Šta je novo?

Metal Gear Rising: Revengeance (PC)

Naravno da nema nikakav ingame trailer. No ne sumnjam da ima RickRoll'ed verzija koliko hoces...
 
ma ljudi jedva da je izasao teaser trailer a on prica za neki ingame trailer/video...
pa taj ingame cisto sumnjam da i Kojima zna kako izgleda posto je igra tek u razvoju
mada gledao sam nesto na YT i nasao sam nesto ako ga mogu nazvati teaserom gde se moze videti ingame od prvog do cetvrtog dela....
nema nikakvog materijala na YT koji moze biti zanimljiv, bar ne trenutno
 
Poslednja izmena:
Hoce li ovog puta odraditi igru ili film sa losom glumom :)
 
Ja vas ne razumem. Stalno kukate da igre nemaju dovoljno razvijenu prichu i dodje MGS i onda prichate kako je film sa loshom glumom. Gluma je odlichna, pricha josh bolja, a GP besprekoran, ali to naravno nije vama dovoljno dobro jer je MGS "konzolashka" igra.
 
Problem je u tome sto se takve igre portuju za pc.Onda se pc igracima nesvidi kontrolni sistem i odma napljuju igru.Bez obzira sto se moze kupiti jojpad za pc:)Ali posto su vecina pc igraca idealisti,onda se igra strogo na tas+mis.Ja sam igrao mgs1 na pc(emulator psx) na jojpadu.
 
Pa ima MGS1 i MGS2 bez emu-a na PC. Ja sam igrao prva 3 na PC-u, a planiram 4. za raspust.
Nikad mi nije bio problem da igram sa gamepadom, chak i preferiram tako jer mogu da podignem noge na sto :D.
U svakom sluchaju voleo bi pored MGS4 da odigram i MGS The Twin Snakes koji je remake MGS1 za GameCube u MGS2 i MGS 3 engine-u.
E nego ima li neko link za MGS4 trailer koji je radjen u starom MGS3 engine- u?
 
Poslednja izmena:
Ne, problem sa MGS je to sto u sat vremena igranja 45 minuta gledam animacije. Smor...
 
Da, ali nije kao da gledash neshto dosadno. Ona pricha jednostavno uvlachi.
 
to je igrica koja ima apsolutno sve
dobru grafiku, jos bolji gameplay, dobre animacije (koje su u vecini slucajeva bolje od dobrog dela filmova), i najbolju pricu koja je jednostavno ne prevazidjena.
setite se samo prvog MGS koji je izdat 98e, prica je i dan danaz neprevazidjena a tek na neke sitnice kada obratite paznju....
cist primer kada ste pucali snajpom morali bi ste da uzmete pored toga pljugu ili diazepam da vam se ne bi tresle ruke :D
 
Diazepam, kakvu bre pljugu:p
Jedino ako pljuga nije nešto drugo:D
 
Poslednja izmena:
Za koliko vremena se MGS4 moze preci? Filmovi su ok, ali pretjerase ga. Vise volim otkrivati pricu igrajuci.

Prvi MGS je bio fenomenalan, dvojka me smorila. Ovo drugo sam samo gledao kako decki igraju.
 
Moze i za ispod 4 sata, ali su to speed runovi.
Naravno, zavisi i od tezine koju podesis, ali je igra dosta duza od vecine prosecnih igara. Cini mi se da sam je ja presao za oko 20-25 sati na najtezoj, u pocetku dostupnoj tezini, sa gledanjem cutscena (posto igra ne racuna samo gameplay u ukupno vreme, vec i odgledane cutscene).

A pricu jednostavno ne mozes otkriti igrajuci, jer je ona u potpunosti sadrzana u cutscenama.
 
Za koliko vremena se MGS4 moze preci? Filmovi su ok, ali pretjerase ga. Vise volim otkrivati pricu igrajuci.

Sve zavisi kolko si dobar igrac i na kojoj tezini igras.Kada sam prvi put krenuo da igram mgs4 ,(na najtezoj dostupnoj tezini sam igrao).Presao sam je za 10 sati i koji minut.Racunam i sve cut scene kao odgledane:)

Prvi MGS je bio fenomenalan, dvojka me smorila. Ovo drugo sam samo gledao kako decki igraju.

Prvi je i dalje No1:) Dvojka je gej,trojka je prosek a cetvorka je samo lepa za oko.
 
