Gen Comparison!

https://www.youtube.com/watch?v=rzaSrS1fsvc
 
Na sajtu Gigatrona napisali u komentarima da se nadaju da će konzole biti dostupne od sutra. I mi se nadamo. :D
 
ja sam se oprostio pre nekih mesec dana ali necu da otkazujem da vidim bas kad ce me zvati da je stiglo, cenim neki mart... a u medjuvremenu ako mi bas zagusti šaltanje na madjarsku

Dzabe kad nema ni tamo.
 
Na sta tacno mislis ?
Ja nisam nista nasao u vezi preordera
 
Na sta tacno mislis ?
Ja nisam nista nasao u vezi preordera
Evo ;)
810c3ba30a61e9fd30302481281cb74e.jpg


Ako može tapatalk u 3x3 pixela da kači slike bilo bi super...

Sent from my M2002J9G using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
ima slika sa nekih cini mi se 10kom i natpis "spremno za nase stalne i najbrze kupce"
 
Sad vidim I ja , 6:06 pm kao vreme hmmm , ajde bas da vidimo da li ce me kontaktirati
 
13 komada, za najveci gaming webshop u Srbiji....:crash::crash::crash::crash:
 
al su ih razvukli da deluje kao da ih je 25. ja ne videh nista na insta
 
Iskreno, mislim da od tog zavaljivanja po 1000 eura nema ništa. Jednog oglas, upitnog oglašivača
 
Nazad
Vrh Dno