Šta je novo?

Motorola EDGE 20/PRO/LITE

Kamera, osrednja. Baterija vrlo dobra, telefon je brz.
S10 nisam imao.
 
Tako je najavljeno. Mada se meni ne žuri dok raja ne testira.
 
Stigao 20 pro, kamera me jedino razocarala, u pocetku bila katastrofa, sada je malo bolja.
Koje staklo ste stavili, a da ide od ivice do ivice, ja ovo sto sam stavio ima crn ram koji mi malo oduzima vidljivost ekrana.
Kada je zakljucan telefon na neki pokret, udarac od krevet/sto upali se ekran. Gde i kako ugasiti to
 
Ja nisam stavio ni jedno staklo.
Za ovo sa ekranom ne znam, a i ne gasi mi se ta opcija.
 
Stigao 20 pro, kamera me jedino razocarala, u pocetku bila katastrofa, sada je malo bolja.
Koje staklo ste stavili, a da ide od ivice do ivice, ja ovo sto sam stavio ima crn ram koji mi malo oduzima vidljivost ekrana.
Kada je zakljucan telefon na neki pokret, udarac od krevet/sto upali se ekran. Gde i kako ugasiti to
ideš u setings pa display pa peek display i tu iskljućiš.Ja imam problem jedini a to je da se nasumično upali onaj google asistent kad je fon na stolu
 
Kada pokušavam da pozovem broj koji sam već ranije pozivao, dakle iz call history, dialer iz nekog razloga obriše vodeću 0 pa uvek dobijam obaveštenje da pozivam nepostojeći broj, da li ima negde u podešavanjima da se ovo reši?
 
Da li još neko ima problem sa odzivom ekrana / touch-a na pro modelu? U smislu, kucate poruku, a on preskače neka slova, pa morate dva puta kliknuti... Ili da ne otvori baš iz prve aplikaciju ili odreaguje na home / back taster na dnu ekrana ...
Nemam nikakvu foliju, telefon je onakav kakav je bio u kutiji ... Mislio sam da mi se pričinjava ali se dešavalo vise puta. Restart kao da pomaže ali se opet vrati u nekom trenutku.
Takođe bih napomenuo da ima najnoviji softver dostupan u ovom trenutku

Sada sam uključio opciju "increase touch sensitivity" - za folije, iako je nemam, pa ćemo da vidimo narednih dana
 
Opciju imam, probleme nemam 😁
 
Valjalo bi sačekati do marta, dok vidimo kako je upeglan A12
 
Kada pokušavam da pozovem broj koji sam već ranije pozivao, dakle iz call history, dialer iz nekog razloga obriše vodeću 0 pa uvek dobijam obaveštenje da pozivam nepostojeći broj, da li ima negde u podešavanjima da se ovo reši?
Meni se ovo desava isto, ukljucio sam VoLTE na mojoj Motoroli (MTS) i isto mi se desava kada zovem nekog na fiksni broj da se ne cuje da zvoni.
 
Pozdrav..uzeo sam juce egde 20 pro tj prelazak sa mi 9t.
Fale mi neke stvari pa mi treba savet.
Preporucite mi neku galeriju jer su google slike lose.
Da li postoji neka precica za zakljucavanje ekrana? Na mi 9t sam mogao da dodelim da npr pritisak duzi na back dugme gasi ekran..ranije sam koristio screen off sa playstora ali kada zakljucam ekran ne mogu da otkljucam sa otiskom prsta jer mi izlazi upozorenje administrator zakljucao uredjaj.
Hvala unapred
 
Pozdrav..uzeo sam juce egde 20 pro tj prelazak sa mi 9t.
Fale mi neke stvari pa mi treba savet.
Preporucite mi neku galeriju jer su google slike lose.
Da li postoji neka precica za zakljucavanje ekrana? Na mi 9t sam mogao da dodelim da npr pritisak duzi na back dugme gasi ekran..ranije sam koristio screen off sa playstora ali kada zakljucam ekran ne mogu da otkljucam sa otiskom prsta jer mi izlazi upozorenje administrator zakljucao uredjaj.
Hvala unapred
Gallery GO
 
Da li neko moze da mi pomogne za ready for funkciju..zelim da povezem tv sa kablom jer nije smart ali se nista ne desava..pokusavam iz statusne trake da promenim opciju na telefonu ali uvek izbaci nije uspelo
 
Zdravo. Imam od nedavno Motorolu Edge 20 Pro. Kad uključim režim vibracije, telefon vibrira pri svakom dolaznom pozivu, ali kad se ekran isključi tj zaključa, zvoni bez vibracije u nečujnom režimu. Kako da omogućim vibraciju pri zaključanom ekranu?
Hvala
 
Ipak ima neki bag sa vibracijom i zakljucanim ekranom...
 
Da li još neko ima problem da mu sve notifikacije isto zvuče? Viber/WA/messenger?
 
Valjda ce ovih dana A12
I da li neko zna kakvih ce i kozmetickih promena biti i da li ce malko ispeglati kameru ?
....
 
Ja razmisljam da predjem sa mi9t na edge20 pro, malo mi je anemican ovaj a11 na 20pro ali a12 na edge 30 pro su malo ispeglali. Da li ce a12 na egde20 pro izgledati isto kao na 30 pro?
 
Reći ćemo ti čim dobijemo A12.
 
Ja sam prezadovoljan sa telefonom generalno, jedino što bi moglo biti bolje je kamera, nije loša ali nije ni najbolja a ostale stvari su odlične, radi sve besprekorno, kome je kamera bitna ne bi mu savjetovao da ga uzme a ako nije toliko bitna telefon je za sve ostale stvari top
 
Hoću ženi da uzmem neki telefon, bolje rečeno, edge 20 pro je favorit, ali me zanima da li sva ta silna memorija u suštini igra i neku ulogu naspram a52s 5G,jer mi je nekako taj glavni konkurent? Verujem da nijedan nema sjajnu kameru, ali dobro.
 
Nazad
Vrh Dno