Šta je novo?

MIUI - opšta tema

Iz recoverya wipe cache?
 
^ Tamo ima samo wipe data a to briše sve.

Nešto trpa u ono Other a povremeno čistim keš svih app i brišem nepotrebne fajlove. Od avgusta je tako nestalo 3GB prostora.
 
Da li postoji neko rešenje za glasnoću preko Bluetooth veze? Stari LG G7 i PC računar su bukvalno 30% glasniji na istim uređajima od 13T sa XyperOS-om.
EDIT: neko Eu djubre očigledno, ako promenim region na Albaniju glasnoća je osetno veća.
 
Poslednja izmena:
Људи је л' на MIUI 12.5 блокиран WiFi 5G као што на неким форумима пишу или је до фона? Неће да се конектује на 5G кућни нет.
У питању је Mi 9 lite тел.. У спец. пише да подржава WiFi 5
WiFi
Wi-Fi 5 (AC) 1300MBps
Wi-Fi 4 (N) 450MBps
Wi-Fi 2 (A) 54MBps
Wi-Fi 3 (G) 54MBps
Wi-Fi 1 (B) 11MBps
 
Dok sam imao 10T Pro i dok je bio na 12.5 miui radilo sve full na 5Ghz
 
А јебем ли га не знам онда шта је... Тестирали смо на Самсунгу и он се накачи.
 
Jesi probao da se nakačiš na neki drugi 5g ruter? Da ti nije telefon na nekoj black list rutera?
 
Imao sam problem sa telefonom, pisao sam u drugoj temi (sam smanjuje i posle restarta pojavio se fastboot). Zanima me kako ranije sačuvati sve podatke sa telefona u slučaju da ne može više da se uključi?
 
To ti je verovatno otišao onaj deo gde se pojačava i smanjuje, meni je to otišlo na Poco X3, sam smanjivao a kasnije se gasio i ulazio u fastboot. Odneo u servis i zamenio mi je taj flat kabl za off/volume + - I od tada radi odlično,zamena koštala 20€.
 
Jesi probao da se nakačiš na neki drugi 5g ruter? Da ti nije telefon na nekoj black list rutera?
Нисам се качио на други, није на црној листи јер сам добио нови рутер зато што сам мењао провајдера.
 
Da li neko jos ima problem kada se menjaju ikone pomocu tema da mu se poremete notifikacije. Npr kada mi stigne poruka na viber whatsapp ili google messages slika od onoga bude kvadrat umesto okrugla
 
Da li neko jos ima problem kada se menjaju ikone pomocu tema da mu se poremete notifikacije. Npr kada mi stigne poruka na viber whatsapp ili google messages slika od onoga bude kvadrat umesto okrugla
Могуће да тако иде уз тему.
 
Kako da snimim kontakte na SIM karticu? Imam samo opciju "export to file".

Xiaomi 13 je u pitanju. Google ne pomaze.
 
Nazad
Vrh Dno