Šta je novo?

Metal Gear Rising: Revengeance (PC)

Jel i vama 30 FPS limit? Meni igra treperi, kao da su Hz pogresno postavljeni u igri, a nema tako cega u podesavanjima.
 
Nadjoh to isto na netu. Radi, ali mi je malo bzv igrati u windowed. Hvala u svakom slucaju.
 
Ovo je izgelda igra samo za Japance :D
Prvo sto me je iznerviralo je da nema podrsku za 1080x1200 pa onda sve redom
 
Ma DMC je keva za ovo... Kamera uzas i steta sto nema dodge, onog kera ne mogu da predjem uopste, ne pomaze ni parry ili kako vec :)
Ako hoces da igras u full HD ili nekoj vecoj rezoluciji, imas u drajverima da podesavas My VGA Displays> Properties(VGA Display) pa odstikliraj "Use Extended Indetification Data(EDID) or driver deafaults, pa stavi koju oces rezoluciju... Za Ati juzere,
 
Poslednja izmena:
Ako mislis na full screen, to mogu da podesim iz same igre. Stavim na Full HD i monitor skalira sliku, nego ostane okolo crno. Na Assassin Creedovima sam vec navikao na to. Ali vidi se i po tome da je ovaj MGS cist port sa konzola..
 
Ljudi kako se brani? Ja stvarno ne kontam? wtf :S
 
ka protivniku i x. to je parry, blok ne postoji. obrati paznju na tajming.

lol. napljuvao sam igru, a ispada kao da sam je presao
mislim, nije bas toliko losa, jednostavno ima previse mana...ili sam ja postao izbirac. ma...previse mana.
enslaved je npr. jos gori port ali je igra super - dizajn je dobar, ideja odlicna...jednostavno dobra osnova pa tehnikalije i nisu bitne. to je i naravoucenije developerima, mada nema sanse. hiperprodukcija iziskuje 10 krseva na jednu dobru a i to je optimizam. ovo je negde izmedju pa mi je posebno odurno. nazad na mp3 i ds.

i da, nisam stigao do apgrejda, ali ovakva igra bez rpg elemenata je fail na kub. <10 - 12h takodje.
 
Poslednja izmena:
ka protivniku i x. to je parry, blok ne postoji. obrati paznju na tajming.

lol. napljuvao sam igru, a ispada kao da sam je presao
mislim, nije bas toliko losa, jednostavno ima previse mana...ili sam ja postao izbirac. ma...previse mana.
enslaved je npr. jos gori port ali je igra super - dizajn je dobar, ideja odlicna...jednostavno dobra osnova pa tehnikalije i nisu bitne. to je i naravoucenije developerima, mada nema sanse. hiperprodukcija iziskuje 10 krseva na jednu dobru a i to je optimizam. ovo je negde izmedju pa mi je posebno odurno. nazad na mp3 i ds.

i da, nisam stigao do apgrejda, ali ovakva igra bez rpg elemenata je fail na kub. <10 - 12h takodje.

RPG elementi u hack and slash igri, boze. Mozda mislis na upgrade sistem kao u God of War-u ili na nesto drugo?
 
Vidim, svi priželjkuju 1-click-insta-dodge taster :d Neće da može. Blokira se tako što se pritiska light attack (ili X na XB360 gejmpedu) i to u smeru protivničkog napada (leva pečurka). Zajebano, ali to doprinosi dinamici igre, ne možeš često i sve da blokiraš kako hoćeš pa gubiš health pomalo, a isto tako ne možeš da prolongiraš borbe u nedogled. Da ne govorim o tome što treba razviti neki motorički skil i osećaj za kontrole, umesto prosto klika da bi se nešto blokiralo ili izbeglo. krastavac, zato je ovo najbolja hack & slash igra koja se pojavila.
 
Vidim, svi priželjkuju 1-click-insta-dodge taster :d Neće da može. Blokira se tako što se pritiska light attack (ili X na XB360 gejmpedu) i to u smeru protivničkog napada (leva pečurka). Zajebano, ali to doprinosi dinamici igre, ne možeš često i sve da blokiraš kako hoćeš pa gubiš health pomalo, a isto tako ne možeš da prolongiraš borbe u nedogled. Da ne govorim o tome što treba razviti neki motorički skil i osećaj za kontrole, umesto prosto klika da bi se nešto blokiralo ili izbeglo. krastavac, zato je ovo najbolja hack & slash igra koja se pojavila.

