Šta je novo?

Mobi Banka (ex Telenor Banka)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da to je exstra. Ali ja primam platu u bitcoinu tako da to nisam mogao da iskoristim :S Mora uplata da bude bas pod tom sifrom placanja
Svaka tebi cast kad tebi plata zavisi od kripto valute koja svakog trena moze prsnuti i izgubiti pola vrednosti ili vise. :d
 
Svaka tebi cast kad tebi plata zavisi od kripto valute koja svakog trena moze prsnuti i izgubiti pola vrednosti ili vise. :d

Nemam ja veze sa tim, ja sam placen dobro bez obzira koliko btc vredi.

A i svako kako moze i mora , ja trenutno bolji poso nemam i ne mogu da nadjem :D
 
Ako nije tajna u kojoj ti banci trenutno uplaćuju platu obzirom da koriste bitcoine?

Ma kazem nisam mogao da dobijem taj popust jer uplata mora da bude bas pod sifrom ne znam kako bese 267 valjda plate i zarade tako nesto.

A ja ne primam tako platu vec u btc.
 
Šifra plate 240
 
Mali info, ja radim na autorskom ugovoru i primam platu pod sifrom 249 (ostali prihodi) i nisam imao problem tj. dobio sam promo popust.
 
3c7d0b99147e5d127dfedd2f270f8546.jpg
preko puta skc-a
 
Upravo dobih mail

Dragi korisnici,

Obaveštavamo vas da je promocija besplatnih SMS poruka o odlivu sa tekućeg računa završena. Počevši od 01.02.2015. SMS poruke o odlivu sa tekućeg računa će se naplaćivati svim korisnicima Starter paketa.

Cena SMS poruke o odlivu sa tekućeg računa iznosi 5RSD (+PDV) u skladu sa ugovorom i važećim tarifnikom za fizička lica Telenor banke.

Ukoliko ne želite da primate SMS notifikacije, u svakom trenutku možete ukljičiti ili isključiti opciju obaveštenja tim kanalom, kao i podesiti tip notifikacije koji želite da primate od banke. Ova jedinstvena opcija vam je dostupna putem internet i mobilne aplikacije za sve kanale komunikacije sa bankom - SMS, imejl kao i push notifikacije.
Dovoljno je da u glavnom meniju odaberete opciju „Moja banka” , a zatim kroz „Lična obaveštenja” personalizujete obaveštenja prema svojim potrebama.

Vaša,
Telenor banka
 
Upravo dobih mail

Dragi korisnici,

Obaveštavamo vas da je promocija besplatnih SMS poruka o odlivu sa tekućeg računa završena. Počevši od 01.02.2015. SMS poruke o odlivu sa tekućeg računa će se naplaćivati svim korisnicima Starter paketa.

Cena SMS poruke o odlivu sa tekućeg računa iznosi 5RSD (+PDV) u skladu sa ugovorom i važećim tarifnikom za fizička lica Telenor banke.

Ukoliko ne želite da primate SMS notifikacije, u svakom trenutku možete ukljičiti ili isključiti opciju obaveštenja tim kanalom, kao i podesiti tip notifikacije koji želite da primate od banke. Ova jedinstvena opcija vam je dostupna putem internet i mobilne aplikacije za sve kanale komunikacije sa bankom - SMS, imejl kao i push notifikacije.
Dovoljno je da u glavnom meniju odaberete opciju „Moja banka” , a zatim kroz „Lična obaveštenja” personalizujete obaveštenja prema svojim potrebama.

Vaša,
Telenor banka

Jel to za starter paket ili progresive ?

Iskreno onako ja i ne vidim neku svrhu poruka o odlivu. Ja kad imam neki odliv sa racuna ja sam ga inicirao i valjda znam koliko sam poslao i sta :D .
 
A ako te neko hakuje?:)
 
A ako te neko hakuje?:)

Pa sta kao ce da podize iz delova i da ceka tebe da blokiras karticu ili menjas sifru ? :D .

Jedina dobra stvar je sto ne moras da uzimas priznanicu niti proveravas stanje , stigne ti sms i odma vidis koliko ti ostalo.


Ma ostajem ja na ovom progresive mozda bude nekih povoljnosti , 300din mesecno stvarno nije mnogo za sta sve oni nude.
 
Poslednja izmena:
Opet salju mail sa time? Posto meni sada nije stigao. No da ponovim jos jednom, ko je otvorio racun pre 10.9.2014 i na Telenor je mrezi a koristi Starter paket ima free poruke o odlivu i ne treba nista da gasi.
 
