Šta je novo?

Playstation 5 - Gde kupiti?

Kako stoje stvari ova situacija ima da se nastavi još neko vreme. Zanima me samo da li kada neki artikal stigne u radnju kao bundle mora kao takav da se proda (makar bio na stanju mesecima) ili posle nekog vremena radnja može da rasturi bundle, ako neko zna?
Šta se dešava sa digital verzijom, jer to definitivno niko neće nabavljati kod nas po radnjama?
 
U ovom slučaju sve pakete diktira Briv i svi uzimaju od njih. Dok se ne pojavi neki drugi uvoznik situacija se neće menjati.
 
Mogu da nabave ali nece, onda nece moci da ti uvale igre.

Uzmite bre konzolu na KP, 80k za disk, dzojstik dodatni i igru, ne moze bolje.
Kad saberete, placate regularnu cenu na sve.
 
Stvarno sramota. Ali neka im je na cast, kod nas u Crnoj Gori moze da se nadje, ali ako si spreman da platis 789. I to samo konzolu, bez igrica.
 
Mogu da nabave ali nece, onda nece moci da ti uvale igre.

Uzmite bre konzolu na KP, 80k za disk, dzojstik dodatni i igru, ne moze bolje.
Kad saberete, placate regularnu cenu na sve.
mozda nepopularno misljenje, ali:
ovo finansijski dodje isto kao da su uzeli ovde konzolu sa tri igre u regularnoj radnji sa dvogodisnjom umesto jednogodisnje garancije
razumem da nije idealno uzeti igru ili dve u paketu koje se nekome ne igraju, ali te igre mogu odmah da se uvale toj istoj radnji u najgorem slucaju upola cene
plus, mislim da neko ko ima 80-90 hiljada da da za konzolu, sigurno mu tih par hiljada dinara nece napraviti nikakvu razliku u budzetu (kada uvali igre koje mu se ne igraju)
licno bih uvek izabrao da uzmem ovde u radnji (razumem i one koji nece) jer mozda utopisticki smatram da se tako legalizuje i podstice rast naseg trzista, pa kad se posle osecamo kao sugavi jer nema ps store za srbiju, nema prevoda igara na srpski, ili sa svakim izlaskom novog PS stigne 10 primeraka za celu drzavu mozda bi trebalo da se zapitamo i zasto
ponavljam, nemam nista protiv ljudi koji ce uzeti van radnje, svako ima pravo da raspolaze svojim novcem kako hoce, samo iznosim svoje misljenje
 
mozda nepopularno misljenje, ali:
ovo finansijski dodje isto kao da su uzeli ovde konzolu sa tri igre u regularnoj radnji sa dvogodisnjom umesto jednogodisnje garancije
razumem da nije idealno uzeti igru ili dve u paketu koje se nekome ne igraju, ali te igre mogu odmah da se uvale toj istoj radnji u najgorem slucaju upola cene
plus, mislim da neko ko ima 80-90 hiljada da da za konzolu, sigurno mu tih par hiljada dinara nece napraviti nikakvu razliku u budzetu (kada uvali igre koje mu se ne igraju)
licno bih uvek izabrao da uzmem ovde u radnji (razumem i one koji nece) jer mozda utopisticki smatram da se tako legalizuje i podstice rast naseg trzista, pa kad se posle osecamo kao sugavi jer nema ps store za srbiju, nema prevoda igara na srpski, ili sa svakim izlaskom novog PS stigne 10 primeraka za celu drzavu mozda bi trebalo da se zapitamo i zasto
ponavljam, nemam nista protiv ljudi koji ce uzeti van radnje, svako ima pravo da raspolaze svojim novcem kako hoce, samo iznosim svoje misljenje
Da, tako je, sve sto si napisao to je okej ali trebaju prodavnice i svi ljudi koji dele misljenje sa tobom da se zapitaju zasto je to tako. Kada bi prodavnice nabavljale vise konzola po regularnim cenama bez ikakvih bundleova svakako bi svi nagrnuli u domace prodavnice i kupili bi konzolu, sigurno se ne bi osvrcali na KP i "madjare"... Jedino tako bi podigli "rejting" PS5 i Sony bi to video sigurno i samim tim za sledecu generaciju ps bi obezbedio vise konzola za trziste u Srbiji.. Ovako od ovoga nema nista kada ti umesto 65 000 dinara za verziju sa CD citacem moras da das 90 000 dinara zbog 3 nimalo popularne igre medju igracima u Srbiji bar. Sve ostalo je mlacenje prazne slame i nikog ne osudjujem ako kupi konzolu od "madjara", jer sto bi dao 90 000 dinara za nesto sto mu se ne svidja ako nase komsije isto to daju za dosta povoljniju cenu u odnosu na nase prodavnice.
 
