Šta je novo?

Menjačnice

Kada si to uradio ?

Ja sam pre mesec ana takodje spustio na 5 dolara ali jos uvek nije proslo.
uniswap i metamask
Ima 10-15 dana, vracao sam eth sa metamaska jer mi preskupo izlazio uniswap
 
Ne moze Samsung pay samo Aple
Cim se odradi KYC verifikacija moze se free napraviti virtuelna kartice cije podatke ubacis u Aple pay i onda placati na svim POS uredjajima i podizati na ATM
Ko ima iphone ne treba narucivati ovu plasticnu karticu
Ko zeli skinuti Crypterium app nek ode na gogle pley store ili na Aple app store i skine njihovu app
Kad budete registrovali nalog ukucajte i referal kod scwm9 dobijamo i ja i onaj ko ukuca kod po 5 dolara i po 4 CRPT coina
CRPT je njihov token trenutno ne vredi puno samo 0.30 dolara ali je medju prvih 500 coina na coinmarketcapu ali nema ba sveliki suplay samo 99 miliona mozda opali
CRPT token djele korisnicima aplikacije ,sto vise se koristi app dobija se vise CRPT coina
Post automatically merged:

Unutar app imaju mogucnost kupovine kripta karticom 0% fee
Instalirao sam app na iPhone. Upisao sam taj referal kod. odradio verifikaciju ( poslao fotke licne karte i selfija ), cekam da se potvrdi. Kad se dobija taj poklon od 5dolara i 4 CRPT coin-a?
 
Ja je koristim od avgusta prosle godine i stvarno nisam imao problam
Kartica je stigla nakon 14 dana i radi
Ima slicnih app na desetine koje daju i kripto debitnu karticu ali ni jedna ne radi za Srbiju
Ovi rade za sada ok
Radi i blackcat card za Srbiju ali ovi imaju manje provizije i kupovinu kripta karticom 0% provizija
Rade i BTSE i Wirex ali dzabe kad je i to oporezivo :)
 
Da , placas PDV kad kupis nesto:)
A sta nije oporezivo ako se organi vlasti zainate?
 
Stigao i meni Bittrex Global Source of Funds Inquiry formular da popunim u roku od 7 dana
Je l' prolazio neko već kroz to?

Dobro bi mi došao savet šta je najpametnije staviti, naravno da nemam sačuvane račune od toga kada sam nekada davno majnovao.
Sa druge strane jesam zaposlen ali ne znam koliko želim da im šaljem izvode sa računa u banci gde se vidi kad legne plata. :D

Možda je neko uspeo da prođe bez kačenja dodatne dokumentacije?

 
Jel ima neko problem da pusti eure sa cex-a na mastercard mobi banke?
 
Ako si prebacivao vecu sumu moras podesiti limite na karticama na sajtu banke
Nije velika suma, koristio sam već tu karticu za mnogo veće iznose, odmah mi izbaci rejected evo već drugi dan, ništa pisaću supportu.
 
Da, samo stoji rejected i nikakvo objasnjenje.
Javi sta su ti odgovorili.
Limit za Master je 2500$.
 
Poslednja izmena:
Treba mi savet. Ako se secate mog slucaja slanja USDT sredstava greskom na ETH adresu na cex.

Rekli su mi sve ok, vratice mi, cak mi nece naplatiti ni fee. Medjutim proslo je vise od 2 meseca, nista se ne desava.
Povremeno posaljem mail da vidim sta se desava, i svaki put dobijem odgovor, budite strljivi, vas slucaj nije u zapecku, predat je tech timu, oni treba da rese.

Ne znam vise da li tako da cekam ili da se upustam u neku raspravu. Malo mi frka ako krenem sa nekim napusavanjem da ce mi reci, e ko te sisa, necemo ti sada ni vratiti. A sa druge strane nema ni naznake kada to moze da bude.

Ima li neko neki pametan savet? :)
 
Treba mi savet. Ako se secate mog slucaja slanja USDT sredstava greskom na ETH adresu na cex.

Rekli su mi sve ok, vratice mi, cak mi nece naplatiti ni fee. Medjutim proslo je vise od 2 meseca, nista se ne desava.
Povremeno posaljem mail da vidim sta se desava, i svaki put dobijem odgovor, budite strljivi, vas slucaj nije u zapecku, predat je tech timu, oni treba da rese.

Ne znam vise da li tako da cekam ili da se upustam u neku raspravu. Malo mi frka ako krenem sa nekim napusavanjem da ce mi reci, e ko te sisa, necemo ti sada ni vratiti. A sa druge strane nema ni naznake kada to moze da bude.

