Šta je novo?

Narudzba Avalon ASIC chipova [STARA TEMA, READ ONLY]

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
za par dana cu javiti cenu. vi spremajte novcice. posle toga ima da se placa dostava, reda velicine 10 eur po modulu i eventualno carina za koju se nadam da cu izbeci.
 
Pa koliko smisla ce imati gpu za btc kad kupi asic gomila rudara?
Pa sam si sebi odgovorio :p neće imati nikakvog smisla jel sve što će moći da kopaju Asici će biti ćao zdravo za GPU mining mislim na valute. Gpu rudari će preći masovno na LTC i još neke valute koje Asici nemogu da kopaju i tu će biti njihov izlaz ali verujem da će i tu Diff da skoči na tim valutama biće ovo zanimljiva godina za Mining.
 
ovo je spsak za PCB za one koji su narucili vise od 10 chipova. proverite da li je ovo u zagradama ok: 1*20 su ploce sa 20 chipova, 1*10 sa deset.


>




#3
genijalchin@23 20 (1*20)
Del_boy 130 (6*20+1*10)
chabex 20 (1*20)
dule13 50 (2*20+1*10)
KurtK 40 (2*20)
no name 50 (2*20+1*10)
mickeyrs 20 (1*20)
joka 20 (2*10)

#4
KurtK 60 (3*20)

#5
delevic 20 (1*20)
 
OK i za mene - 1x20
 
Ja sam platio i za 10 kom u #4 ;).

edit- sad sam video da je ovo spisak za one koji su uzeli vise od 10, sve ok.
 
Gen.. nemoj javno ovako prozivati ljude.. moze im bitk neprijatno.. sta mislis kako bi se sad osecali ljudi kad bih ja izbacio listu njih koji su uplatili asic :D

Al kako god.. svako radi sa svojim novcima sta mu volja.. forum inace i sluzi da bi diskutovali na razne teme.. i menjali pozitivna/negativna iskustva
 
Pozdrav ljudi, moze li mi ko ukratko objasniti cene i sta se sve narucuje, kolko vidim planirate da pravite to, kolika ce teoretska biti brzina, ako vam nije tesko?
 
Za sada nema vise narucivanja. Videcemo kada stigne sve za nove ture.

U medjuvremenu...



pcbpre.png
 
Uz dokumentaciju, koliki je nivo integracije moguc ovde kod nas (Bench, Srbija...)?
POZ
 
videcemo nakon ove prve ture kakve su kombinacije moguce i nakon sto objave kompletnu dokumentaciju. ali sumnjam da iko moze da ovde ponudi po slicnoj pcb i sve sto je neophodno za modul.
 
Kad bese treba da bude gotova prva tura? i koliko je th u pitanju... nisam porucio, pitam onako zbog svojih nekih planova :p...
 
U julu bi trebalo, ali verujem da ce kasnjenja biti bar mesec-dva, bilo bi veoma cudno da ne bude..
 
Što je već što puta dosada rečeno ali niko jos nije rekao kada dolaze druga i treća tura.
 
Više je...smešno...
 
Jel to znaci da smo bacili tesko zaradjene novcice. :p

Jedan info nasao sam semu za PCB i odneo jednom coveku koji radi u labaratoriji u Tesli inace covek se bavi raznoraznim stvarim do toga da je pravio startere za Mig avione a sad radi na solarnim panelima kaze tu je lova elem :) odneo sam mu semu PCB-a u autocadu i covek gleda i kaze ovo moze da se napravi i kod nas ali ako bi se radilo rucno kaze da bi kostalo dosta i plus je totalna zezancija u pevodu ne bi on to radio_Objasnio mi je oko svodova od svakog chipa da je to ustvari zez kolko sam ga razumeo.
U prevodu rekao mi je da treba masina koja ce ovo da stancuje i da cena koju sam mu ja rekao da smo dobili oko 100eu za PCB je odlicna.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno