Šta je novo?

[MTS] BOX paketi

Jel ima ovde idalje nekih mts agenata? Ako ima, neka mi se javi neki na pp da pitam nesto u vezi nastavka ugovora.
 
Мислим да нема агената, али 064 733 ти даје убедљиво најбоље понуде. Назови њих и реци шта те мучи, па нек ти направе понуду.
 
koliko može meseci džabaka da se izboksuje za produženje boks 4
planiram da im pripretim sbb-om
 
koliko može meseci džabaka da se izboksuje za produženje boks 4
planiram da im pripretim sbb-om
7 polu meseci, a ako ti ne odgovara onda ti zapevaju "A sad adio"

Ja sam pogodio stativu. Istekao mi ugovor 21 marta i rasklopio boks 4 sa nadom da ce zena kao strani drzavljanin potpisati ugovor sa 12x1 dinar... Medjutim botovi po poslovnicama ponavljaju samo 1 odgovor a to je da strani drzavljanin moze da sklopi ugovor za box samo ako ima boravisnu na 24m... Medjutim na osnovu braka se izdaje samo na 12 meseci i tu smo poljubili zid.

Pisao sam na [email protected] pa sad gledam u oblake i cekam odgovor od poglavice.
 
Pozdrav drustvo, da li je neko do sada probao da raskine ugovor na mesec dana i nakon toga prebaci ugovor na drugog clana porodice kao novog korisnika?
Kakve ste benefite ostvarili?
Neko je na forumu pomenuo da su ga nakon raskida i vracanja opreme zvali i nudili 12 meseci za dinar, da li jos neko ima takvo iskustvo?
 
Pozdrav drustvo, da li je neko do sada probao da raskine ugovor na mesec dana i nakon toga prebaci ugovor na drugog clana porodice kao novog korisnika?
Kakve ste benefite ostvarili?
Neko je na forumu pomenuo da su ga nakon raskida i vracanja opreme zvali i nudili 12 meseci za dinar, da li jos neko ima takvo iskustvo?
Evo ja juce vratio opremu, imao sam Box 4 Plavi, juce ugovor istekao, a pre toga mi je nudjeno 7 meseci 50% popusta, rekoh pozdravite vase babe. Receno mi je juce u poslovnici da nakon 30 dana mogu da dodjem i tretiracu se kao novi korisnik i dobicu 12m po dinar. Ostavio sam fiksni aktivan i broj koji je bio u Boxu 4 sam stavio na Moravu 150 bez ugovorne obaveze, a vec danas su me zvali sa 064/733 da nude postpaid ugovor uz neke pogodnosti sto sam odbio. Tako da u najgorem slucaju za mesec dana eto mene nazad na Box 4 sa 12m po 1 rsd. A mozda zovnu i ranije sa 064/733 (ne bi me zacudilo). A sto se tice prebacivanja ugovora na drugog clana porodice, to sam mogao odmah juce da odradim i da dobije taj clan 12m po dinar, ali nisam hteo posto su moji stariji ljudi pa da ih ne cimam kad se komsija odobrovoljio i dao mi sifru od njegovog wi-fi da preguram tih mesec dana u duhu dobrokomsijskih odnosa :)
 
Znaci,ako prebacis na drugog clana,mozes da dobijes 12 meseci?🤔
 
Znaci,ako prebacis na drugog clana,mozes da dobijes 12 meseci?🤔
Tako mi je receno na 2 mesta, a i ne vidim razlog sto ne bi moglo (s obzirom da nakon 30 dana mozes i na isto ime da dobijes 12m po dinar) :)
 
Juče zvali iz MTS-a da ponude prelazak sa crvenog na plavi Box 4, iako ugovor ističe tek u oktobru. Velikodušno nude 50% popusta na jedan mesec. Odbio naravno.
 
Tako mi je receno na 2 mesta, a i ne vidim razlog sto ne bi moglo (s obzirom da nakon 30 dana mozes i na isto ime da dobijes 12m po dinar) :)
Za Box na optici su mi rekli da moraš da odjaviš sve usluge sa adrese, tj. i fiksnu. Nakon odjave svih usluga druga osoba može da potpiše novi ugovor na tom priključku, ali samo ako se preziva drugačije od prethodnog nosioca ugovora i ne mora da bude prijavljen na toj adresi. Ovo je ako se ne čeka mesec dana.
Akcija 12 meseci za po 1 je trenutno produžena samo do 14.4. čisto zbog tih 30 dana između starog i novog ugovora koje čekaš. Ne znam da li će produžavati akciju.
 
