Šta je novo?

Motorola EDGE 20/PRO/LITE

Posle 2 godine korišćenja i dalje mislim da je telefon odličan. Kamera nije za ponos, sve ostalo ful. Maksimalno koristim ReadyFor sa emulatorima, poterao je Most Wanted na Delfinu (GameCube) na TV a Gran Turismo 2 na Duck Station na ekranu telefona istovremeno bez izgubljenog frejma. Ja sam prezadovoljan...
 
Posle 2 godine korišćenja i dalje mislim da je telefon odličan. Kamera nije za ponos, sve ostalo ful. Maksimalno koristim ReadyFor sa emulatorima, poterao je Most Wanted na Delfinu (GameCube) na TV a Gran Turismo 2 na Duck Station na ekranu telefona istovremeno bez izgubljenog frejma. Ja sam prezadovoljan...
Moze li vise o ovome? Jel to striktno vezano za ReadyFor? Ili su to neki emulatori sto mogu na bilo koji android? ReadyFor je isto sto i Samsungov Dex ako se ne varam?
 
Moze li vise o ovome? Jel to striktno vezano za ReadyFor? Ili su to neki emulatori sto mogu na bilo koji android? ReadyFor je isto sto i Samsungov Dex ako se ne varam?
Tako je, kablom nakacis telefon na ekran i dobijes kao Android PC/DEX kako god zelis da ga zoves. Skines regularno emulatore sa PlayStora na telefon, ubacis romove i peglas :)
 
Da li neko zna koja je oznaka ekrana za Edge 20 ?
Vidim na kp idu od 5 do 15k ? Pitam se da l uopšte da popravljam... cene kod operatera nerealne, za 200e mogu neki polovan telefon da nađem, sličnih specifikacija kao Motorola
 
Originalni 15k sa ugradnjom, cisto da znate da se popravka nikako ne isplati :)
Na kraju hteo da uzmem edge 40, ne znam kako sam zavrsio sa S22 u rukama na kraju.
 
S obzirom da telefon (edge 20 pro) nema zaseban ulaz za slusalice, nego se koristi isti kao za punjac usb-c, da li postoji neki adapter koji razdvaja punjenje od slusalica, a da radi na motorolinim telefonima.... Kupio sam vec 3 razlicita adaptera, na svakom isti slucaj, zvuk radi a punjenje ne
 
Od nas trojice na forumu koji imamo telefon, niko se nije susreo sa tim izazovom :D
 
Da li je neko menjao na Edge 20 Pro ledja i zadnje kamere? Koje su cene?
Glavna zadnja kamera ne radi,mutna i ima puno fleka,makro,0.5 i 5x zoom rade normalno. Nije polomljena. Ali zbog pada je van funkcije.
 
Pozovi promobi i pitaj
 
Izgleda da je motorola odustala u potpunosti od 20 pro. Nema više ni sigurnosnih zakrpa već od septembra.
Telefon je hardverski sposoban za još par verzija androida... šteta što bar sigurnosne zakrpe više ne izbacuju
 
Nazad
Vrh Dno