Šta je novo?

[MTS] VoLTE ... ?

Može li se isključiti call waiting kada se koristi volte?
 
Ranije nije moglo, ja sam zbog toga na kraju iskljucio volte.

Ako se nesto promenilo javi.
 
Ne mora da radi poziv na čekanju ako je uključen volte
 
Jel može sam korisnik da isključi poziv na čekanju ili ne može?
 
Kod mene radi.
 
Јел се може некако наместити на iphonu да стоји горе LTE уместо 4г, пише да је активиран волте ?
 
Јел се може некако наместити на iphonu да стоји горе LTE уместо 4г, пише да је активиран волте ?
Nema to veze sa Volte, nego sa provajderima, kod nas A1 koristi LTE oznaku umesto 4g, to je jedna te ista stvar.
 
radi savresno a call waiting ne radi?:rolleyes:

Moze li da se aktivira i deaktivira preko aplikacije?
 
Radi mi call waiting, bio je ukljucen pre VoLTE-ija, i nastavio je da radi
 
Redmi note 9 i dalje ne redi Volte.
 
Stiže mi sms poruka iz čista mira da mi je usluga aktivirana. I u poruci link ka podržanim telefonima, sada je i iphone tu. Probah radi..
 
Spisak telefona



Definitivno su, i napokon, zvanicno ubacili podrsku za iPhone od iPhone 7 i novije 😃


Apple

iPhone 7/ iPhone 7 plusiPhone 8/iPhone 8+iPhone X/iPhone XS/iPhone XS Max/iPhone XRiPhone 11/iPhone 11 Pro/iPhone 11 Pro Max
iPhone SE2iPhone 12/iPhone 12 mini/iPhone 12 Pro/iPhone 12 Pro MaxiPhone 13/iPhone 13 mini/iPhone 13 Pro/iPhone 13 Pro Max
 
Stiže mi sms poruka iz čista mira da mi je usluga aktivirana. I u poruci link ka podržanim telefonima, sada je i iphone tu. Probah radi..
Da, i meni isto. Mada ja imam Xiaomi, ne znam da li da probam. 😂
 

Prilozi

  • IMG_20220311_103124.jpg
    IMG_20220311_103124.jpg
    140.2 KB · Pregleda: 39
Ja sam ponovo aktivirao da vidim da li se nesto promenilo.
Moze da se aktivira preko aplikacije ali deaktivacija samo na poziv....bez veze.

I upravo mi je uleteo drugi poziv u toku poziva i ako mi je iskljucen poziv na cekanju.

prosto ne moguce da to i dalje nije sredjeno, jel moze jos neko da testira?
 
Ja sam na mts i iphone testirao, call waiting, sms, preusmeravanje.. i sve radi kako treba. Kada isključim call waiting u podešavanjima, normalno se ponaša, korisniku koji poziva sam zauzet, kada uključim dolazi normalno poziv na drugu liniju.
 
Da prijavim, na iphone-ima na ios 15.4 ne prijavljuje onaj pop-up kada se pali VoLTE u podesavanjima da mreza nije sertifikovana, sad ima lepo samo da se upali i ugasi i radi kao i obicno. Vidim i da je sad mts 50.0 network provider
 
A jos uvek nema za Zmaja...
 
Da prijavim, na iphone-ima na ios 15.4 ne prijavljuje onaj pop-up kada se pali VoLTE u podesavanjima da mreza nije sertifikovana, sad ima lepo samo da se upali i ugasi i radi kao i obicno. Vidim i da je sad mts 50.0 network provider
potvrđujem i ja, nakon 15.4 ažuriranja
 
Dve poruke iznad covek napisao da ne moze.

i za evidenciju; call waiting i dalje ne moze da se iskljuci.
 
Nazad
Vrh Dno