Šta je novo?

mts - VoLTE ... ?

ognjenAaA

Zapažen
Učlanjen(a)
01.05.2022
Poena
1
Pozdrav! Imam jedno pitanje za mts biz korisnike koji koriste volte - sta su vam trazili od podataka kada ste ih zvali da zatrazite aktivaciju usluge?

dzul

Cenjen
Učlanjen(a)
13.05.2011
Poena
170
Pisao sam u temi za Xiaomi 11T, ali nema odgovara. Ovde vidim da postoji problem VAS SMS-a i VOLTE usluge. Ženi neće da pošalje poruku za parking nema šanse. Ima li neki način da se ovo reši, a da se telefonu ne isključuje VOLTE?

Jericho

Moderator
Super Moderator
Učlanjen(a)
14.06.2011
Poena
895
Nema nacina, bar za Xiaomi. S tim sto se vremenom kod nekih telefona problem resi (sam od sebe?), evo meni sada radi SMS iako sam imao isti problem skoro godinu dana. Nije problem VAS SMS vec sam SMS servis.

Ranije sam morao da saljem poruke u vecem razmaku, to je naizgled pomagalo, sad posaljem poruku duzine 3 SMS-a i ona stigne, zaboravio sam da je problem i postojao, a ozbiljna je glavobolja parking.

bakara

Čuven
Učlanjen(a)
22.01.2005
Poena
935
bas tako^

I ja sam imao problem sa sms ali to sada ide bez problema
Jedina stvar koja i dalje ne radi je iskljuciti call waiting.

The PunisheR

Slavan
Učlanjen(a)
23.10.2011
Poena
435
Moja oprema  
Mobilni telefon
OnePlus 7T Pro
Pametni uređaji
Mi Band 5
Pristup internetu
  1. Optički internet
Pozdrav! Imam jedno pitanje za mts biz korisnike koji koriste volte - sta su vam trazili od podataka kada ste ih zvali da zatrazite aktivaciju usluge?
Meni su trazili kontakt osobe koja koristi broj (moj privatni) i sutradan me zvao operater na privatni broj da potvrdi da sam ja korisnik broja, ja rekao ime i prezime i oni mi aktivirali. A poslao sam preko messengera da zelim da aktiviram na poslovnom broju volte.

tcp

Poštovan
Učlanjen(a)
06.12.2013
Poena
70
Zamo da prijavim,
izgleda da su konačno isključili call waiting na androidu.

bakara

Čuven
Učlanjen(a)
22.01.2005
Poena
935
Da, da...toliko sam kukao za tu opciju a već neko vreme call waiting može da se iskljuci...

Sad radi apsolutno sve.

Vrh Dno