Jel to za starter paket ili progresive ?

Iskreno onako ja i ne vidim neku svrhu poruka o odlivu. Ja kad imam neki odliv sa racuna ja sam ga inicirao i valjda znam koliko sam poslao i sta :D .

Pa piše koji je paket,čitaj malo.
 
More 300 dinara jeste skupo!
 
Opet salju mail sa time? Posto meni sada nije stigao. No da ponovim jos jednom, ko je otvorio racun pre 10.9.2014 i na Telenor je mrezi a koristi Starter paket ima free poruke o odlivu i ne treba nista da gasi.
Da, ovo jeste tako, nisu mi jos nikad naplatili sms poruku na starter paketu.

Inace 300din je i meni skupo :) Ja licno ne potrosim toliko za provizije pri placanju racuna. A kad vec moze za dž, najbolje tako :)
 
Pa da, ja potrosim 25 samo za SBB. Kad i to uvedu na klik bice 0din trosak.
 
Da, ovo jeste tako, nisu mi jos nikad naplatili sms poruku na starter paketu.

Inace 300din je i meni skupo :) Ja licno ne potrosim toliko za provizije pri placanju racuna. A kad vec moze za dž, najbolje tako :)

Ja bih potrosio negde 200din mesecno na provizije. Msm ovo po 25din , one provizije kad placas u bankama i postama to je vec druga prica :D .


Ali msm ovako nije mnogo s obzirom sta sve nude. Dobijes racun za 6 valuta, full online banking bukvalno nista nema sta ne mozes da odradis i moras u banku .

Uz to dobijes i karticu sa paypass , isto tako stednju, kredite, bukvalno sve u jednom paketu.

Msm to sve imas i na starteru i poredjenjem starter paketa i progresive msm da jeste bolji starter , ali poredjenjem cene progresive paketa i sta sve dobijes sa bilo kojom drugom bankom , onda ovo nikako nije skupo.


Sta je jos velika prednost , mozes kad god pozelis da predjes sa progresive paketa na starter i obrnuto bez promene broja racuna kartice itd.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Ok, slažem se da nije skupo. Obično banke uslovljavaju neki skuplji TR da bi mogao da se koristi e-bank, m-bank i sl., a promena pina na kartici, blokada kanala plaćanja i još neke opcije su još uvek SF :) bez obzira koji tip računa nude i za koje pare.
Sa te strane i Starter u TB vredi 300din mesečno.
Napisao sam da mi je "skupo" pošto već sve te opcije nude i uz besplatni TR. A u ovom momentu mi više odgovara tako nešto.
 
Dosta banaka sada nudi promenu PINa na bankomatu (samo sto neki bezobraznici to naplacuju i po 500RSD :)).
Blokada kanala placanja je stvarno novost, ali to nije ni u svetu nesto cesto vidjeno.
 
Ma ja rekoh jos pre par meseci, najbolji e banking na ovim prostorima i ostace koliko vidim najbolji! Ja zadovoljan klient...ovo za sms , bukvalno sam se odvikao, email potvrda mi je mnogo bolja :)
 
Raiffeisen ima bolji ebnaking. Meni je dosta laksi.
 
Ne znam. Mislim ne ulazim u to kako je kod drugih banaka, mnoga resenja nisam ni probao ali... -> Stigao vam je novi racun -> Plati -> Placeno. Ne moze lakse i jednostavnije a besplatno. Ni klasicno placanje nije komplikovano ali ovo na klik mi je jedna od najboljih usluga njihovih.
 
Podizala sestra sinoć na bankomatu Telenor Banke (payoneer kartica).

Kurs je KRIMINALAN. Prvo je proverila stanje, bilo je 42k. Ona je probala da podigne 41k, nije dao bankomat. Spustila je na 40k i podigla, a meni je ostalo samo 5$ na kartici.

Sad i nikad više u TB...
 
Oladi, covece, treba koji dan da se to proknjizi :) Neces nikad moci sve da iskoristis sa te kartice.

Darko, a ja kod RF imam trajni nalog, i uospte ne moram da klikcem :) (isto moze i kod TB)
 
To da, naravno, ali ovde mi se bas i svidja opcija sto ipak mogu da odlucim hocu li ili necu da platim a ako hocu to mi je bukvalno na klik...
 
Imam i ja tu opciju na klik - prebacim pare na drugi racun, pa nema za trajni nalog :D A necu da zaboravim ovako.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno