Šta je novo?

Menjačnice

Ako može pomoć oko CEX-a.
Promijenih telefon, nakon par dana na novom telefonu da se login, neće da prihvati stari password. Neće ni preko weba.
Idem na izmjenu passworda, dobijem mail, ukucam novi pass, "SUBMIT", međutim ništa se ne dešava. Pokušao i chrome i edge.

Ne vidim ni da imaju neki mail/chat i sl.na siteu
 
Poslednja izmena:
Koje su to bre gluposti! Znači, ako su ti pare u banci, s vremena na vreme mogu da ti šalju terms poštom, ako ne odgovoriš, uzmu ti pare i nikom ništa?! Mogu prilikom podizanja para ili prilikom depozita da ti daju terms, tj ako se terms promeni u međuvremenu, onda prilikom podizanja para možeš da se složiš i to je to. Šta da je čovek recimo bio u komi 2 godine? Ili na putu oko sveta?
To je bezmalo 20.000 evra, moj savet je da pojuri nekog advokata i da mu da par somića od toga ako uspe da izvuče, svakako vredi pokusati...

Kakvi bre termsi... Stavio je pare kod njih PRE nego sto su promenili terms... Ajde bre! Tačno bih ih izvrnuo na postavu da mi se to desi!

Edit: Jedino ako je prilikom otvaranja naloga na CEX-u u terms pisalo da mogu s vremena na vreme da šalju promenu termsa, pa ako ne klikneš na "yes" u prvih nedelju dana da onda mogu lepo da ti uzmu sve pare i aj zdravo. Ionako svi mi klikćemo samo na next, next, accept, niko ništa ne čita.
Menjacnice nisu banke.
 
Ako može pomoć oko CEX-a.
Promijenih telefon, nakon par dana na novom telefonu da se login, neće da prihvati stari password. Neće ni preko weba.
Idem na izmjenu passworda, dobijem mail, ukucam novi pass, "SUBMIT", međutim ništa se ne dešava. Pokušao i chrome i edge.

Ne vidim ni da imaju neki mail/chat i sl.na siteu
ps.
Ako može kontakt mail CEX-a, tamo na sajtu jedino što sam uspio pronaći je " complaints at ceks io "
 
Jel moze neko da mi kaze, koliko vremena treba da legne crypto na metamask?
Nisam ga do sada koristio, pa sam sa Binanca prebacio 23BUSD pre nekih 2 sata, dobio sam potvrdu od Binanca za transakciju ali na metamasku jos nema. Prebacio sam na Smart Chain mrezu.
 
Jel moze neko da mi kaze, koliko vremena treba da legne crypto na metamask?
Nisam ga do sada koristio, pa sam sa Binanca prebacio 23BUSD pre nekih 2 sata, dobio sam potvrdu od Binanca za transakciju ali na metamasku jos nema. Prebacio sam na Smart Chain mrezu.
Par minuta. Ako još nemaš ništa, piši.
 
Evo sad kad sam rucno dodao token BUSD adresu, pojavilo se ovako.
 

Prilozi

  • E975D78A-FEB5-4953-8230-5866013A5B65.png
    E975D78A-FEB5-4953-8230-5866013A5B65.png
    186.4 KB · Pregleda: 49
Udji na CoinGecko: https://www.coingecko.com/en/coins/binance-usd
Pronađi Contract i kopiraj adresu za MetaMask (priđeš mišem i klikneš kopy)
Zatim se vratš na MetaMask, klikneš na Add Token i u Token Contract Address dodaj adresu koju si kopirao na CoinGecko, klikneš dole desno Next i posle toga Add Token.
Sada ćeš imatii BUSD za Binance Smart mrežu i posle nekoliko minuta, pokazaće ti se koini koje si poslao sa Binance mreže. Da te ne buni, ovi BUSD što ti se sada pokazuju u Meta Masku su za Ethereum mrežu.
Nadam se da sam bi razumljiv. Srećno!
 
Pozdrav, zanima me kako uplatiti novac da bi se kupio kripto ? Pokusao sam na binance , javlja mi error pise da ne prihvataju kartice naseg regiona valjda, neka sugestija ? Nikada nisam kupovao pa je svaki savet dobrodosao.
 
Ja sam juce kupio sa Visom na advcash-u, ubacis pare na njihov wallet, povezes sa binance account i kupujes. Negde oko 3-4% su ukupne provizije
 
Hvala vam puno na brzim odgovorima ! Pokusacu sad pa se nadam da cu uspeti. Jos jedno potpitanje sta je dobro kupovati trenutno, i jedno glupo mozda , da li ista vredi uplatiti 1.000 - 1.500 evra ili su to smesne pare za kripto ?
 
Ima li neka bolja menjačnica za Srbiju sem ceksa? Meni najviše treba da podižem novac koji mi mašina iskopa.
 
Hvala vam puno na brzim odgovorima ! Pokusacu sad pa se nadam da cu uspeti. Jos jedno potpitanje sta je dobro kupovati trenutno, i jedno glupo mozda , da li ista vredi uplatiti 1.000 - 1.500 evra ili su to smesne pare za kripto ?

Nije glupo ali moraš da se dobro edukuješ. Sada svi ulaze sa nadom da će odmah da grune profit ali ako nemaju osnovna predznanja o trgovanju, to se najčešće završi fijaskom.
Što se tiče načina ulaska možeš da kupiš tether preko tether.rs pa direktno na market koji izabereš ili wallet.
 
Zašto ljudi izbegavaju ECD?
Razumem za prodaju eventualno, ako ne žele da rizikuju porez, ali zašto za kupovinu?
 
Niko to ne zna, ovih dana sam pročitao oko 10 objava ovde na forumu da ljudi oce da prodaju, a odma u drugoj temi pita čovek kako i gde da kupi kripto, kojom karticom
Skoro sam ja prodavao, tether na tronu, samo scan qr koda i transakcija je gotova za 20 sec, pare u ruke i pozdravim se sa čovekom do sledećeg puta
 
Koja je razlika prodati kripto preko ecd-a ili povuci na karticu? U svakom slucaju ide priliv iz inostranstva na tvoje ime.
Covek je napisao da razume za prodaju, ali ne razume zasto izbegavaju kupovinu na ECD.
 
Nazad
Vrh Dno