Šta je novo?

Menjačnice

Nista tu nije povoljnije :), jer drzava ceka iza coska sa svojih 15% ;)
 
Ako se uloži u privredu neka suma, u roku od 3 meseca, ne mora harač kumovima i braći. Tako kaže onaj novi zakon o digitalnoj imovini.
 
Al nekretnina nije privreda :), ne ?
 
To mene isto zanima, burazer planira da uloži poveću sumu u 10ak apartmana na jednoj našoj planini. Javiću šta je ispalo.
 
Pa ti ce apartmani sluziti za izdavanje, to onda valjda jeste privreda :)

A ovamo covek kupuje stan za stanovanje.
 
Šta je bolje povlačiti sa menjačnice na ECD, ltc ili btc? Zbog fee. Ja kontam ltc ali ajd da pitam da li sam dobro izračunao..
 
Savet za ovog decka gore sto su mu zarobili pare na CEXu je da ih proganja na twitteru, dosta menjacnica su promenili odluke posle lose reklame na TW. Mislim znam da zvuci smesno ali ne kosta nista da proba...
 
Obrni okreni smradovi. Kao da je CEO cex-a sa ovih prostora. Ali kada vidim tu recenicu tako je kako je i to je nasa konacna odluka izgorim. Tako su i meni pogasili nalog. Sva sreca bio je prazan. A drugar ima trenutno 160 ETH-a na cex-u i pricam mu vec neko vreme da to prebaci i konacno je odlucio da uzme Ledger. Samo sto ce to prebacivati 80 dana jer mozes sa cex-a max 10k u kriptu dnevno. Ako ga ne blokiraju do tada ili nesto. Pajseri
Mislim da se tih 10k odnosi na novac a ne na kripto.
 
Savet za ovog decka gore sto su mu zarobili pare na CEXu je da ih proganja na twitteru, dosta menjacnica su promenili odluke posle lose reklame na TW. Mislim znam da zvuci smesno ali ne kosta nista da proba...
To sam mu i ja savetovao, nema druge. Na svaku njihovu objavu da ih spamuje pa mozda se i sazale i vrate.
Hvala svima na savetima
 
Zar je moguće da se 2 godine nije logovao? Evo kako stoji u terms of use:

11.2. If more than twenty four (24) months elapse without the User signing into his/her Account or without making the Deposit and the User’s Account has a balance of more than five United States dollars (5 USD) or equivalent in any other currency, CEX.IO LTD or CEX.IO Limited qualify this Account as dormant and transfer its balance into CEX.IO LTD’s or CEX.IO Limited’s special segregated account in order to secure the User’s funds upon thirty one (31) days prior email notification to the User. The Account shall be deactivated.

Čak kažu da će poslati i email obaveštenja. Ako mu je i on stigao a on se nije obazirao bojim se da će teško povratiti novac.
 
Možda je kao ja koristio mobilnu aplikaciju za Cex. I meni je stiglo jednom obaveštenje na mail da se dugo logovao i pravio ordere i da će obrisati nalog.
 
Zar je moguće da se 2 godine nije logovao? Evo kako stoji u terms of use:

11.2. If more than twenty four (24) months elapse without the User signing into his/her Account or without making the Deposit and the User’s Account has a balance of more than five United States dollars (5 USD) or equivalent in any other currency, CEX.IO LTD or CEX.IO Limited qualify this Account as dormant and transfer its balance into CEX.IO LTD’s or CEX.IO Limited’s special segregated account in order to secure the User’s funds upon thirty one (31) days prior email notification to the User. The Account shall be deactivated.

Čak kažu da će poslati i email obaveštenja. Ako mu je i on stigao a on se nije obazirao bojim se da će teško povratiti novac.
Pa jeste das se nije logovao, ali je uradno imao depozit, obzirom da je kopao na njihovu adresu.
Nisu mu za to poslali nikakav mail, pregedavali smo mailove iz tog vremena, posto sam ja prvo bio ubedjen da mu je hakovan nalog i skinuti coini.
Medjutim gospoda su se sa CEXa sama posluzila.
Na prvi tiket su mu odgovorili da su kod njih sredstva i da zatrazi nazad putem maila, medjutim kad je to i uradio, dobio je odgovor koji sam postovao.
 