Ima li neko neki pametan savet? :)
Cex

VISA
1
$20.00 — Unlimited
$20.00 — $50,000.00
2.99%
1.49%4
Service charge: up to 3% + $1.20
Commission: up to $3.80

MASTERCARD
1
$20.00 — Unlimited
$20.00 — $2,500.00
2.99%
1.49%4
Service charge: up to 1.8% + $1.20
Commission: up to 1.2% + $3.80


Izgleda samo dolari idu

Swift i sepa kako vidim dozvoljavaju i evre.
Ni meni nisu dozvolili prebacivenje eura na Mts karticu.
Reject bez objasnjenja.Treba probati u dolarima prebacivanje
 
Vise puta je receno da je mts banka blokirala cex jos prosle godine , ne znam da li se nesto promenilo u medjuvremenu.
 
Niste me razumeli, ja sam prebacio usdt na eth adresu i nemam pristup tim sredstvima.
 
Ja sam prekljuce prebacio eur sa cex na moju otp master card. Proslo za par sekundi
 
Od decembra ni dinara nisam povukao iz kripta i ranije povlačenje tokom prošle godine je bilo samo za struju....
Pitaje, koje verujem muči druge, je na koji način povući veću sumu a da ne bude predmet nekog oporezivanja.
Cimao sam Zmaja, koji je bio lepo rešenje pre Cexa, ali kaže da nije više u tome...ili samo ja nisam radio sa njim odavno....
 
Vise puta je receno da je mts banka blokirala cex jos prosle godine , ne znam da li se nesto promenilo u medjuvremenu.
Ni sinak nije uspeo danas na mobi banku da dolare povuce.Cex po starom obicaju zavrce. Instant reject
 
Jel zna neko kakva je situacija sa Inteza karticama i Cexom? Jel neko povlacio?
 
Cex

VISA
1
$20.00 — Unlimited
$20.00 — $50,000.00
2.99%
1.49%4
Service charge: up to 3% + $1.20
Commission: up to $3.80

MASTERCARD
1
$20.00 — Unlimited
$20.00 — $2,500.00
2.99%
1.49%4
Service charge: up to 1.8% + $1.20
Commission: up to 1.2% + $3.80


Izgleda samo dolari idu

Swift i sepa kako vidim dozvoljavaju i evre.
Ni meni nisu dozvolili prebacivenje eura na Mts karticu.
Reject bez objasnjenja.Treba probati u dolarima prebacivanje
Probao u dolarima, nije islo.
Ma nesolventni su jos od pre 3 godine, pricao sam, treba bezati od tamo.

@p3dJ4
Proslo je pre 15 dana bez problema.
 
Narode, jel ima neko ideju zasto mi ne radi kako treba blockchain.com sajt? Bukvalno ceo meni sa leve strane ne radi, kada idem preko mobilnog takodje isti problem. Probao sam incognito window, probao sam Firefox, probao da obrisem cookies, sve cega sam mogao da se setim, ali i dalje ne radi. Kada idem na Buy/sell, otvori mi onaj prozor desno i vrti se loading do besvesti.
 

Prilozi

  • Screenshot_6.jpg
    Screenshot_6.jpg
    32.1 KB · Pregleda: 12
  • Screenshot_7.jpg
    Screenshot_7.jpg
    40.4 KB · Pregleda: 12
  • Screenshot_5.jpg
    Screenshot_5.jpg
    53.4 KB · Pregleda: 12
Narode, jel ima neko ideju zasto mi ne radi kako treba blockchain.com sajt? Bukvalno ceo meni sa leve strane ne radi, kada idem preko mobilnog takodje isti problem. Probao sam incognito window, probao sam Firefox, probao da obrisem cookies, sve cega sam mogao da se setim, ali i dalje ne radi. Kada idem na Buy/sell, otvori mi onaj prozor desno i vrti se loading do besvesti.
Obriši keš prvo. Ako to ne pomogne, probaj preko drugog browsera.
Meni radi normalno, sad sam proveravao
 
Pa rekoh da sam probao to. :) Can sam probao i preko telefona. Probacu posle preko laptopa, eto to jedino nisam probao.
 
Visa electron (sada je classic) Banka Intesa, jel radio neko deposit na cex? Jel uzima banka neki procenat pri depozitu? Do sad sam radio samo sa Mobi mastercard (za depozit uzimaju 1%)...
 
Ma gotovi su, sad mi je izbrisao karticu, nema je uopste u listi kartica a kad pokusam da je dodam izbaci mi gresku i kaze da mi je kartica vec dodata.

Edit:
Visa je tu, znaci imaju izgleda problem sa MasterCard.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno