Šta je novo?

Mejl iz tehnicke podrske :) [ADSL nove brzine]

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Na Novom Naselju u Novom Sadu jos uvek mrka kapa :(
 
Mirijevo kod Sezama ubrzano
Zarkovo (Zarkovacka centrala) kod Sezama nista
Zarkovo (centrala Julino brdo) kod Sezama ubrzano
Zvezdara (ne znam tacno centralu, neka u Bulevaru, blizu Ustanicke) kod Telekoma ubrzano
Banovo Brdo, Telekom nista

Ajd jos cisto da napomenem da neki modemi/ruteri bas i ne umeju da se snadju kad se poveca brzina, pa je potreban restart istog da bi proradilo (iz licnog iskustva pricam).
 
Poslednja izmena:
BJ se vozi ovim suludim brzinama............768 eh kad cu dogurati do tog megabita.....
 
Novi Sad - Detelinara...u modemu podešeno 1535/123 zbog SpeedUp-a, ali od brzine još ništa. Inače...paket 512
 
Sppedupovani 512 je 1024/128, a ne 1536. To mi izgleda da je 50% ubrzani speedupovani 512 :)
 
Zajecar, Telekom,512/64 + speed UP > 768/64



...ako je za utehu,digli...
 
Poslednja izmena:
ima tu jedan "programerski" trik kad pise na tarabi al nije

ugasiti i upaliti ruter da 'zakaci' novu brzinu
izgleda shashavo al prethodnih povecanja brzina to je uvek pomoglo da proradi

Uradio to jedno 10-15 puta al' mrka kapa :mad::wall:

Prijavio sam "kvar" na 0800100100 :type:
 


Evo i Kragujevcu ovo njihovo 'znatno' ubrzanje, treba samo da se resetuje modem rucno.



A evo za 5 minuta me i 'castise' - duplo (bilo bi lepo kad bi ostalo).
 
Poslednja izmena:
malo se poboljsalo

 
Povecanje postoji ali je sramota sto nije duplo i jos veca sramota sto nije povecan upload - pa mislim i mi srbi treba nesto da uploadujemo a ne samo da downloadujemo...
ma samo da se ja docepam SBB-a....
 
Kod mene u ruteru:
Line Rate - Upstream (Kbps): 190
Line Rate - Downstream (Kbps): 2047
Speed Up (brzina ostala samo u ruteru) + Ubrzanje
Ali naravno jos uvek:
 
Yep proradilo lepo



cak i malo vise od 768
 
Restartovao modem i ima sta da vidim:

Dobro je, mada bi moglo mnogo bolje.
 
Ma sve je to lepo al bi ja najradije uzo 2048/256 za 2090din kod SBB-a kad bi mogao..
 
Meni je ubrzano jos jutros.
ADSL SpeedUP je isto ubrzan http://www.telekom.nadlanu.com/isp/Privatni/Usluge.aspx?ac=solo&br=20, a "najbolje" su prosli oni sa 256, njima je 3X ubrzanje, pa 768(100%), itd.
Steta su nisu uveli novinu na najjaci paket i dalje je po starom, zamislite da ima ubrzanje sa 2 na 3, tako bi barem marketinski mogli da tvrde da su izjednaceni s kabl konkurencijom :smoke:
 
Ma sve je to lepo al bi ja najradije uzo 2048/256 za 2090din kod SBB-a kad bi mogao..

Što kaže onaj poručnik iz filma Karaula: " I ja bi ka*ao Vesnu Zmijanac, ali ne može" :D:p

Da ne znam da je ubrzanje počelo...ne bih ni primetio, s obzirom koliki je WOW efekat.

... a "najbolje" su prosli oni sa 256, njima je 3X ubrzanje, pa 768(100%), itd.

Piše na sajtu Telekoma da paket 256 nisu menjali.

Edit: ˇˇˇOK, moja greška
 
Poslednja izmena:
Da, ali ja sam mislio na speedUP...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno