Šta je novo?

Menjačnice

I na cex-u je obustavljena registracija novih korisnika

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
A sta sa onima koji su vec podneli ranije kao ja, a nije zavrsena verifikacija..... To se verovatno odnisi i na nas koji kao "cekamo Godoa"...

Poslato sa Huawei P10 plus VKY-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Vas ne bi trebalo da ignorišu, već da važi samo za nove aplikante.

Poslato sa BLA-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Ja sam na Cex-u danas verifikovao nalog,za 1-2min zavrseno.Napravio sam nalog pre 2 nedelje.
 
Visa na cexu šljaka uz prethodni depozit od minimum 20$.
 
Ortak prikačio electron iz Inteze juče ujutru i prebacio neku sumu, samo nije leglo još, al kontam da je to zbog vikenda.
 
Da li neko ima ideju (servis) kako povuci novac sa scrilla ili netelera u srbiju? Dolaze u obzir i neke putanje preko kriptovaluta... u pitanju su manje sume npr 50$ a da je fee sto manji
 
Jel probao neko sa 20 evra , jel radi povlacenje u evrima?(nije mi najjasnija njihovo pisanije na sajtu)
 
Zasto svi forsirate visu? Jel master toliki problem-kreditna?


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
Zasto da vratis? Pretvori ih u neki coin. Valjda zato i otvaras nalog na menjacnici.
 
Poslednja izmena:
Jel probao neko sa 20 evra , jel radi povlacenje u evrima?(nije mi najjasnija njihovo pisanije na sajtu)
Da, uplatio sam 20 evra i withdraw je na staru karticu istog trenutka vracen... i povukao sam neke pare na intesu, sad cekam do 5 dana da legne (kao ranije nadam se).

Da,ali ako ih vratimo nazad uzeće proviziju i da li ce i posle toga tada biti omoguceno povlačenje?
Karikirao sam malo sa onim da treba da platimo :)

U pitanju je "one-time minimal deposit", znaci ne moras posle da uplacujes... a da, tih 20e/usd ti ostaje svejedno da radis sta hoces sa tim... Provizija na depozit jeste naplacena i nista se tu ne moze (0.98e).
 
Poslednja izmena:
Kako i preko cega i da li je uopste dozvoljeno koristiti bilo kakve prpgrame i alatke za tegovinu na berzi jer je nemoguce da neko bude 24h online i koliko god bio bid uvek neko bude ispred da li prilikom kupovine ili prodaje svejedno je.
 
Poslednja izmena:
Ljudi treba mi pomoc.. Kako najjednostavnije da kupim Ripple? Na cex ne mogu da se ulogujem, nesto sam zeznuo oko registracije, ne stize mi 2fa cod..

Hvala unapred.

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Samo da sherujem info ako nekom moze da pomogne.
Cex.io na Leupay mastercard, pustio u subotu stiglo jutros.
Verifikacija bila zabola 4-5 dana, ponistio i probao opet i prosla je odmah.
Nisam radio depozit od 20$ niti mi je trazio
 
Depozit je isključivo za visa kartica.
 
Jel probao neko sa 20 evra , jel radi povlacenje u evrima?(nije mi najjasnija njihovo pisanije na sajtu)

Meni i dalje ne radi, MasterCard Telenor banke, povlačenje u evrima. Probao sam da uradim depozit (21€), to je prošlo momentalno. Povlačenje ni posle toga neće da radi, momentalno je Rejected.
 
Imam verifikovan nalog jos od prosle godine na bitstampu(nego nikad nisam imao viska para za coine), a jos sam se registrovao na bittrex i cryptopiju prije neki dan, u cilju kupovine altova i mozda malo trejda.
E sad, imam prebivaliste u Srbiji i Cg, racune visa kartice u obje zemlje. Na bitstamp sam verifikovao Srbiju, mogu li da radim depozit sa cg visom? Ne mogu da probam jer jos cekam kesh da legne na racun, a ako ne da znam da organizujem nekoga da mi uplati na srpsku visu.

I jos jedno pitanje, je li moguc withdraw na visu na bitstamp, ili da cekam cex da dozvoli nove registracije? U cg sam do daljnjeg pa mi ne odgovara eventualna prodaja clanovima foruma

Takodje kad ubacim konacno pare na bitstamp, koji coin najbolje da kupim da bi sa njim kupovao altove na drugim menjacnicama? Btc, ltc, eth? Jer koliko kapiram treba da se ceka izvjesno vrijeme prebacivanje coina i da se plati fee.

Sent from my Z5
 
Poslednja izmena:
Na cex juče dodao i verifikovao dve kartice (visa i master) gotovo trenutno, za par minuta. U listi kartica pored obe imam opciju withdraw, ali povlačenje još nisam probao.
Nisu tražili depozit za verifikaciju, a samo sam ispratio uputstvo. Nalog mi je već bio verifikovan i imao sam neke koine kod njih.
Kad se ulogujem, stoji obaveštenje već nekoliko dana da Visa radi. A dodavanje korisnika su zaustavili navodno da bi rešili probleme postojećim korisnicima.
 
Povukao sam nekih 50 dolara sa cex na master u subotu. Koliko otprilike treba vremena da legnu pare na master?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pazite ovaj slučaj ludila.
Na cex.io sam se registrovao pre 7 dana. A verifikaciju uradio u subotu. Pre verifikacije sam podešavao adresu i ime! i ostao mi je AutoFill u Chrome i registrujem se ladno na pogrešno ime (sestrino)
a uredno pošaljem sličnu kartu i ugovor sa bankom i verifikacija prodje za minut, što znači da nisu ni gledali ništa od papira!
Sad naravno ne mogu da promenim ime a iz ne krivi mi se da im pišem zbog toga :smash:
 
Nazad
Vrh Dno