Šta je novo?

[MTS] BOX paketi

Sada ima i ovo za one koji imaju Telekom optiku sa hoće da raskinu ugovor sa Telekomom

 
Poslednja izmena:
Bio u mtsu operateri mogu vec sutra da postavljaju a ja imam sa sadasnjim operaterom mesec dana otkaznog roka,da li cu imati 2 kablovske ili oni moraju seku kablove ili sta vec da bi ih iskoristili?
 
Do avgusta sledece godine po 1 dinar... to je nekih 8 meseci po 1 dinar... Onome ko hoce da raskine ugovor sa Telekomom... verujem da ce postojanje ovih paketa znaciti...

Ovaj paket je sasvim OK.
Pogledajte prilog 324660
Nazalost, ne moze da pridje MTSu ni po protoku, ni po kanalima koje dobijaš uz MaxTv paket, a ni po ceni!
Preskup Telenor. U skladu sa svojim poslovanjem od početka
 
Do avgusta sledece godine po 1 dinar... to je nekih 8 meseci po 1 dinar... Onome ko hoce da raskine ugovor sa Telekomom... verujem da ce postojanje ovih paketa znaciti...

Ovaj paket je sasvim OK.
Pogledajte prilog 324660
Ipak preskupo. To je čak i bez telefona, ali hajde da ga oporedimo s Box 3 paketom...

Onda, kad poredimo ko šta daje za NOVE korisnike, MTS daje 12 meseci za dinar, SBB daje 15 meseci 50% poputa.

E sad, ipak priznajem da je ovo dobro u neku ruku jer su provajderi đubrad, pa stalno novim korisnicima daju daleko bolje povlastice, a stare korisnike gledaju što više mogu da zavrnu. Koji je ovo sad bezobrazluk kako MTS inicijalno nudi samo jedan meseci da bude 50% popusta... Nisu se isprsili ni jedan mesec za dinar, a treba im se neko obavezati da neće moći da ih promeni u naredne dve godine! Tako da je ovo dobro jer onda barem možemo da skačemo od jednog operatera na drugi, kao leptir s cveta na cvet.😁
 
Drustvo, sredinom decembra mi istice ugovor za Box 4 paket. Nisam se do sada interesovao za ponudu i opcijama za produzenje dok nije doslo vreme za obnovu. Na prethodnih par strana na forumu nisam nasao neki konkretan primer sta se nudi postojecim korisnicima za produzenje. Mislim na neki veci popust tipa par meseci za dinar i sl. Da li ima neko info ko je u skorije vreme produzavao ugovor kakva su mu iskustva ? Ili jos bolje ko ima savet sta je najbolje uraditi da se izvuce neki konkretniji popust. Da napomenem bitan mi je fiksni broj koji trenutno imam, i ono sto je najgore nemam uslova za optiku ili za bilo kog drugog operatera osim MTS, pa sam "osudjen" na njih.
Hvala unapred za svaki savet.
 
Da napomenem bitan mi je fiksni broj koji trenutno imam, i ono sto je najgore nemam uslova za optiku ili za bilo kog drugog operatera osim MTS, pa sam "osudjen" na njih.
Jesi stari korisnik i plaćaš na vreme? Pozovi se na to i zahtevaj benefite.
Ima broj telefona posebne njihove službe koja je nadležna za to, napisaće ga neko.

Ako ne izađu u susret (što je lako moguće) ostaje ti jedino da blefiraš i podneseš zahtev za raskid ugovora pa im tako opipaš puls.
 
Izgleda da nisu darežljivi ove godine. Imam Box 4 i pre dve godine su mi dali 5 meseci za dinar da produžim ugovor.
Sad mi ističe ugovor, jednom zvali i ponudili jedan mesec za dinar i ja odbijem u nadi da će da zovu ponovo sa boljom ponudom. Posle zvali i nude prvi mesec za 50% xD
 
Da, baš i mene zanima koliko je maksimalno koliko su nekome ponudili tih meseci po 50% ili po 1 dinar... Pre godinu dana su davali do po 5 meseci po dinar.
Da napomenem bitan mi je fiksni broj koji trenutno imam, i ono sto je najgore nemam uslova za optiku ili za bilo kog drugog operatera osim MTS, pa sam "osudjen" na njih.
Trebalo bi da ima opcija u SBB-u da imaš ADSL internet i televiziju preko antene. To su TRIO paketi, daju za to po 12 meseci 50% popusta. To bi mogao i telefon kod njih da prebaciš.
 