Parry mehaniku opasno sabotira problematična kamera.
 
http://www.play-asia.com/revoltech-...paOS-13-49-en-70-6w0t.html?section=N225686359

revoltech-yamaguchi-series-no-140-metal-gear-solid-rising-reveng-321437.1.jpg


revoltech-yamaguchi-series-no-140-metal-gear-solid-rising-reveng-321437.12.jpg


revoltech-yamaguchi-series-no-140-metal-gear-solid-rising-reveng-321437.6.jpg
 
Meni se collectors edition mnogo svideo kad su najavili, ova lampa je fenomenalna:

Metal-Gear-Rising-Limited-Edition.jpg




Uzeo bih da su izbacili ovo za PC.
 
Vidim, svi priželjkuju 1-click-insta-dodge taster :d Neće da može. Blokira se tako što se pritiska light attack (ili X na XB360 gejmpedu) i to u smeru protivničkog napada (leva pečurka). Zajebano, ali to doprinosi dinamici igre, ne možeš često i sve da blokiraš kako hoćeš pa gubiš health pomalo, a isto tako ne možeš da prolongiraš borbe u nedogled. Da ne govorim o tome što treba razviti neki motorički skil i osećaj za kontrole, umesto prosto klika da bi se nešto blokiralo ili izbeglo. krastavac, zato je ovo najbolja hack & slash igra koja se pojavila.

Tjeras me da skidam ovo, a vjerovatno mi se nece svidjeti!?
 
Pa dobro, tesko da je bas najbolja H&S igra, ali je ispala dosta bolje nego sto smo ocekivali.
Posebno kada se uzme u ozbir koliko je development bio problematican.
 
Ortak napljuvao ovo, tj. PC verziju ovoga jer kaže da je nemoguće igrati na tastaturi i mišu i da je loše urađeno. Ja nisam probao na PC, ali na konzi mi je jedna od najjačih iz svog žanra.
 
Imajuci u vidu kakvi su portovi ovakvih igara, ovaj je ispao sasvim ok. Bez obzira na sve, ovakve igre se ne igraju bez dzojpeda.
 
Upravo tako. Ne vredi ovo na mišu i tastaturi, suviše komandi tako treba izdavati.
 
Jel ima neko ideju kako da namestim Logitech Cordless RumblePad 2 da radi sa ovom igrom ili mora bas neki xbox Joypad ?
 
...probaj sa x360ce.App. Ja nisam probao ovu igru, ali u zadnje vreme najcesce koristim taj emulator i sve radi ok.
 
Mozes verovarno sa nekim emulatorom za mapiranje dugmica da ga prvo podesis da se ponasa kao xbox joypad, kao recimo ovaj koji je pomenuo uruk, pa ce ti onda u igri biti lakse da ga podesis.
 
Poslednja izmena:
Mene vec neko vreme lepo sluzi DS2 + USB adapter...trenutno sam u dilemi da li da idem na DS4 ili da cekam onu Steam igracku.

Elem, sve sto je potrebno jeste da kopiras sve x360ce fajlove u folder sa .exe fajlom igre, pokrenes x360ce.exe odatle, mapiras i sejvujes kao na slici (vazi za DS2).
 

Prilozi

  • ScreenShot944.jpg
    ScreenShot944.jpg
    124.6 KB · Pregleda: 79
Fantasticna igra, pravi odmor za nas MGS fanove koji smo navikli samo na stealth igre. Jedna od boljih igara Platinuma, nadam se da ce nastaviti da stancaju ovakve igre zauvek.
 
Hvala na odgovorima. Probao sam ali iz nekog razloga nije htelo, izgubio sam celo prepodne na to i smorio se, te kupih novi gamepad.

Logitech Cordless RumblePad 2 ide na dobos pa ako je neko zainteresovan nek se javi na PM.
 
Nazad
Vrh Dno