Šta je novo?

Motorola EDGE 20/PRO/LITE

Daleko od toga da imam nameru da branim Motorolu, davno sam naučio da ne robujem brendovima. No to što tebi neko staklo ne radi sa telefonom nema veze sa Motorolom. Ekran je sasvim ispravan i radi kako treba. Ne kažem da ako postoji opcija da softverski nešto urade da bolje radi sa zaštitnim staklom da to ne treba da urade, no to veze nema sa ispravnošću uređaja. Ja polako privodim treći mesec korišćenja telefona i telefon sa hidrogel folijom i bez ičega radi kako treba.

Edit: Evo, u sledećem update-u ima i to:
Meni sa hidrogel radi ok, nego je stvar principa, kupiš npr auto i onda svaki čas u servis, ipak je motorola ugledan brend
 
Nije dobar primer. Tvoj auto je ispravan. Ti se žališ jer si na brisače stavio najlon kesu i sad kriviš proizvođača da mu brisači ne rade.
 
Jel koristi neko dual aplikacije na Moto 20 edge pro? Zanima me jel mogu sve aplikacije da rade u dual režimu(viber, messenger, instagram...)
 
Stigao update, ali samo bezbednosna "zakrpa" još ništa za ekran i kameru
 
Dvoumim se izmedju Realme 5gt i Moto Edge 20 pro.
Zanima me da li Moto ima podrzanu gestures opciju za ceo ekran?
 
Verovatno kao i na pro modelu, pošto je ekran identičan
 
Za pro model mnogi iz Indije se žale na osetljivost ekrana ako se stavi zaštita
 
Da li ima neko Edge 20 Lite Motorolu ?
 
Pošto je bilo (opravdanih) kritika da preuveličavam problem Motorole i osetljivosti ekrana, evo zvanične inf sa oficijelnog sajta, za sve dolazi update i za one koji imaju problem i za one ne, gotova je verzija za Evropljane, korisnici iz Indije su već dobili
"Hello everyone. I'm happy to see that those of you in India have received the -86 build which has even further touch improvements. I will push for everyone that is still on -80 to get the -86 build. As for our users in Europe (reteu). I'm happy to say that the (RRA31.Q3-19-86) build is finally coming your way as well. I will be putting in the request this afternoon to try and get it pushed out to you. I apologize for the delay."



Thanks,

Tom
 
N telenoru sam,kako da dobijem vo LTE , kako da dobijem dual app a da nije preko paralel space ?
Ima li sta novo u zakrpama za decembar ?
 
Hrom se ponaša čudno... Mada mi se to dešava i na desktopu, gde neke sajtove u opšte ne otvara.
 
A12 od februara 2022 zvanicno krece, objavili su na blogu. Po njima beta testing(MFN program) je u toku mada nikoga jos nisu pozvali u isti koliko vidim...

Svi modeli Edge 20 serije naravno dobijaju A12.
 
Ja sam prethodni update dobio ja mislim poslednji :)

Ovaj sada sam izgleda medju prvima. Izgleda da nema pravila.
 
Pa dobićemo zakrpu.
 
Ja sam mislio da će biti kakvih promena u vezi kamere ali... Mislim nije da nema, jesu malo oštrije slike ali ima i više šuma. Tako da za sada ništa :)
 
Da li se još nekome pojavio ovakav ofset glavne kamere u odnosu na otvor? Ili ja tripujem da se pomerilo nešto? Telefon nije ispadao nijednom.
 

Prilozi

  • IMG_20211226_144547.jpg
    IMG_20211226_144547.jpg
    185 KB · Pregleda: 66
Kod mene je precizno postavljena
 
Cekam telefon da stigne, motorola edge 20 pro u pitanju.
Kako ste do sad zadovoljni sa telefonom, kamera, brzina, baterija.
Trenutno koristim s10, dal vredi prelazak ili da motorolu prosledim na oglase 😂
 
Nazad
Vrh Dno