Izgleda da nisu darežljivi ove godine. Imam Box 4 i pre dve godine su mi dali 5 meseci za dinar da produžim ugovor.
Sad mi ističe ugovor, jednom zvali i ponudili jedan mesec za dinar i ja odbijem u nadi da će da zovu ponovo sa boljom ponudom. Posle zvali i nude prvi mesec za 50% xD
Meni je isticao prošle godine u ovo vreme. Tri meseca pre isteka su zvali i ponudili jedan mesec po dinar, odbio sam. Nisu posle zvali pa sam par dana pre isteka zvao službu za pregovaranje i dobio pet meseci po dinar.

Sad je pitanje šta i koliko se može izvući, javiće se neko sa nedavnim iskustvom.
 
Ja pre dve godine dobio 5 meseci po dinar, sad im pisao mejl, rekao da ne mogu da prihvatim ništa ispod 3 meseca ili 6 meseci po 50% i posle dva dana zvali i glatko prihvatili. Ugovor potpisao i ima i aneks odnosno prilog uz ugovor koji potvrđuje tih dodatnih 5 polumesečnih pretplata, prošli put ništa nisu dali od tih aneksa ali ispoštovali celih 5 meseci fraj. Nema više mesec da bude potpuno gratis, već ide po pedeset posto pretplate, znači 1 mesec tako, 3 ili 5-6, kako ko se dogovori.
 
Do avgusta sledece godine po 1 dinar... to je nekih 8 meseci po 1 dinar... Onome ko hoce da raskine ugovor sa Telekomom... verujem da ce postojanje ovih paketa znaciti...

Ovaj paket je sasvim OK.
Pogledajte prilog 324660
Ja u Telenoru imam mob i planoram da ih otkacim i predjem u MTS iz dva razloga,prvi jer box objedinjuje ono sta meni treba za razumnu cenu (mob+net+fix) daju 8-12 mes za dinar sto mu dodje negde na 2000din mozda i manje. Druga stvar hipernet a da nemaju mob u paketu a vec su mobilni operateri znaci da nemaju nikakav znacaj i da se nista ne pitaju vec da se pita MTS koji im iznajmljuje infrastrukturu.
 
Jesi stari korisnik i plaćaš na vreme? Pozovi se na to i zahtevaj benefite.
Ima broj telefona posebne njihove službe koja je nadležna za to, napisaće ga neko.

Ako ne izađu u susret (što je lako moguće) ostaje ti jedino da blefiraš i podneseš zahtev za raskid ugovora pa im tako opipaš puls.
Meni nije prošlo sa Box 3.
 
Od danas sam "ponosni" novi korisnik crvenog Box 4 paketa na optickoj infrastrukturi posle isteka dvogodisnjeg ugovora sa Orionom za uslugu optickog interneta.
 
Još samo da kažeš koliko si meseci dobio ;)

Druga stvar, vidim ovde par članova da je reklo da su ih "zvali"...
Moje neko mišljenje (nemojte me držati za reč), je da su me sinoć zvali sa mobilnog (javnog broja). Lik je očito prevideo da mi je do kraja ostalo još tri meseca, jer je je odmah krenuo sa pričom da mi je ugovor istekao i ja ga lepo slušam i on provali da mi je ostalo još par meseci do kraja, pita kako sam zadovoljan i napravim se blesav, ne pitam ga ništa za benefite i ostalo.
Danas zovu sa drugog broja, isti lik, poznao sam ga po boji glasa, kaže vama je ostalo do kraja tri meseca, bla, bla, koliko plaćam mesečno, ista priča kao od sinoć, da li sam zadovoljan uslugom? I kaže, da ako hoću da zadržim ovu trenutnu cenu (cena plavog boxa), da produžim ugovor i ja ga pitam, dobro koliko dajate? Kaže 50% za jedan mesec.
Odgovorim mu da sam pre dve godine (i dalje nemam uslova za optiku) dobio 7 meseci, tako da sigurno neću produžiti box4 plavi po ovoj ceni. Hvala lepo, doviđenja!
Koja je poenta ove priče? Mislim da ovo zovu ćerke firme, teledirekt i ostale sa devizom APP. Sledeći poziv očekujem od mts-a, jer i kod predstavljanja kažu taj i taj iz "Telekoma". Koji crni Telekom, kada se tako ne zovu već koliko godina.
Tako da videćemo... Razmišljam da razbijem box baš iz razloga što kabolovsku uopšte ne gledam, bar do početka PL na areni tamo 2022, mobilni u trenutnom boxu mi je suvišan što se poziva tiče (mogao bi na prepaid) jer imam dva službena broja, jedina mana je što je jedan službeni broj sa 1GB neta u paketu, a drugi 500MB.
Mogu i da se stisnem, nije problem, ako mi baš zatreba tu je net dopuna za ovaj treći broj što mi je trenutno u boxu i da posle toliko godina pređem na box2 fiksni (silom prilika jer ga ne koristim, a obevazn je deo paketa) i net50.
Ako ponude nešto konkretno za box4 plavi light, možda i ostanem.
 
Zaboravih samo da napomenem da su me dan posle slanja mejla kontaktirali istim putem i rekli da će me zvati sa skrivenog broja i dan još posle toga tako su i uradili. Bilo je već reči o tome na ovoj temi, o pozivanju sa broja koji se ne vidi.
 
@banexbanex

Procitaj ovo iz druge teme (podrška Telenora, ako nisi video), definitivno zavisi od situacije do situacije i na koga naletiš/sve je moguće.

Ja bio u Telekomu večeras, sa zahtevom za raskid, i zahtevom za UDP broj.

Prvo se službenica "iznenadila", i pitala šta je to Hipernet, ona za to nije čula, eto sad prvi put.

Potom, kad je čula ponudu (300/150) 8 meseci gratis, usledilo je "mi smo bolji, dajemo 12 meseci ako prebacite liniju na supružnika, i 100/40 za 3000 dinara"... Na moje kolutanje očima, prestala je sa tom temom.

Podneli zahtev, i čekamo poziv iz službe.
 
Zaboravih samo da napomenem da su me dan posle slanja mejla kontaktirali istim putem i rekli da će me zvati sa skrivenog broja i dan još posle toga tako su i uradili. Bilo je već reči o tome na ovoj temi, o pozivanju sa broja koji se ne vidi.
Uvek su zvali sa skrivenog broja, zato i mislim da je svaki javni broj sa kojeg se poziva od druge firme koji rade za njih.Nekada su te firme zvale sa fiksnog sa pozivnim 011, a sada zovu sa mobilnog.
 
Pisam sam komentar u temi box 4,na fejzbuk Mts-u pa su tražili da im ostavim podatke. Sutradan su mi odgovorili i rekli da će me zvati sa skrivenog broja, i drugi dan posle toga još nema poziva. Ugovor ističe u decembru. U slučaju da ništa ne dobijem, ukinuću tv ili odjaviti(uzeće neko drugi iz porodice sve novo).
 
Mene su zvali sa skrivenog posle 7 dana i dobio 5 meseci za dinar.To je bilo proslog avgusta.
 
Korisnik sam box 3 paketa 100 mbit i max tv koji placam 3899 usluga mi istice tek u aprilu sledece godine,i juce me zovu da li sam zainteresovan za produzenje ugovora ,prelazak na isti paket bi me kostao 4349 din. Pitao sam ih za neke benefite i rekose mi 1 mesec 50% popust,i tada sam im odgovorio da nemam nameru da menjam ugovor i produzavam isti,danas me ponovo zovu sa istog telefona 011 i nude mi 6 meseci sa 50% popusta i ja ih ponovo ladno odbije.Igramo se i cekam da me ponovo pozovu sa novom ponudom jer ugovor istice za 5 meseci a njima se nesto zuri,meni bas i ne.Tako da je ocigledno da su u pitanju neke sestrinske firme Telekoma koje izgleda debelo naplacuju svoje usluge od telekoma i isisavaju novac.
 
Tako da je ocigledno da su u pitanju neke sestrinske firme Telekoma koje izgleda debelo naplacuju svoje usluge od telekoma i isisavaju novac.
Kapiram da je jednostavno... Neko sedi za telefonom, treba da presvuče što veći broj ljudi da potpišu ugovor, i za svakog dobija po koju kintu.
 
Ima li jos korisnika koji su zakucani na 10/1 Mbps, iako koriste Box 4 crveni paket? Neverovatno da se placa puna cena, a oni nemaju tehnickih mogucnosti da prebace na 20/4.
 
Može li se otključati lan port na hg8245q2? Potreban mi je još jedan lan port za net, a za iptv mi ne treba ni ovaj jedan koji bi preostao.
 
Ima li jos korisnika koji su zakucani na 10/1 Mbps, iako koriste Box 4 crveni paket? Neverovatno da se placa puna cena, a oni nemaju tehnickih mogucnosti da prebace na 20/4.
Taj sam! I tu su svi koji imaju njihov net preko kablovske. Jako su bezobrazni po tom pitanju.

A još sam pominjao kako je kod moje devojke sa svim istim net i još sporiji - oko 6mbit/s...
Može li se otključati lan port na hg8245q2? Potreban mi je još jedan lan port za net, a za iptv mi ne treba ni ovaj jedan koji bi preostao.
Možda bi oko toga pomogao spliter. Nisu skupi u našim radnjama. Preko jednog priključka na ruteru tako povežeš više kompova.
 
Nazad
Vrh Dno