Šta je novo?

Playstation 5 - Gde kupiti?

Cudno, ista firma a razlika u zalihama 7 puta na strani jedne. Ako su uopste ove fore tacne. :D
 
A na mejl salju ponudu, istu ovu, gde vrlo darezljivo cak daju i popust... umesto 91.996, ovaj bundle kosta 89.999! :ROFLMAO:
 
@Labello nije ista firma. isti je dobavljač, koliko smo skontali
 
Da, dobio sam danas email od Gamesa sa ponudom. :D Smesni su.
@momsab moja greska onda, vidim da ima je ponuda/cena za proizvode ista, kao i akcije koje daju, pa reko ista firma.
 
Stiglo i meni. Sad su počeli oni da guraju. Akcija, akcija...

Ponuda.jpg
 
Kao što rekoh, već nešto manje od mesec dana konzola ima non-stop u ponudi dakle ne prodaje se ili se ne prodaju planiranom brzinom... Još par nedelja slabijeg interesovanja i nadam da će i drugi deo scenarija (rasparčavanje bundla ili bar pravljenje logičnijih bundlova) krenuti da se ostvaruje.

Moj neki plan je da kupim prvi zvanični Ps5 bundle koji naiđe (verovatno Hzd2) u januaru-februaru, jer tu osim te igre ne mogu ništa da mi ubace, a nada da će biti digitala u regularnoj ponudi me polako napušta...
 
Pola Srbije ce kupiti iz Hu zato sto su "alavi"..... :(
Zar ne kontaju to uopshte? Toliko ih zabole ?
 
Nravno da ih zabole. Pa i sa prošlom generacijom je tako bilo samo što su tada i cenu same konzole odvrnuli.
 
Тренутно се бандловима такмиче са КП понудама, за нешто више пара добијеш и игре. Скалпери неће бандлове јер је игре вероватно теже продати. Обичан купац нема пара и очигледно то не иде. Мислим да ускоро можемо да очекујемо неку промену стратегије. Можда би неко решење била дигитална верзија + једногодишња претплата на PS+?

Можда они ово све читају? Нада умире задња.
 
Sigurno su "menađeri" na vezi, kao u kockarnicama(kladionicama) što rade. Organizovani kriminal pod zaštitom zakona.
 
Ma to ide iz iste garaze.
 
Sve je to ista garaža kao što reče Labello.

Sitaciju sa PS5 može da promeni Tehnomanija ali mislim da oni neće da se cimaju oko toga.
 
Pitao sam danas games za DE , kazu nema to u Srbiji, posto ne radi psn ovde, reko super znaci mora od Madjara.
 
Мене данас звали из гејмса или гејмцентра (заборавио сам) нуде ми тај бандл од 90 000 динара. А нема десет дана како сам се пријавио. Рекох не вреде те три игрице 40000 и правдају ми се, знате нисмо од фебруара добили обичну конзолу бла бла... Нека им је на стању, надам се да је нико неће купити...
 
Мене данас звали из гејмса или гејмцентра (заборавио сам) нуде ми тај бандл од 90 000 динара. А нема десет дана како сам се пријавио. Рекох не вреде те три игрице 40000 и правдају ми се, знате нисмо од фебруара добили обичну конзолу бла бла... Нека им је на стању, надам се да је нико неће купити...
Kako misliš 40.000? Zvanična cena klot disk verzije kod nas je 66.000 RSD. Znači da je razlika 24.000 RSD. Nemojte pogrešno da me shvatite, nije da ih branim, ali ajde da se ni mi ovde ne gađamo brojkama.
 
Zar nije u početku zvanicna cena bila 62k za disk? Za digital beše 52k.

Jer najzad smo dobili konzole po zvanicnim cenama, tj 400 i 500 evra u zavisnosti od verzije. Ali opet su se tu ugradili sa dodatnih 4-6k ovi naši.
 
Nije, od starta su 52 i 65
 
Kako misliš 40.000? Zvanična cena klot disk verzije kod nas je 66.000 RSD. Znači da je razlika 24.000 RSD. Nemojte pogrešno da me shvatite, nije da ih branim, ali ajde da se ni mi ovde ne gađamo brojkama.
Рекао сам 40000 зато што сам се пријавио за верзију без диска, знам да није ни за њу тачно 40000, не љутите се, заокружио сам цифру. Мени лично је верзија са диском бесмислена, свакако мора да је инсталира, скине апдејте и тако то, плус диск сваки пут... Свака игрица из пакета је дигитална, тренутно између 50 и 70 долара амерички пс стор. Ако не могу њима да се жалим могу барем нашима :)
 
Pa ona je najgora, da l' ste mislili da ce biti jeftinija od ostalih, dobro nije skuplja...
 
E veselo. Ako je iko mogao da iznenadi onda je Tehnomanija. Mada njih treba izbegavati zbog problema sa rešavanjem garancije.
Ako se ne promeni nešto do Elden Ringa ja odoh kod Madjara.
 
Zanimljivo je da svi uvaljuju iste igre uz sony...
 
Nazad
Vrh Dno