Šta je novo?

Mobi Banka (ex Telenor Banka)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jeli se dešava još nekome da push notifikacije jako kasne ili uopšte i ne dolaze? Primetio sam od juče da se dešava...

Kod mene uopšte ne stižu,kao ni sms o prilivu na račun.
 
Nesto su onda zeznuli kad su radili update.
Obavestenje mejlom radi normalno.
 
Kod mene sve ok, uplate i isplate.
Proverite setovanja u aplikaciji.
 
Poslednja izmena:
Evo upravo sada (16:52h) sam dobio push notifikaciju za uplatu koju sam primio u 14:58h (tad je stigao mail).
 
Nesto su onda zeznuli kad su radili update.
Obavestenje mejlom radi normalno.

Mejlom radi ok,ali sms i push notifikacije kod mene ne rade.
Prijavio sam još pre 20-ak dana,ali nikako da to reše.
 
Sto se lelenora tiče meni ne stiže ni push ni sms samo mail. i to pola sata kasni. (sms mi odma stize kad sam prebacio pare sa tekuceg na stedni) A sto se odrzavanja tiče jos mi nista nije naplaceno. No mene ova kamata interesuje da li se isplacuje svaki mesec, i onda ta kamata ucestvuje u svoti za sledeci mesec.

A neko je komentarisao da im kalkulator ne radi kako treba. objasnili su mi da se od svote koja je unesena svaki mesec umanjuje 1/12 kao da je korisnik dize svaki mesec. a ako nista ne dira onda je kamata 7 posto.
 
Ova kamata koju spominjemo u prethodnih par postova je kamata dobrodoslice za septebmar i oktobar 2014 u iznosu 5% godisnje na sredstva na TEKUCEM racunu. Nema veze sa ovom ponudom za stedni racun koja je sad aktuelna... Tako da ovo danas sto je pripisano je poslednje i nema vise.
 
Klik na Telenor stigao jos u 12h :) odmah platio upola racuna 900din ;) ziveo Telenor :D Ocekujem sutra sms potvrdu da sam platio post paid racun. Pre jedno sat vremena stavim u bankomat 10 x2000din, kad ono odbaci mi jednu nece da uplati a sve su ko nove, bez ijedne mane ... LOL prso bankic mozda je naisao na neki money microbe :D
 
Poslednja izmena:
Kod mene uopšte ne stižu,kao ni sms o prilivu na račun.
Meni sve normalno stize upravo danas umao uplatu normalno stigao sms kao i push.
Nesto su izgleda cackali ali kod mene sve sljaka.
 
Klik na Telenor stigao jos u 12h :) odmah platio upola racuna 900din ;) ziveo Telenor :D Ocekujem sutra sms potvrdu da sam platio post paid racun. Pre jedno sat vremena stavim u bankomat 10 x2000din, kad ono odbaci mi jednu nece da uplati a sve su ko nove, bez ijedne mane ... LOL prso bankic mozda je naisao na neki money microbe :D
Nema veze da li je nova ili totalno pihabana to sam i ja mislio ubacivao sam tada 5x 1000 s tim sto su neke bile nove a neke skoro do ne prepoznatljivosti i sto me je zbunilo napisao mi je da mi je primio 4000 znaci jednu je odbacio znao sam da je onu najgoru, kad ono medjutim otvorilo se kad ono nova novcanica ja u cudu, ubacim onako bezveze on opet izbaci, e onda pogledam bolje ima bas odredjeno mesto gde se stavlja novac, treci put centriram ja kad voilaaaa prihvati mi i tu 5-u.
Tako da probaj da centriras pa vidi, meni je pomoglo.
 
Bas bzv stavio sam bukvalno tu malu gomilicu glavu na glavu tacno u centar, i cujem broji i odbaci, nema veze :)
 
Uvek pokusajte ponovo, meni redovno jednu odbije ako stavim >4 novcanice :)
 
Probaj da centriras uspece ti pa samo napisi da li je uspelo veruj mi ta hiljadarka koja je prosla iz prve je nikad gora bila a nova iz 3 puta. Odgovor se sam namece.
 
Hehe vazi probacu sutra tu solo od 2000 da uplatim.
 
Probaj pa napisi znam da ce proci, samo stavi na sredinu i budi bez brige.
 
Ja uvek ubacim gomilu unutra i to sve razlicite apoene pa nek razmislja on. Nekad se desi da nesto vrati ali ne moze on da vrati koliko ja mogu uporan sa ubacivanjem da budem. I na kraju sve uvek prodje...
 
