Šta je novo?

Mobi Banka (ex Telenor Banka)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jel stigao klik racun ikom za struju ili informatiku NS? meni jos nista a racun za struju stigao postom, mozda zato sto sam klik prijavio 2 februara

Normalno je da si zakasnio i dobices u martu tek. Ne dobija se za mesec u kome si se prijavio.
 
Mali offtopic, ali za Infostan je limit za prijavu najkasnije 22 u mesecu da bi se aktivirao trajni nalog sledeceg meseca (verovatno isto vazi i za racun na klik). Razlog je taj sto se Infostan racuni rade 22. u mesecu za taj mesec (racun koji dolazi februara je napravljen jos ~22. januara). Tada Infostan vec salje zaduzenje bankama.
Ovo je informacija od pre koje godine (2-3), moguce je da je nesto menjano.
 
A jesu već stigli računi na klik za struju (ED Beograd)? Pitam jer se ne sećam kada sam prijavio. Sigurno u januaru, ne sećam se datuma.
 
Ja sam se prijavio krajem januara i jos nisam dobio racun za struju.
 
Nije stigla struja na klik jos.

Elem, cisto zvanicna potvrda za sve:

Ko je otvorio Starter paket pre 10.09 dakle u promo periodu, pre zvanicnog pocetka rada, njemu su besplatne poruke o odlivu sa racuna ako mu je broj na Telenor mrezi.
 
Elem, cisto zvanicna potvrda za sve:

Ko je otvorio Starter paket pre 10.09 dakle u promo periodu, pre zvanicnog pocetka rada, njemu su besplatne poruke o odlivu sa racuna ako mu je broj na Telenor mrezi.

Iako je stiglo obaveštenje da više neće biti besplatne?
 
Da. Kontaktirao sam ih povodom toga i dobio informaciju da se ovo odnosi samo na korisnike koji su potpisali nakon 10.09.2014. Kazu da je obavestenje poslato svim korisnicima Starter paketa jer iz tehnickih razloga nisu mogli da izvrse selekciju korisnika kojima ce obavestenje biti prosledjeno i izvinjavaju se na neprijatnosti. Proverio sam vec naravno i poruke o odlivu regularno stizu a nista se ne tarifira.

P.S. U nasem ugovoru/prilogu, za razliku od ovih novijih jasno stoji da se poruke u Starter paketu tarifiraju korisnicima koji nisu u Telenor mrezi a da je za nas to besplatno. Kako nikad nismo dobili obavestenje od njih ni o promo periodu, ni o promeni tog tarifnika, trebalo je tj podrazumeva se da za nas poruke ostaju besplatne. Ne kazem da to sutra ne mogu da promene ali su duzni da nas o tome obaveste 15 dana unapred(i to mogu samo u ona 4 termina godisnje kada tarifnik moze da se menja) na trajnom nosacu, dakle pisanim putem.
 
Poslednja izmena:
Odlično. Hvala na informaciji. :)
 
Tek sam sad provalio ovu temu na bench . Korisnik sam telenor banke od pocetka i prezadovoljan sam. Ovaj paket 2 300din odrzavanje mesecno i ne mislis, nikakve provizije niti bilo sta se ne placa.

Cak sta vise ako nema promena na racunu u tekucem mesecu izgleda da ne naplacuju tih 300din ?

Jedino sto imam problem sto mi jos nije stigao ni jedan od ona dva racuna za telefon sto treba da budu 50% popusta. Moracu da ih zovem.

A da, jos jedno pitanje jel neko narucivao sa ebay ili ovih kineskih sajtova dx.com i to sa ovom karticom ? Radi lepo ?
 
Radi lepo a za popust si zakasnio sta god da je u pitanju. Do 31.1 je isti bio aktuelan.
 
Radi lepo a za popust si zakasnio sta god da je u pitanju. Do 31.1 je isti bio aktuelan.

Sad sam je povezao sa paypal samo moram sutra da vidim da mi posalju onaj izvod sa kodom.

A za popust sam pitao pre neki dan oni mi rekli da zovem 9005
 
.

A da, jos jedno pitanje jel neko narucivao sa ebay ili ovih kineskih sajtova dx.com i to sa ovom karticom ? Radi lepo ?

Ja sam narucivao i sa ebay-a i sa kineskih sajtova i placao server u zapadnoj Evropi(Francuzima) imao refunde preko PP-a, vezao istu takodje za PP.
Sve radi savrseno.
 
Meni njihova kartica radi bolje od svih ostalih banaka,meni su rekli da odlazni sms se ne naplacuju bez obzira koja je mreza,jedino mi se ne svidja njihov nacin placanja racuna,daleko bolja za to je rajfajzen,sami formirate uplatnicu,izaberete datum unapred za placanje i besplatno je.
 
