Šta je novo?

Mobi Banka (ex Telenor Banka)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
dobio sam racun na klik za infostan u sredu i tada sam i platio vec danas u petak infostan proknjizio uplatu za infostan veoma brzo proknjizeno sve pohvale za racun na klik od telenor banke.
 
Ljudi koristim TB sa debitnom karticom vec mozda 6 meseci i NIKAKVIH problema nemam....
 
Ne koristis dovoljno ocigledno ;)
 
Koristim: uplate EUR na bankomatima, koristim karticu u prodavnicama/restoranima/gde god, placam na klik Telenor racun (za sad). Koristim na fonu aplikaciju i mozda jednom nesto nije radilo.....

Eto, nije sve tako crno.
 
Samo njihove najave kada nesto nije radilo premasuju 20 godina problema koje sam imao kod Intese :) Po tome znam, ocigledno ne korsitis toliko cesto da primetis.

Jer koliko cesto nesto koci app, ili uopste ne radi zbog najavljenih upgrade-ova, nije mogu bas da se ne primeti (iako su updates uglavnom u gluvo doba noci, nekada su bile i ceo vikend).

Nije to problematicno, sve dok rade kartice, naravno. Ali da nema problema - daleko od toga.
 
Mobilna aplikacija za iOS se kod mene blokira vrlo cesto, trebalo vec jednom da to srede. Sa karticom nema problema.
 
Da, za ios je katastrofa, ako ostane app u background nema šanse da se ulogujem. Mora da se ubije pa onda dalje.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja mislio bice update ove nedelje kada je bilo najavljeno da nece raditi aplikacija, da isprave najzad ono prebacivanje "medju racunima istog korisnika".
Smrc ;)
 
Ja sam taj "problem" oko prebacivanja među računima istog korisnika rešio tako što sam ušao u aplikaciju i pod opcijom - moja banka - moj profil, BEZ IZMENA sačuvao iste. Nakon toga više nisam imao problema
 
Nista nas ne kosta da probamo, pa cemo videti ;)
 
Nije to problematicno, sve dok rade kartice, naravno. Ali da nema problema - daleko od toga.
Naprimer drzis neki novac na stednom da kartice nebi povukle, hitno ti zatreba i uleti neki vikend sa radovima i u problemu si... meni se to vec desilo...
Stvarno precesto su radovi...
 
To smo resavali sa izadjes pa ponovo udjes.

Radi ali smara.
 
Ja sam resavao sa vracanjem u drugi deo aplikacije i vracanjem na Moji racuni, izlazak nije bio potreban. Redje je tokom marta, ali opet se desava.
 
Сва озбиљност ова тзв. банке је сажета у ова два претходна поста(поруке)Не могу да вјерујем шта себи дозвољавају,као и оно што сам давно рекао а и даље стоји на сајту
dok se sve ostale transakcije u domaćem platnom prometu naplaćuju 25 RSD.
 
Jel ovi papani opet nesto rade, ne radi aplikacija.
Bas kad mi treba ona ne radi, koji sam moj uopste i isao u ovu banku?


Послато са SM-N935F уз помоћ Тапатока
 
Da sad radi, hvala @desp.

Послато са SM-N935F уз помоћ Тапатока
 
Bilo je najavljeno 0-5h valjda nocas da nece raditi app.
 
Bilo je najavljeno 0-5h valjda nocas da nece raditi app.
Mobilna i internet aplikacija, kao i pojedine usluge Banke bice nedostupne od 11.03.2017. od 22:00 do 12.03.2017. do 12:00, zbog unapredjenja sistema. U ovom periodu cete moci da koristite svoju MasterCard karticu i obavljate transakcije placanja, kao i podizanja i uplate novca na bankomatima u dinarima. Vise informacija na: http://tln.rs/obavestenje

Sent from my 6039Y using Tapatalk
 
Valjda jer je nedelja ujutru; aplikacija i sajt rade odlično, bez usporavanja. Tako bi trebalo da radi uvek...
 
Izvod za februar stigao danas, opet 13.tog u mesecu i to bi bilo poboljsanje ako je tendencija.
 
Meni nije jos...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jos bolje, znaci da nesto rade.

Malopre sam 10x prebacivao novac na stedni i sa stednog - bag se za sada ne pojavljuje.
 
Ja malo pre prebacio sa mog na caletov racun,menjao evre,sve ok islo.
Nego koliko min. dinara moze da se uplati/isplati,a koliko evra?
Cini mi se da ne daje 500 kinti ni 5 evra ili gresim?

Послато са KIW-L21 уз помоћ Тапатока
 
Minimum je valjda oko isplate, 1000 ili 10 evra, a uplata, kolko može da stane u onu kasetu
 
Minimum je valjda oko isplate, 1000 ili 10 evra, a uplata, kolko može da stane u onu kasetu
Pitam i za uplatu koliko min. moze da mu se stavi,jel 500 kinti ili moze i manje i uplata 5 evra mislim isto da ne prolazi,vec min. 10,ali ne znam za dinare tj.nisam siguran?

Послато са KIW-L21 уз помоћ Тапатока
 
Za dinare može i manje od 500. Mislim da desetke i siću ne prima bankomat.

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
 
Od 50, 100, 200, 100, 2000, 5000 to prima bankomat, 10 i 20 NE prima.
Isplata min 500 din.

Послато са SM-N935F уз помоћ Тапатока
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh Dno