Šta je novo?

[MTS] BOX paketi

Ali kakve veze ima da li je za neka osoba krivično gonjenja? Ako on može s tobom da koristi tih 100GB, znači da je postpaid korisnik, i da MTS ima njegovo ime i prezime. Čak i da radi neke gluposti na internetu, ne bi niko gledao s čijim je gigabajtima te gluposti radio, već s koje IP adrese, s kojeg telefona, i slično...

Svakako ja ni ne delim to sa strancima, ali ipak...

Nego, uskoro mi ističe Box paket. Jel znate koliko ranije treba da im se javim da bi da raskinem ugovor? Ili da idem samo tog dana kad im istekne, i da kažem "evo vam Vaša oprema"?

Jako me nerviraju sa svojim bezobrazlucima. 12 meseci po dinar za nove korisnike, 1 mesec 50% popust za stare... Pa gledam, kupili su Supernovu, ali za kablovski internet trebam baš u Supernovu da pređem, a uz Box mogu samo preko bakra/telefonske žice... No videću šta će moći da se uradi, samo što je ono baš nikakav popust ako bi da te zadrže na dve godine.
 
30 dana pre isteka ugovora najavi raskid - jer otkazni rok i oni imaju - 30 dana
 
A jel zna neko sta im znaci do 10meseci popusta za bakar. :) kako odredjuju kome kolko meseci da daju popust
 
A jel zna neko sta im znaci do 10meseci popusta za bakar. :) kako odredjuju kome kolko meseci da daju popust
prvih 10 meseci 50% popusta na mesečnu naknadu– za korisnike koji se odluče za uvođenje dve nove usluge (Fiksna + iris TV + Net), uz ugovornu obavezu na 24 meseca za BOX 3 paket,
prvih 5 meseci 50% popusta na mesečnu naknadu – za korisnike koji se odluče za uvođenje jedne nove usluge (Fiksna + iris TV + Net), uz ugovornu obavezu na 24 meseca za BOX 3 paket,
prvi mesec 50% popusta na mesečnu naknadu – za korisnike koji već koriste fiksnu liniju, iris TV i Net i opredele se za BOX 3 paket uz ugovornu obavezu na 24 meseca, kao i za korisnike koji obnavljaju ugovornu obavezu za BOX 3 paket.
 
"Promocija 12 meseci po 1 dinar traje do 30. novembra 2021, dok promocije 10/5/1 mesec 50% popusta na mesečnu naknadu traju do 31. decembra 2021. godine."


U praksi, dok god SBB bude davao 15 meseci 50 % popusta. :)

Inače, produžavaju tu akciju, ali najviše zavisi od SBB-a i njihove ponude.
 
Ja razmisaljam da predjem iz Telenora u mts na box 3 ali ugovor mi istice 4.12 pa zato pitam za popust,dal ce dati 10meseci jer trenutno odugovlace sa optikom u mojoj zgradi a bukvalno zgrada pored ima optiku razvedenu.
 
Ja razmisaljam da predjem iz Telenora u mts na box 3 ali ugovor mi istice 4.12 pa zato pitam za popust,dal ce dati 10meseci jer trenutno odugovlace sa optikom u mojoj zgradi a bukvalno zgrada pored ima optiku razvedenu.
uh od momenta dok razvedu pa dok puste optiku prodje par meseci , tako je bar bilo kod mene u ulazu
mada ti preporucujem da predjes na mts optiku u svakom slucaju
ja sam zadovoljan sa uslugom - za sada
ne želim da nešto ne ureknem pa za sve ostalo ću ćutati da ne izmalerišem nešto
 
Interesuje me da li korisnici "BOX4 crveni" paketa imaju pravo da korisre "IrisGO" aplikaciju, ako imaju na koliko uredjaja?
Unapred hvala na odgovoru.
 
Na koju foru funkcionise Box 2 Fiksni i Iris, zar nije potreban Irisu internet za televiziju ?
Planirao sam da iskombinujem nesto sa vise provajdera pa cisto da pitam.
Na koju foru funkcionise Box 2 Fiksni i Iris, zar nije potreban Irisu internet za televiziju ?
Planirao sam da iskombinujem nesto sa vise provajdera pa cisto da pitam.
 
Tako što je pušten signal za internet i IPTV preko linije (fiksne).
Linija u modem/ruter i iz njega mrežni u STB uređaj.
Kod mene je uvek išao internet preko fiksne linije, na žalost još uvek ide :)
 
Aha, znači ima ruter, preko njega dobija tv i telefon, ali je isključen internet?
 
Tako što je pušten signal za internet i IPTV preko linije (fiksne).
Linija u modem/ruter i iz njega mrežni u STB uređaj.
Kod mene je uvek išao internet preko fiksne linije, na žalost još uvek ide :)
I moje sve trenutno ide preko fiksne, ali razmisljao sam da kombinujem nesto, izadje me i jeftinije i bolje.
 
Ja isto bas gledam i kombinujem nesto da imam sbb kanale sa eon paketom van sbb mreze i uz neki internet posto imam vec mts optiku u zgradi.
I sad mi ovaj mts uopste nije jasan sa cenama njihovih paketa.

Tipa ako hocu samo net (nisam ni znao da imaju npr samostalne net pakete bez fisknog ili tv-a)
Ispada da paket samo internet NET 200: 200/40 (optika) kosta 3399 din ^^^

dok ako bih uzeo Box-2: fiksna + net, (iako mi fiksni ne treba), dobio bih taj paket sa optickim internetom 200/80 za 2359 din?
Ako negde ne gresim, po ovome ispada iako mi treba samo net, bolje je uzeti box 2 paket (fiksna+net) makar fiksni i ne koristio, a dobijam isto opticki net 200Mb/s download i duplo brzi upload 80 MB/s za 1040 dinara jeftinije, nego da uzmem samo net paket???
 
Poslednja izmena:
Već se pisalo o tome u temi. Ispada tako. Ne grešiš. Nelogično je, ali je tako. Kao da Mts naplaćuje kaznene penale za one koji ne koriste fiksnu telefoniju.
 
Nije tu toliko bitan fiksni koliko da uteraju korisnika na neki box paket. A posle raznim pogodnostima u toku trajanja UO gledaju da navuku korisnika na neki veći box paket.
 
Pozdrav društvo,
pošto su mi odradili dedu iz konkurentskog provajdera i planiram da u roku od 14 dana poništim taj ugovor koji je on potpisao.
zanima me da li i dalje Telekom nudi 1dinar prvih godinu dana za nove korisnike ili možda neku drugu povoljnost?
 
Pozdrav društvo,
pošto su mi odradili dedu iz konkurentskog provajdera i planiram da u roku od 14 dana poništim taj ugovor koji je on potpisao.
zanima me da li i dalje Telekom nudi 1dinar prvih godinu dana za nove korisnike ili možda neku drugu povoljnost?
Do kraja meseca traje akcija. Možda je produže.
 
30 dana pre isteka ugovora najavi raskid - jer otkazni rok i oni imaju - 30 dana
Nema otkaznog roka kod Telekoma. Obično je potrebno 4-5 dana od trenutka podnošenja zahteva da se završi celokupna procedura raskida ugovora i vraćanje opreme. Nakon podnošenja zahteva kontaktira te služba za brigu o korisnicima (ili bolje rečeno "služba za zadržavanje korisnika") i još jednom nakon toga kako biste se dogovorili u koju poslovnicu bi želeo vratiti opremu (ovo se može i preskočiti ako si uporan).
 
Planiram da otkazem drugog provajdera,da li mogu da potpisem neki predugovor sa mts-om da bi iskoristio opciju za 1din.
 
@spinks Još ću ja to i u poslovnici pitati za svaki slučaj. Već smo ih zvali radi raskida ugovora. Danas dok nisam bio kod kuće su oni zvali, s mojima su pričali, i koliko sam razumeo, rekli su da može oprema da se odnese kad istekne ugovor - ne za tih dodatnih koliko već dana. Što mi eto bilo malo neobično, ali bi se uklapalo s tim što ti kažeš.🙂
 
Planiram da otkazem drugog provajdera,da li mogu da potpisem neki predugovor sa mts-om da bi iskoristio opciju za 1din.
pa ako ti se isplati prevremeni raskid sa tim provajderom , mozes da zakazaes dolazak mjastora kuci i kod kuce potpises ugovor sa mts a ovaj raskines ili krenes u raskid
samo izracunaj koliko ce ti stari provajdeer uzeti na ime raskida
 
Planiram da otkazem drugog provajdera,da li mogu da potpisem neki predugovor sa mts-om da bi iskoristio opciju za 1din.
Možeš potpisati ugovre s kim god hoćeš i koliko hoćeš, nevezano za provadjera kod koga si trenutno. Jedino ako nisi siguran za raskid (zbog penala i ostalog), a u međuvremenu razmišljaš da kod mts-a "rezervišeš" ugovor zbog isteka promocije ili sl. Mislim da predugovr kod njih ne postoji kao sredstvo, a da se tiče korisnika.
 
Nazad
Vrh Dno