Napokon stigla!

1634566457489.png
 
Malo cudna postavka kucista, duva prasinu iz kompa pravo u oci, na tastaturu... :unsure:
Ma nije tako, jel' vidiš da je čovek zakrenuo monitor da napravi mesta za čašicu za rakiju... Moraju da se znaju prioriteti. :ROFLMAO:

EDIT: Inače sad gledam na sajtu koji je forumaš postavio u odgovarajućoj temi "Kupovina tehnike u HU", PS5 disk 210880 forinti, ili 585€, sa povratom PDV koji oni isto organizuju 427€. Svega 320€ jeftinije nego kod nas. :ROFLMAO:
 
@momsab Pa kutija naravno, za konzolu unutra me zabole :)

@trip Nema euforije kad je pod bensedinima...

@Labello ili kablovi napred gde smetaju ili ovako da nikome ne smetaju,
dobio dete, u jednoj sobi ja smetam bebi da spava sa bukom,
u drugoj ona meni da radim kad je budna,
pobegao u kuhinju :)

@Čika_Kure Uvek da se znaju prioriteti :)
 
Koju bi ste igru birali u toj akciji ?
 
Zvali i mene iz Computer Land-a :

PS5 disk verzija, dodatni kontroler (pitao sam, moze da se bira boja beli, crni ili crveni), i igra po izboru - ukupno za 82.000 dinara.

Ko hoce da kupi neka mi se javi na PM da mu prosledim rezervaciju.
Ponuda vazi danas i sutra.
Okacicu na jos jednom forumu, pa ko mi se prvi javi.
 
Rezervisano za prvog koji se javio @Alek97
 
Oo pa to je CL oživeo? Ja sam preorderovao PS5 kod njih 26.09.2020 godine i jos uvek cekam. Niti ja volim nekoga da blatim, niti nekoga previše da hvalim. Ovo je jedna činjenica koju iznosim, ko će je kako protumačiti na njemu je
 
@Vaskodegama Pogledaj na netu kontakt svih njihovih podavnica po Bg, i zovi jednu po jednu. Naglasi da si preorderovao konzolu, ali da si i zanterovan za ove nove 'bundle-ove'(ako stvarno jesi). Nisu umreženi, kad im stigne određena količina u prodavnicu br1, ostale nemaju taj info.
 
Да ли неко зна када ће бити у продаји доступна дигитална верзија ?
 
Да ли неко зна када ће бити у продаји доступна дигитална верзија ?
U Srbiji najvetovatnije nikad, kada sam pitao games da li ce dobijati digital verzije rekli su tesko, jer Srbija nema playstation store, a pravi razlog je taj da uz digital ne mogu da ti guraju precenjene igre u ludacke bundlove
 
Ja sam kupio digitalnu baš u gamesu. Verujem da je to bila onda samo jedna jedina nabavka digitalnih konzola.
 
Poslednja izmena:
Zvali i mene iz Computer Land-a :

PS5 disk verzija, dodatni kontroler (pitao sam, moze da se bira boja beli, crni ili crveni), i igra po izboru - ukupno za 82.000 dinara.

Ko hoce da kupi neka mi se javi na PM da mu prosledim rezervaciju.
Ponuda vazi danas i sutra.
Okacicu na jos jednom forumu, pa ko mi se prvi javi.

Ćao ljudi, uzeo bih ja ovaj bundle ako ima još neko ko bi želeo da prosledi rezervaciju :)
 
Takodje, ako neko ima visak rezervaciju da mu ne treba nek mi javi na PP
 
Такође и мени ако има неко , изгледа да нема вајде да чекам дигиталну
 
Nazad
Vrh Dno