Poslednja izmena:
Ili ti nisu dobro rekli ili nisi dobro razumeo. Za starter paket se placa za progresiv ne.
 
Meni njihova kartica radi bolje od svih ostalih banaka,meni su rekli da odlazni sms se ne naplacuju bez obzira koja je mreza,jedino mi se ne svidja njihov nacin placanja racuna,daleko bolja za to je rajfajzen,sami formirate uplatnicu,izaberete datum unapred za placanje i besplatno je.

Pa i ovde sam formiras uplatnicu i biras datum , i besplatno je ako si na progressive paketu .

Mada ja se razmisljam da predjem na starter paket. Jer nemam toliko uplata mesecno da mi se isplati ovih 300din bolje mi da placam 25din po uplati a sms poruke o odlaznim transakcija mi ne trebaju, ili bih stavio da salju email . Ako ti sms nisu vise free za telenor mrezu.
 
Ja sam juče imao 3-4 odlazne transakcije za koje mi je stiglo obaveštenje sms-om. Nisu mi ništa naplatili. Račun je onaj besplatni (starter), a broj je u telenor mreži.
 
Intesa obavezno rezervise 2-3e po transakciji, a treba im sto godina da to posle vrate na racun. Kako je sa TnBank placanjem sa stranih sajtova?
 
U sredu kasno uveče (11.02.) kupovao sam na ebay. Cena predmeta 111,99 USD. Po srednjem kursu na taj dan to je 98,92Eur. Na računu još uvek stoji rezervisano 100,58 Eur.
Kad će to i kako da proknjiže, saznaću verovatno u ponedeljak ili utorak. Očekujem da onda i vrate "višak", ako ga bude bilo :)

Edit: Juče sam takođe imao jednu kupovinu. Cena 39 Eur, stoji rezervisano 39,07 Eur ... Videću kad će da vrate.
 
Poslednja izmena:
Pon/utorak su neradni dani, tako da ne bi trebalo pre srede da se to rasknjizi.
Ja upravo imam kod Intese/PPal 131.5$, rezervisano 114.97EUR, sto je manje od kursa cele nedelje :)

EDIT: Pisao sam da je prosle nedelje (2-4. februara konkretno) kurs evra bio mnogo nizi za MC nego sto je realan (119 se racunao dinar jednog dana, sto je lose ako je nekome kartica u EUR a placa dinarima, ali je dobro za onoga kome je kartica u RSD, a placa u evrima).
Mozda je juce bio suprotan slucaj:) A mozda je i samo privremeno :(
 
Poslednja izmena:
Ne znam ko je rekao da ne mogu da dobijem sada popust na pretplatu ona dva meseca.

Ali danas sam ih kontaktirao i uredno su mi dali taj popust od 50% koji pocinje od sledeceg meseca . Sto nije bas malo meni je racun regularno 1800 din .
 
Ja sam rekao. Zvanicno popust je bilo moguce aktivirati do 31.1. Sad ako su menjali nesto ili su tebi posebno izasli u susret, odlicno!
 
Darko1290 je u pravu,to je vazilo do kraja januara,ali ne iskljucujem da su te castili i ako si posle otvorio racun
 
Ne znam ko je rekao da ne mogu da dobijem sada popust na pretplatu ona dva meseca.

Ali danas sam ih kontaktirao i uredno su mi dali taj popust od 50% koji pocinje od sledeceg meseca . Sto nije bas malo meni je racun regularno 1800 din .
Koga si kontaktirao posto sam u istoj sutuaciji, a devojka u poslovnici mi je rekla da je promocija istekla kada sam se raspitivao prosle nedelje.
 
Koga si kontaktirao posto sam u istoj sutuaciji, a devojka u poslovnici mi je rekla da je promocija istekla kada sam se raspitivao prosle nedelje.

Na sajtu ono online pomoc. Javio se neki Vlada. Prosli put se javila neka Irena rekla mi da ne moze preko chata nista da uradi nego da zovem 9005 , a ovaj decko bez problema kaze sad cu da pogledam javim vam na email , i posle 10 min mi stize sms da ce popust da bude aktivan od sledeceg obracunatog perioda.
 
Koga si kontaktirao posto sam u istoj sutuaciji, a devojka u poslovnici mi je rekla da je promocija istekla kada sam se raspitivao prosle nedelje.

da ja vec placam pola telenorovog mobilnog racuna, a kad mi je legla plata obavestili su me da nastavljaju popust, ali ne znam koliko?
 
Ukupno 6 meseci, kad si otvorio racun, dobio si 2 meseca, a nakon plate jos 4.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno