Šta je novo?

Narudzba Avalon ASIC chipova [STARA TEMA, READ ONLY]

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

genijalcin@23

Banned
Banovan
Učlanjen(a)
16.06.2003
Poruke
4,414
Poena
440
10 komada = 0.86 BTC

+

custom PCB = 80 eur (modul prima 10 komada)


10 chipova = 2.85 Gh

------------------------------

kacice se na obicno napajanje. radice u cgmineru.

isporuka u julu iz svicarske.

ima li zainteresovanih?
 
Iz Švicarske? Znači, ide preko LazeNS. :d
 
80e za pcb + 10 chipova za jos toliko recimo i to je plug ang play ready?
Zainteresovan. Ako nista drugo te pare bih bio spreman za zrtvujem za probu.
 
plug and pray.

ok, posto veceras pravim porudzbinu, ostavicu na koju adresu da saljete novce.

tacna cena PCB/a nije jos uvek poznata (jer je jos uvek u izradi).

SADA mi saljite sredstva samo za chipove.
 
PS> DODATNO CE SE PLACATI I ISPORUKA! I EVENTUALNO CARINA.


U SLUCAJU DA ZAKASNIMO za chipove, TREBALO BI DA DOBIJEMO REFUND.
 
moze li neki malo veci info? koliko kopa 1 cip i sta je potrebno da se sve to ispovezuje?
 
za povezivanje ce ici USB.

to je jedan ceo modul koji na sebi ima 10 chipova. svaki chip radi na 280 MHz i puca oko 280 MH/s, cini mi se. potreban je racunar. moduli ce imati hladnjake, trosice 2.5A na 12V i imace smesnu potrosnju.
 
@genijalcin@23

Koja je snaga u pitanju?
 
To je ok.
Do kada je zadnji rok za narucivanje?
 
Rece covek da veceras narucuje. U principu, podrzavam teoriju sto pre sto bolje ali ovo je bas iznenada. Ja bih probao sa 10 cipova pa sta bude. Toliko mogu da ztvrujem uvek.
Ako bude nesto od te price onda cemo lako za jos ;)
 
Evo ovako.

NEMOJTE MI SLATI PRIVATNE PORUKE. Ako imate pitanja, postavljajte ih ovde.

Dakle, nema tu nista PO CHIPU - vec po MODULU. svaki modul ce imati 10 chipova i davace 2.82 GH-s. Chipove je napravio AVALON (tacnije TSMC). na nama je da napravimo PCB. To ce biti moguce kada AVALON bude pocetkom maja izbacio tehnicku dokumentaciju. neki nacrti za PCB vec postoje. PCB ce se POSEBNO placati i bice reda velicine 80 eur, na sta treba dodati postarinu i carinu (u tu cenu je uracunata cena PCB + softver).

zadnji rok je - juce. :D

ADRESA ZA UPLATE JE OVA (nemojte onu proslu da koristite)>


1Gzd6mbUUVgDYXwnodmYshJv8MLThQqJvo

dakle, racunica je 10 chipova = 0.86 BTC


ideja je da se skupe svi zainteresovani, pa da napravim porudzbinu za chipove preko proverenog lika na bitcointalk forumu. nakon toga ce cipovi da idu coveku koji ce da nam napravi PCB.

interesovanje je veliko (narucuju likovi i po 1000 komada), zato hoću odmah veceras to da resimo.
 
ma nije. sto komplikovano? nego vec su poceli da me bombarduju na pm. sve je opusteno. :)

mada grupne kupovine i narudzbine mogu da budu komplikovane. :)

pojasnio sam proceduru. ali vi se necete cimati oko toga. chipovi ce ici direktno liku koji ce napraviti PCB. a kada sve to bude bilo zavrseno, boze zdravlja, samo dodjete i pokupite sta treba.
 
Poslao sam novcice, ja sam spreman da rizikujem. Ne znam za ostale ali eto, neko da krene makar.
 
@genijalac: kako ćeš znati ko je poslao? :)

I ja sam zainteresovan.
 
Kad mozemo da ocekujemo da ce covek napraviti pcb i poslati to? Odokativno nesto?
Nije 0.86btc-a neka lova opet, garancija je nikakva :D
 
nema šta da budete zainteresovani, nego da šaljete pare. :D

iiii....prso mtgox, ne mogu da ispratim stanje na računu, a blockchain mi ne prikazuje nikakvu incoming transakciju. :D

@dulec, pa znacu po adresi.
 
genijalcin@23 je napisao(la):
nema šta da budete zainteresovani, nego da šaljete pare. :D

iiii....prso mtgox, ne mogu da ispratim stanje na računu, a blockchain mi ne prikazuje nikakvu incoming transakciju. :D

@dulec, pa znacu po adresi.
Nemoj da te sanjamo za coine :d Bas sad da prsne :p
 
Mozete i ovde uplatiti 1X8FAgaQUtQGvr5F82VaRAoVYWyk7U8Z5 sanse da dobijete do jula su iste kao i sa ovim gore navedenim :-devil-:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno