Šta je novo?

[MTS] BOX paketi

Ima li iko info da li će se produživati promocija nakon 14.4. za BOX 4 optiku - 12mes za 1 dinar?

Glavni razlog prelaska je Premijer liga, i ako raskinem/potpišem novi ugovor, ostaću bez prenosa poslednjih nekoliko kola pa sam baš u dilemi kako da nastupim...
Ugovor sa SBBom mi ističe 1.juna pa mi idealno pada, ali ako već prelazim, ne bih da propustim promociju.

Hvala,
Ista stvar i mene muči...Iko da nam dojavi išta? :)
 
imaces a ti odlučiš koji ćes koristiti
ali ajdce raspitaj se i kod nekog drugog
 
Očigledno se ne razumemo. Ako mi postave opremu, pustiće i svoj signal. Nije stvar u ceni, nego da neću imati oba signala dostupna u isto vreme.
Imaces oba signala samo zavisi kako ti je sbb prikljucen, preko kartice ili klasicno? Ako ti mts signal puste preko stb-a nemas brige posto kanale podesavas u stb a isti ti je prikljucen preko hdmi porta. Tako da u tom slucaju mozes da biras odakle ces gledas.
 
Ima oba, SBB koaks Premium duo i optika telekom Box 4 beli. Rade mi oba, s time da internet SBB koristi sin i zena, a Telekom ja. Zbog sporta sam ostavio i SBB (Formula 1 i MotoGP), a moji vole da gledaju Novu. Tako da rade oba nezavisno. Na TV mi zakacena oba boxa, EON i IRIS Box. I kod mame imam jos jedan Iris Box i CAM SBB. Na jos jednom TV imam CAM SBB. Radi sve samo ako hoces da platis sve to.
 
Kako prekidam pakete koje sam aktivirao,jel mogu preko mog mts-a ili moram da ih zovem?
 
Da li neko zna da li je moguce dodati Senior tarifu u 4 u box 4? Nisam siguran dal su to uopste azurirali u opisu, vidim da stoji kontrola troskova koja je sada generacijska tarifa takodje...
 
Koliko se ceka na isporuku lap-topa koji je uzet preko Telekom BOX paketa na 12 rate?
Ugovor za BOX paket sam potpisao u petak 08.04.2022.godine.
 
Поздрав друштво,
замолио бих некога од Вас ко је расположен а има слободно место за дељених 100гб у Бокс 4 пакету ако није проблем да дода број моје супруге на пар месеци док јој не истекне уговорна обавеза.. Ја сам растурио бокс и прешао у Јетел, нису хтели да ми дају повољности... молим вас пошаљите ми приватно поруку па ћемо се договорити за даље! Хвала!
 
Danas mi zvonio lik na vrata, nudi BOX Optika, godinu dana za 0 dinara, kaže nema veze da li sam kod drugih provajdera trenutno, nakon godinu dana odlučim da li da nastavim ili ne.
Zanimljivo, obzirom da imam samo net kod Oriona, u principu bih imao tv za dž.
Rekoh mu da ne znam i da ću da mu javim ako zatreba, dade mi neki flajer.
Pitao i šta imam trenutno i koliko plaćam, kao da se malo iznenadio kad sam mu rekao da nemam tv uslugu, kaže da im je tv bitan zapravo, mogu i da zamislim zbog čega.
A nije ni loša fora da imam backup net u slučaju da Orion ima neki problem sa netom.
 
Danas mi zvonio lik na vrata, nudi BOX Optika, godinu dana za 0 dinara, kaže nema veze da li sam kod drugih provajdera trenutno, nakon godinu dana odlučim da li da nastavim ili ne.

