Šta je novo?

Metal Gear Rising: Revengeance (PC)

https://twitter.com/HIDEO_KOJIMA_EN/status/385330774741757952

BVjxWh5CYAA8ciM.jpg:large
 
Vise od 4 god ovo cekam, da hoce vise konacno :d
 
Izgleda da Rising stiže 9. januara:

http://www.amazon.com/dp/B00HERCRAI
Looks like we're going to have Metal Gear Solid Rising for Pre-order tomorrow at 33% off ($19.99), there's still some final emails floating back and forth but I feel confident enough that it's going to happen to update you here.
 
Poslednja izmena:
Na Steamu je akcija sa 19,99 na 13,39 evra...do 2. januara važi. Ali se igra otključava tek 9. januara i tek tada će se videti zavisno od kvaliteta porta i kontrola da li je vr' ili bacanje para.
 
Metal.png kupljena evo upravo, nadam se da je solidna igra, valjda ce se i ground zeroes portovati na PC, i da ne potraje dugo kao ovaj put :/
 
Na Steamu je akcija sa 19,99 na 13,39 evra...do 2. januara važi. Ali se igra otključava tek 9. januara i tek tada će se videti zavisno od kvaliteta porta i kontrola da li je vr' ili bacanje para.

Ova akcija traje 48h, mada možda je ponove poslednjeg dana steam rasprodaja.

Ja sam pazario, pa šta bude :)
 
Da, da, tek sad vidim da ovo nije deo regularnoig sale-a...
 
Igra je dobra, stvarno, ali mi je bila baš prekratka, ne znam samo da li vredi platiti je, tj. platiti je preko 10 eura.
 
Ima li neko preporuku za gamepad? Ne samo zbog ovoga, moram ga uzeti i zbog gomile indy igara koje ne mogu jednostavno da se igraju mišem i tastaturom. Ili da idem na varijantu koja je mnogima omiljena, XB360 gamepad?


Inače, igra izuva, samo da ne zeznu kontrole. Imam je na PS3 gde smo je dobili za dž na PSN+ servisu, ovde bih je uzeo zbog bolje grafike, plus su integrisani DLCovi koji produžavaju igru nekoliko sati.
 
Poslednja izmena:
X360 ili PS3 (motionjoy + better DS3) gamepad, koji ti više odgovara, bolje od toga ne postoji...
 
Gde ima da se kupi u Srbiji?
 
Jel već postoji neki tool za x360 emulaciju za DS4? To je bitno zbog kompatibilnosti sa većinom igara :)
 
Za te pare mogu da se kupe 2-3 DS2. Just sayin'
 
Ma uzmes x360 wired gamepad i radi ti sve out of the box, znaci nikakvih zajebanicija stimanja, zezanja i tih gluposti.
 
Ili uzmeš wireless varijantu i dokupiš onaj wireless usb receiver za njega, da se ne mučiš sa kablom :p
 
Pa dokupis bateriju i punjac pa te ispadne toliko da mozes kupiti dva sa wire-om. Po meni vrlo losa investencija, imao sam ga i znam kakav je pain in the ass kad moras puniti svakih par sati igranja, vrlo neprakticno, kabal=zakon !
 
Moguće, ja lično koristim DS3 gamepade na PC sa BT adapterom + motionjoy, better ds3. Tako da ako se istroši samo ga nataknem na usb i napunim. :)
 
Dobro, PS3 gamepad-i imaju built in rechargeable battery sto je po meni mnogo bolja solucija.
 
Kako ti ne smeta sa wire-om? Meni kad god imam tako vezan gamepad u rukama ide neki osećaj, ne znam ni sam kako da ga opišem, kao da kontroler hoće da se prevrne prema napred. Nebitno da li se radi o DS4 vezanom za PS4 u demo kiosku, mom ličnom kontroleru ili nečemu trećem.

Inače, ako je npr. kontroler 45 evra, bežični adapter kit je 15-ak evra, nije baš kao da je cena ekvivalentna drugom kontroleru.
 
Sto bi smetalo, nije da drzim za wire HAHAHAH, to je vise u glavi, mislis o tom, eto ti si zivi dokaz :D
Ovjde u Svedskoj 249:- SEK kablovski a 499:- SEK wireless sa adapter kit-om pa ti skontaj. Kako je dole kod vas, neznam vjeruj mi.
 
Sto bi smetalo, nije da drzim za wire HAHAHAH, to je vise u glavi, mislis o tom, eto ti si zivi dokaz :D
Ovjde u Svedskoj 249:- SEK kablovski a 499:- SEK wireless sa adapter kit-om pa ti skontaj. Kako je dole kod vas, neznam vjeruj mi.

Iskreno, evo sa X360 kontrolerom i njegovim USB kablom povezanim na PC, apsolutno osećam taj višak težine koji prosto vuče prema napred. Ne znam, verujem da bih se navikao nakon sat-dva igranja, ali prosto ne želim da se navikavam :) Pride, 2014. je godina (uskoro), dosta je bilo žica sem tamo gde ih mora biti :)

OK, kod tebe je malo drugačija priča, bukvalno je duplirana cena. Kod nas taj adapter kit na cenu dodaje još 30% (45+15 evra), a ne još 100% cene. Skroz se isplati.
 
Poslednja izmena:
Igra li iko? Ja evo pokrenuo preko steam-a al igra skida neki updajet, ko ce docekati pise za dva sata mogu pokrenuti igru :S
 
I ja čekam da mi završi update/instalaciju pa ćemo da vidimo :)
 
Nazad
Vrh Dno