Da li moze da se predje sa BOX 4 crveni paket na BOX 4 plavi light paket i da li imam benefite i da li bi mi dali umesto benefite laptop na rate?
Ostalo mi jos 12 meseci do isteka ugovorene obaveze.
 
7 polu meseci, a ako ti ne odgovara onda ti zapevaju "A sad adio"

Ja sam pogodio stativu. Istekao mi ugovor 21 marta i rasklopio boks 4 sa nadom da ce zena kao strani drzavljanin potpisati ugovor sa 12x1 dinar... Medjutim botovi po poslovnicama ponavljaju samo 1 odgovor a to je da strani drzavljanin moze da sklopi ugovor za box samo ako ima boravisnu na 24m... Medjutim na osnovu braka se izdaje samo na 12 meseci i tu smo poljubili zid.

Pisao sam na [email protected] pa sad gledam u oblake i cekam odgovor od poglavice.

i ja pridružim pevanju. A sada Yettel , Hipernet+ M ...... + Netflix ....... za mobilni ću da se snađem ..... 12 meseci gratis
 
Moze da se prebaci na drugog clana i dobije se 12m za 1din.
Prvo nude 50% na 1mesec, i da ostane cena kao do sad jer ce poskupeti uskoro...
Maks koji nude za zadrzavanje clanova je 7m po 50%.
Ja sam resio da predjem u Yettel, koriste istu infrastrukturu, samo zamene ruter, a ti u mts vracas opremu kada ti stigne od yettela oprema.
 
Moze da se prebaci na drugog clana i dobije se 12m za 1din.
Prvo nude 50% na 1mesec, i da ostane cena kao do sad jer ce poskupeti uskoro...
Maks koji nude za zadrzavanje clanova je 7m po 50%.
Ja sam resio da predjem u Yettel, koriste istu infrastrukturu, samo zamene ruter, a ti u mts vracas opremu kada ti stigne od yettela oprema.
Poskupeti?!?!
 
Da, tako su mi rekli... Kao benefit je sto cu zadrzati staru cenu i taj popust na mesecne racune...
 
Hmm nije iskljuceno, jer su u Box paketima u ponudi stari Omorika paketi (sad su izasli neki novi koji su poskupeli) pa ce to vrlo moguce iskoristiti da poskupe i Box pakete (lupam ali za po +300-500 din). Ima li neko nekakvu info vise o ovome? Jer kao sto rece @aljosa79 akcija za Box4 je produzena samo do 14.4 sto je zaista jako sumnjivo (obicno su produzavane do kraja meseca). Pa ako neko nesto zna bilo bi korisno da nas obavesti? :) Prvi bih ja odradio prenos ugovora za fiksni na clana porodice i uleteo u Box4 Plavi Lite pre promene cena :)
 
Jedno pitanje, imam Box 3 TV Max (400/160 net), pre neki dan sam usao na sajt MTS-a da nesto pogledam i vidim da pise da je u ovaj paket ukljucen i WiFi extender koji nemam, a ugovor sam obnovio prosle godine u decembru. Sutra bih otisao do najbljize poslovnice da ih pitam da mi daju isti. Pitanje za one koji imaju ovaj extender, da li se on dobija samo na koriscenje dok se koriste njihove usluge ili trajno ostaje u vlasnistvu korisnika?
 
ako promene cenu paketa dok traje ugovorna obaveza vi imate pravo da rskinete ugovornu obavezu sa njima bez plaćanja penala , tako sam sa sn raskinuo ugovor , samo platio zadnji mesec korišćenja a ostalo mi bilo još par meseci , nznm tačno koliko i prešao na box paket
 
Jedno pitanje, imam Box 3 TV Max (400/160 net), pre neki dan sam usao na sajt MTS-a da nesto pogledam i vidim da pise da je u ovaj paket ukljucen i WiFi extender koji nemam, a ugovor sam obnovio prosle godine u decembru. Sutra bih otisao do najbljize poslovnice da ih pitam da mi daju isti. Pitanje za one koji imaju ovaj extender, da li se on dobija samo na koriscenje dok se koriste njihove usluge ili trajno ostaje u vlasnistvu korisnika?
Trajno ostaje uredjaj i u tvom paketu imas mogucnost jedan da kupis za dinar.