Dooobro proveri da li je to što ti je ponudio zapravo u ugovoru. Ugovorna obaveza je uobičajeno dve godine, tako da nema previše prostora za odluku posle godinu dana 😉
 
Dooobro proveri da li je to što ti je ponudio zapravo u ugovoru. Ugovorna obaveza je uobičajeno dve godine, tako da nema previše prostora za odluku posle godinu dana 😉
Da, proverio bih to sigurno, malo je čudno stvarno sve to, znam da imaju još odavno promocije za dinar, ali ovo za 0 prvi put čuo danas, pitao me kad mi ističe ugovor sa Orionom, ja mu rekao za nešto malo jače od godinu dana, da je šteta što nije ranije jer bih uzeo onda sigurno, on kaže da stalno idu promocije i da to nije problem, možda sam se zeznuo nešto ali prilično sam siguran da je rekao da je godinu dana za 0 dinara i da onda nakon godinu dana odlučim šta ću dalje, nije pominjan ugovor. Pominjao je neke tv kanale, BN, onda AXN, on kaže ima Supernovu a tamo nema ovaj kanal ali ovde ima onaj i slično, presekao sam ga odmah tu jer mi to nije važno i rekao sam mu da ne gledam tv a on reče da je to njima bitno u ovoj akciji, dao mi onda kontakt broj i flajer pa ako se ipak odlučim da ga cimnem.
 
Da li je neko imao problem sa zaostalim racunima? Imam box2 godinama, vdsl 50/8, zvali me pre nedelju dana da predjem na box3 i nudili 5 meseci 50%. Naravno da sam odbio. Saljem im mail pre neki dan trazeci neke bolje benefite i stize mi poruka istog dana da me nece pozvati jer imam neki neplaceni racun. Jedva dobijem operatera na 0800100100 i kaze mi da imam neplacen racun iz 2006.!
Ugovor mi istice krajem juna.
 
Trebalo bi današnju uplatu sutra da knjiže, tačnije, najkasnije prvog sledećeg radnog dana nakon dana uplate.
 
Ljudi ne zanosite se sa pričom 12 meseci za 0 dinara i posle nikom ništa...
 
Nema više 12 meseci za 1 dinar, izašli su novi Box paketi gde je 10 meseci upola cene, nakon toga puna cena. Na optici su malo povećali DL brzine pa su sad:
150/20, 250/80, 500/160, 1000/400.
 
Ali stvarno su jadni i bedni sa ovako losim ponudama. Davace oni BOX pakete za tepsiju ribe kada im polovina korisnika predje na Yettel ili Orion ili nekog treceg operatera.

Zadnje povecanje neta su imali jos dok je bio aktuelan ADSL i od onda samo prave drugacije pakete u ponudi, razumem da ih upload kosta ali download ih nista ne kosta i opet skrtare na brzini. Oni mesto da svim ostalim provajderima pokazu da su lideri u internetu oni se najvise cigane. Neka jos 2 meseca na BOX paketu sam kod njih i idem dalje.
 
Ne razumem zasto ih upload kosta, a download ne kosta. Tehnologija koju koriste za last mile optiku podrzava odnos DL:UL 2:1, i nista njih ne kosta vise protok koji ide od korisnika od protoka koji ide ka korisniku.

Kosta ih sve, ali u danasnje vreme mozes agregaciju saobracaja da pravis kako god hoces. To sto su dali 50-100Mbps vise korisnicima u DL, to oni u zbirnom protoku nece primetiti uopste. Idalje ako gledas/skidas 4K, ako skidas softver, igrice, i sa 200 i sa 250Mbps ces isti video iste igrice isto sve. Ako uploadujes, idalje ces isto da uploadujes. Kolicina podataka prenetih kroz mrezu nece se povecati ovim povecanjem downloada, a to je jedino sto je njima bitno.
 
Nema više 12 meseci za 1 dinar, izašli su novi Box paketi gde je 10 meseci upola cene, nakon toga puna cena. Na optici su malo povećali DL brzine pa su sad:
150/20, 250/80, 500/160, 1000/400.
Ima i dalje 12 meseci za 1 dinar. Samo su povećali cene i brzine. 10 meseci upola cene je za korisnike koji nemaju mogućnost za optiku.
 
Otkad je to povecanje brzine u box paketima? Jel vazi to i za nas koji vec imamo ugovor ili samo za nove korisnike,meni je i dalje ista brzina.
 
Pa samo za nove
 
Nazad
Vrh Dno