Pa jeste das se nije logovao, ali je uradno imao depozit, obzirom da je kopao na njihovu adresu.
Nisu mu za to poslali nikakav mail, pregedavali smo mailove iz tog vremena, posto sam ja prvo bio ubedjen da mu je hakovan nalog i skinuti coini.
Medjutim gospoda su se sa CEXa sama posluzila.
Na prvi tiket su mu odgovorili da su kod njih sredstva i da zatrazi nazad putem maila, medjutim kad je to i uradio, dobio je odgovor koji sam postovao.
Ako je tako onda imate nekog osnova na žalbu. Prvo što je deposit stizao na adresu, a nigde ne piše da ne sme da bude sa nekog pool-a, a drugo što nije dobio nikakav email obaveštenja pre deaktiviranja naloga. Jedan savet a nadam se da ga niste prekršili do sad je što morate fino sa njima jer ako krenete na silu neće se dobro zavšriti. Znači formalna pisma sa navodjenjem okolnosti.
 
Znaci kopao je non stop, a nije se logovao.
Jebes ga sad, po njihovim pravilima ispada da ih je prekrsio.
Ali opet, nije bio neaktivan, pa dolazili su iskopani novcici.

Sad ono general posle bitke, al i nakon toliko silnog kopanja, pa majku mu zasto nije ponekad ulazio pa proveravao da li lezu tamo novcici.
Da vidi koje su cene, krastavac...
 
Mislim da se tih 10k odnosi na novac a ne na kripto.
Jok bas na kripto. Mislim da je za Level 2 dozvoljeno 2k fiat, 10k kripto daily withdrawl. Meni kao Level 3 je bilo Unlimited ali nije bilo tako. Kada pokusas preko 10k u kriptu da posaljes dobijes od njih poruku "Cenimo tvoj entuzijazam ali da bi poslao vise od toga moras da budes veci Level verifikacije". Sprdaju se prakticno.
 
Mozda i jeste ali preko mobilne aplikacije, ne preko browsera. Kada se pogleda aktivnost u log fajlu tamo stoji samo logovanje iz browsera ali ne i preko aplikacije. Ako se dobro secam..
 
Jok bas na kripto. Mislim da je za Level 2 dozvoljeno 2k fiat, 10k kripto daily withdrawl. Meni kao Level 3 je bilo Unlimited ali nije bilo tako. Kada pokusas preko 10k u kriptu da posaljes dobijes od njih poruku "Cenimo tvoj entuzijazam ali da bi poslao vise od toga moras da budes veci Level verifikacije". Sprdaju se prakticno.
Neverovatno. Nisam povlačio ništa veće preko njih ali nešto razmišljam šta će onaj čovek sa prethodne strane sa 160 ETH.
 
Smradovi dobro si rekao ..i ja pomislim da je neki srbomrzac zestoki tamo pa nas j... meni traze da im dokazem odakle mi ne mogu da stignem da se zezam sa njima indijanci
 
Aj jedno pitanje, ako sav iskopani eth ide na exodus, pa resim da nesto konvertujem i cuvam u btc-u recimo, koja je najbolja varijanta? Eth na menjacnicu, konverzija u btc, pa opet nazad u novcanik (Ledger uskoro). Ili postoji neka druga varijanta, da se izbegnu dvaput troskovi prenosa.
 
Aj jedno pitanje, ako sav iskopani eth ide na exodus, pa resim da nesto konvertujem i cuvam u btc-u recimo, koja je najbolja varijanta? Eth na menjacnicu, konverzija u btc, pa opet nazad u novcanik (Ledger uskoro). Ili postoji neka druga varijanta, da se izbegnu dvaput troskovi prenosa.
Dupli troskovi ti neginu, samo proveri prvo koliko bi te izašla direktna konverzija preko exodusa, a koliko preko menjačnice + sav fee.
Ako je mala razlika, menjaj direktno preko exodusa.
Za male iznose znam da se ne isplati nikako menjati direktno, dok ako imaš veću količinu eth-a, ne izađe puno.
Vikendom zna da bude dosta manji i gas fee i fee za btc, jer se manje trejduje.
 
Poloniex ispisuje u crvenom prozoru
SOMETING WENT WRONG
A čini se sve uredu
 
Zdravo. Koja je najbolja menjačnica za Srbiju sem ceksa? Vidim da ceks masovno koriste.
 
Domaca ECD :)
 
Probaj u incognito tabu ili na kraju ili reinstaliraj browser-e ili instaliraj Brave browser i probaj preko njega. Inače možda te u firefoxu i chromu zeza neki plagin.
Dzaba Brave i ostali.. Cex za verifikaciju podrzava samo firefox i chrome.. Snimio sam ponovo linux i tamo firefox radi savrseno.. Budjavi windows10 XD
 
Pozdrav.Master card ne radi,probano preko visa,sa cex-a.Pokusana isplata,i na visa pise stanje 0.00 a poslato 15 e.Da nece mozda da vrse isplatu?
 
Nazad
Vrh Dno