Šta je novo?

Metal Gear Rising: Revengeance (PC)

Dobra grafika, el ovo za iphone?
I što su ubacili ovaj Transformers font :(
 
Konami me sve vise fascinira :crash:
 
to je bio i moj utisak, kada sam se prisetio starog trailera koji sabija u osnosu na ovaj... ovo je shit ukočen, kao da gledam igru sa nekim robotima, animacije 0
 
MGS + FF VII + grafika sa PS2 = shit
 
Meni se ovo jako, jako svidja :

ros4vlwb.gif

raidenou3jh.gif


I swear to god this game has almost everything I love:

*MGS IP - one of my favorite gaming IPs
*Developed by PG games the best devs for the genre
*Overseen by Hideo Kojima - one of my favorite producers
*3rd person character action game - my favorite genre
*60FPS - staple
*Vanquish slide mechanic - my favorite mechanic from the game
*Ninja Gaiden/Shinobi wall runs/dashes with UT-like finishers - my favorite things from both games
*Bayonetta style base combat meaning it's essentially a DMC game - Bayonetta's base combat is pretty much on par with DMC's only it expands further to incorporate soft lock on combat seamlessly
*Crazy over the top action cutscenes - the best kind of cutscenes
*Parry system - Parries are bad ass and they grow hair on your chest

Only way it could've been better was if Kamiya was directing it.
 
Poslednja izmena:
Iako volim mnoge tipično japanske stvari, ovoliku količinu preterivanja (DBZ style) ipak slabo varim.
 
Jel ovaj Metal Gear na drugom gif-u iz "dvojke" ili grešim?
 
Jel ovaj Metal Gear na drugom gif-u iz "dvojke" ili grešim?

I meni se cini. Onaj fajt kad ih gadjas stingerima u areni jedno dva sata...MG RAY ili REX zaboravih:p Cak je i ovaj fajt jako slican tome iz dvojke, ti trckaras u uzanom krugu i skakuces izbegavajuci rakete i zrak mambodzambosmrti pa gadjas stingerom ...
 
Poslednja izmena:
I meni se cini. Onaj fajt kad ih gadjas stingerima u areni jedno dva sata...MG RAY ili REX zaboravih:p Cak je i ovaj fajt jako slican tome iz dvojke, ti trckaras u uzanom krugu i skakuces izbegavajuci rakete i zrak mambodzambosmrti pa gadjas stingerom ...

Haha kad se setim tog dela, i jos najludje gadjas ih stingerom u koleno a iz robota prsti krv LOL :D... Imao je neke lude momente MGS serijal ali ovo kad vidim povraca mi se :S: Jako se japanci loze na te borbe sa ogromnim giganskim cudovistima i robotima
 
mamu im,pretvorise cuveni mgs u devil may cry za djecu
 
mamu im,pretvorise cuveni mgs u devil may cry za djecu

Nemojte mesati stvari ovo nije Metal Gear Solid vec Metal Gear Rising: Revengeance, sto ne znaci da ce sledeci MGS biti ovakav njesra stil
 
Hideo je vec izjavio da ce MGS5 biti dosta stealth orijentisan...
 
Nakon MGS4 koji sam sa zadovoljstvom odigrao na PS3, ovo ne zelim ni da vidim :d

^" so, all you have to do is Hold one button,and you can climb the walls, and pass every opstical easyly"^ -.- WTF!
 
Poslednja izmena:
Pa ovo nije Metal Gear Solid ovo je spin off. Kao što kazu u izlaganju, fanovi su izrazili želju da kontrolišu Raiden-a na način kako se on i borio u cut scenama u MSG4, tako je i nastao MGRR i mislim da su ga totalno nejlovali....
 
Poslednja izmena:
Ovo je akcioni spinoff, nevidim razlog zasto igraci ne bi mogli da uzivaju u ovom adrenalnskom blockbusteru dok se sam Kojima ne sredi i ne pocne ozbiljno da radi na MGS5 [navodno se sprema].

Platinumov Vanquish je bio odlican, a po svemu mi se cini da ce ova igra biti jos bolja.
 
Sto je jos bitnije, Bayonetta je sa gameplay strane bila odlicna i jedino je DMC3 bio na tom nivou.
Sa druge strane, sve ostalo je bilo prosecno ... valjda ce ovde prica biti na nivou.
 
Jel najavljen neki release date ?
 
Kad se samo setim Revolver Ocelota na dvojci, kao i MGSa na nekoj morskoj platformi... Fantastičan serijal, jedva čekam Rising.
 
Jedino je akcija prebza za moj ukus, bez obzira na to sto je H&S. krastavac, previse vuce na DMC i slicne igre. Svidja mi se sto ce cut-scene izgleda biti u duhu par poslednjih MG igara...Kojimina skola. :) Ovako nesto samo Japanci mogu da smisle i naprave. :)
 
Uf ovo vise lici na mangu :S. Uvek se kroz MGS serijal vukla ideja o H&S i svida mi se to sto ce cela igra biti posvecena toj ideji, ali ovi bossovi su mi malo previse manga...
 
U Metal Gear-u su uvek bili prisutni uvrnuti Boss-ovi...
 
I najbolji boss fajtovi (trojka posebno)
 
Nazad
Vrh Dno