Sve zavisi kolko si dobar igrac i na kojoj tezini igras.Kada sam prvi put krenuo da igram mgs4 ,(na najtezoj dostupnoj tezini sam igrao).Presao sam je za 10 sati i koji minut.Racunam i sve cut scene kao odgledane:)



Prvi je i dalje No1:) Dvojka je gej,trojka je prosek a cetvorka je samo lepa za oko.

ne pricaj gluposti dvojka je meni fenomenalna to ti sad poredis 1 sa 4
nide veze stvarno, nemoj biti smijesan razmisli dok neku glupost ne lupis:smackbum:
 
ne pricaj gluposti dvojka je meni fenomenalna to ti sad poredis 1 sa 4
nide veze stvarno, nemoj biti smijesan razmisli dok neku glupost ne lupis:smackbum:

Vecini ljudi je dvojka losa, jer Snake nije glavni lik.
Ko god je iole razmislio o prici i samom smislu igre, lako je mogao da dodje do zakljucka zasto je glavni lik igre morao da bude Raiden.
 
Vecini ljudi je dvojka losa, jer Snake nije glavni lik.
Ko god je iole razmislio o prici i samom smislu igre, lako je mogao da dodje do zakljucka zasto je glavni lik igre morao da bude Raiden.

reci cemo "svak ima svoj ukus jel tako":-devil-:
 
pa nije morao da bude Raiden, mogao je da bude i kurta i murta ali sigurno to nije mogao da bude Snake.... A dvojka mi se cini nekako losija ne zbog onog gay plavusana vec zbog price koje su zamrsili, tj koja je skroz nekvalietna u odnosu na prvi MGS iako na prvi pogled izgledaju slicno
 
pa nije morao da bude Raiden, mogao je da bude i kurta i murta ali sigurno to nije mogao da bude Snake.... A dvojka mi se cini nekako losija ne zbog onog gay plavusana vec zbog price koje su zamrsili, tj koja je skroz nekvalietna u odnosu na prvi MGS iako na prvi pogled izgledaju slicno

Rece Kojima da je hteo da igrac igra kao beautiful man, znaci morao je da bude Raiden :). Nijedan MGS ne moze da se poredi po prici sa prvim delom. Naravno, neko ce sada da se javi i kaze kako je prica reciklirani MG2, sto je delimicno tacno. Ali sam pacing, razvoj likova, bossovi ... nijedan MGS nije nu blizu u ovim segmentima.
 
;)samo kad se setim bossa na msg1 kada sam morao da premjestim mem card u dr slot to je bilo stvarno fenomenalno zar ne, nesto novo.
 
Jedva cekam!!!Jupi
 
pa prvi deo nam se najvise svideo jer je jedino on imao pravu originalnu pricu a sve posle su bile manje ili vise reciklirane price iz prvog dela, a da uzmemo u obzir da 98e godine si na PSX mogao da igras samo neku arkadu ali ovako nesto niko nije ni sanjao. Igra je kod pravih igraca izazvala pravu revoluciju jer se tako nesto tada nije moglo videti (kolko mislim na pricu tolko mislim i na GP). A sada kao sto rekoh su price manje ili vise reciklirane a GP nije nista posebno bolj u odnosu na sadasnje igre slicnog zanra.
 
"When fighting Psycho Mantis plug your controller in port 2 and he will not read your mind"
Hehe, secam se toga :p
 
"When fighting Psycho Mantis plug your controller in port 2 and he will not read your mind" nije mem nego kotroller zaboravi sam bilo je to davno "bitno je da si ti pokupio pamet cjelog sveta:smackbum: peace
Slichan boss ima i u MGS 4, ali kad promenish port onda kaze why did you do that, this is not the same boss, a kada pokusha da pogleda memorijsku provali da ne moze jer imate hard, a ne moze ni vibraciju ako imate Six-Axis.
 
Ovo ima da bude novi DMC ako Raiden bude glavni lik.
 
"I'll be working more deeply on the project then a normal producer," Kojima explained to Japanese magazine Dengeki (translated by GamerCenterOnline). "It's a completely different kind of action than what has appeared in the series so far."

Ovo ne zvuci dobro ...
 
Zar nije ranije u temi konstatovano da on nece imati prevelikog uticaja na ovu igru jer se fokusira na MGS za PSP?
 
Extra!!! Jedva cekam!!! :D
Ako je po ovome sto kaze moj zemljak onda izlazi 24-og, septembra. Sto i nije tako daleko...
 
Nazad
Vrh Dno