Ako ti treba jos neki, moze i to, ali onda ide puna cena. 6500 je cena, moze na 24 rate i izadje 270 din mesecno.
 
Trajno ostaje uredjaj i u tvom paketu imas mogucnost jedan da kupis za dinar.

Ako ti treba jos neki, moze i to, ali onda ide puna cena. 6500 je cena, moze na 24 rate i izadje 270 din mesecno.
Super, hvala ti na odgovoru. ;)
 
Ali beše ne radi sa Nokia ONTom ili može da se namesti nekako?
 
Da i ja nesto pitam, kada vam stizu mail-ovi za e racune (box 4) ?
Meni su poceli, unazad nekoliko meseci, da salju mail nocu oko 02-03 h, sto mi bas smeta.
Da li im je to praksa sada ili meni nesto salju "za kaznu":D..
Obicno SMS posalju popodne, ali mail samo nocu.
 
Da i ja nesto pitam, kada vam stizu mail-ovi za e racune (box 4) ?
Meni su poceli, unazad nekoliko meseci, da salju mail nocu oko 02-03 h, sto mi bas smeta.
Da li im je to praksa sada ili meni nesto salju "za kaznu":D..
Obicno SMS posalju popodne, ali mail samo nocu.
Za martovski racun mi je juce stigao SMS, a uvece i mail (u 21:50). Sad sam proverio za prosli mesec, mail je stigao u 01:10. Svakako dok spavam koristim "do not disturb" opciju na telefonu, tako da mi ne smeta nista. :sleep:;)
 
I ja isto koristim, dok ga nekad greskom ne iskljucim pa me onda MTS "potseti" posle pola noci.:LOL:
Medjutim, mislim da je, blago receno, neprikladno da salju mail-ove u to vreme.
 
Da i ja nesto pitam, kada vam stizu mail-ovi za e racune (box 4) ?
Meni su poceli, unazad nekoliko meseci, da salju mail nocu oko 02-03 h, sto mi bas smeta.
Da li im je to praksa sada ili meni nesto salju "za kaznu":D..
Obicno SMS posalju popodne, ali mail samo nocu.
To sam i ja isto primetio, stim da je meni email stigo u pola tri ujutru a sms posle podne u 14:20. I to nije prvi put da rade, kada sam ih pitao sto je to tako podeseno... dobio sam odgovor to sistem sam salje, na konto toga sam gospodju pitao da taj sistem neko mora da programira nema on svoju svest pa da moze da odlucuje sam, samo mi je odgovorila ne znam ja nista, reko da se videti.
 
To sam i ja isto primetio, stim da je meni email stigo u pola tri ujutru a sms posle podne u 14:20. I to nije prvi put da rade, kada sam ih pitao sto je to tako podeseno... dobio sam odgovor to sistem sam salje, na konto toga sam gospodju pitao da taj sistem neko mora da programira nema on svoju svest pa da moze da odlucuje sam, samo mi je odgovorila ne znam ja nista, reko da se videti.
Potpuno isto vreme za sms i mail.
Izgovor "takav je sistem" je postao uobicajen kod svih koji veze nemaju kako taj sistem funkcionise, a usput ih i mrzi ih da rade.
Znaci da ne gubim vreme na razgovor sa njima, dnd i to je to.
 
Ima li iko info da li će se produživati promocija nakon 14.4. za BOX 4 optiku - 12mes za 1 dinar?

Glavni razlog prelaska je Premijer liga, i ako raskinem/potpišem novi ugovor, ostaću bez prenosa poslednjih nekoliko kola pa sam baš u dilemi kako da nastupim...
Ugovor sa SBBom mi ističe 1.juna pa mi idealno pada, ali ako već prelazim, ne bih da propustim promociju.

Hvala,
 
pa predji sada a sbb zadrzi do isteka ugovora i onako box placas 1 din
 
Nazad
Vrh Dno