Gde vam pise naziv racuna?
Kod mene u app, u nazivu racuna pise broj telefona i datum izdavanja.
Naziv septembar je ono sto sam očigledno ja dodelio pa me je zakucalo.
Obračunski period je za oktobar.
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1415060594588.JPG
    uploadfromtaptalk1415060594588.JPG
    104.2 KB · Pregleda: 138
Poslednja izmena:
nemanjabgd84: je napisao(la):
Ne kapiraju ljudi cemu sluzi ovakva banka. Oni bi da stoje u redu i da cekaju da plate struju, telefon...
Bukvalno SVE banke u Srbiji pruzaju mogucnost elektronskog bankarstva vec vise od 5 godina (ak' se ne varam). I nego gore napisa tolika je provizija jer je sve elektronski i nema troskova... pa dragi moji, bas suprotno. Troskovi birokratije, papira, stampanja NE POSTOJE! To su razlozi zasto bi ovo trebalo biti jeftinije. A zbog cega je skuplje... zato sto moze im se, ima ovaca koje ce šišati.
 
I svaki auto koji mozes da kupis je auto pa da li su svi isti? Kolika provizija? O cemu ti to? Ja bih rekao da ti nisi bas najbolje razumeo o cemu se ovde prica. Ili te mrzelo da citas.
 
Jedino sto im zameram je to naplacivanje sms poruka o odlivu sa racuna, a imam kod njih postpaid broj, nije bas ok. Kao da ne mogu to da podese i lepo ispostuju svoje korisnike. Produzili su za Starter do nove godine a sve mi se cini da ce posle naplacivati. Ovako sasvim je fino resenje, nema cekanja nema vecih problema i za prosecno inteligentnog korisnika je sasvim fina alternativa. Jednim,delom i kapiram druge banke, ipak je to grana koja zahteva veliki profit, zato sto postoje i veliki troskovi..Odrzavanje sistema, obezbedjenje, odrzavanje prostorija, kancelarijski material....


TB je objasnila :D sto manji troskovi a veoma dobra usluga. Ja im dajem 4+ a Intezi koja gasi svoje expoziture 3-
 
Poslednja izmena:
Inače račun koji je stigao na klik za Telenor mobilnu tel. Mi nije umanjen za 50% cene pretplate kao što je trebalo. U septembru otvoren račun sa transakcijama od septembra i info porukom da će naredni račun biti umanjen.
 
Ja sam danas oprobao bankomat i ubacivanje novca, zanimljivo :)

Inace kao da se ne proknjizi odmah te nema novca na racunu. Ustvari novac je tu, i moze da se koristi, nije mi jasno bas o cemu se radi.
 
Probaj pa napisi znam da ce proci, samo stavi na sredinu i budi bez brige.


Hahhaaha :D uspeo tu od 2000din iz 5og puta :D Ko ce ga znati, bila,je ispeglana , nova bez mane bukvalno al eto ko sto rece darko, ne moze me on odbiti koliko ja mogu biti uporan.
 
Te od 2000 najmanje voli, to je i moje neko iskustvo, medjutim, samo budes uporan i to je to...
 
Ja sam danas oprobao bankomat i ubacivanje novca, zanimljivo :)

Inace kao da se ne proknjizi odmah te nema novca na racunu. Ustvari novac je tu, i moze da se koristi, nije mi jasno bas o cemu se radi.
Pa naravo ne prokbjizi odmah vec sutradan a ako tr zadesi vikend onda u ponedeljk.
Nista neobicno.
 
Hahhaaha :D uspeo tu od 2000din iz 5og puta :D Ko ce ga znati, bila,je ispeglana , nova bez mane bukvalno al eto ko sto rece darko, ne moze me on odbiti koliko ja mogu biti uporan.
Rekao sam ti da ces uspeti [emoji817] %[emoji2] [emoji4]
 
Bukvalno SVE banke u Srbiji pruzaju mogucnost elektronskog bankarstva vec vise od 5 godina (ak' se ne varam). I nego gore napisa tolika je provizija jer je sve elektronski i nema troskova... pa dragi moji, bas suprotno. Troskovi birokratije, papira, stampanja NE POSTOJE! To su razlozi zasto bi ovo trebalo biti jeftinije. A zbog cega je skuplje... zato sto moze im se, ima ovaca koje ce šišati.

Baš tako !
SVE banke imaju opciju elektronskog bankarstva već duži period.......
Ovo što je Telenor napravio nije banka već samo deo prave banke koji se bavi elektronskim poslovanjem.
Kada su provizije u pitanju, trebalo bi se malo informisati pre nego što se donesu zaključci.
Primer:
Raiff banka već nekoliko godina svim korisnicima elektronskog bankarstva omogućava plaćanja BEZ PROVIZIJE a SMS poruke o prilivima, podizanjima I plaćanjima nemaju pojedinačnu cenu (sve je u okviru mesečnog održavanja).

Poenta je da Telenor nije napravio ništa što do sada nije postojalo već je kampanja koju su pokrenuli stvorila takav utisak.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno