Šta je novo?

Mejl iz tehnicke podrske :) [ADSL nove brzine]

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
a sto li mlatite praznu slamu,kao da ce nas neko da pita koja nam brzina treba,umesto sto se prepucavate sami protiv sebe,bilo bi bolje da nesto korisno uradimo,ali ni to korisno nece nam pomoci,kad telekom odluci da poveca brzine,tad ce i biti povecane,mozemo mi celi decembar da saljemo i mailove i peticije,nas niko ne pita,i nece nas ni pitati,glas naroda se ne cuje u ovoj zemlji koja,realno, ima mnogo ozbiljnije probleme nego sto je brzina interneta,a realno ti problemi su posledica naseg mentaliteta,na koji nisu imuni ni nasi politicari,i njihov nacin resavanja doticnih problema,tako da u teoriji mi mozemo da zamisljamo sulude internet brzine,ali u stvarnosti to nam je sto nam je,i na kraju,kome je malo 768/64 nek uzme najveci paket 2048/192,ako ti je skupo brajko,pruzi se koliko mozes i ne zakeraj non stop,vecina nas nikad u zivotu nece voziti sopstveni BMV,ili Mercedes,iako bi svi to hteli,al ne mozemo,a poznajuci nas mentalitet siguran sam da cak i da nam povecaju brzine npr 8mb i vise,neki ce opet da kukaju kako je i to malo jer tamo negde imaju brzine od 20 mb i vise,lepo kaze nas narod u tudjega tatka uvek je pogolema p..t...a
Mislim da si promašio forum,budući da je ovo IT forum,a ne forum filozovskog fakulteta:wall:
Tvoja predavanja kako nam je standard krš i kako nikad nećemo voziti BMW i Mercedesa nisu neophodna,i sa tom konstantacijom nisi izmislio toplu vodu,to već svi znamo,samo nam ne treba dodatno nabijanje toga na nos

Edit:I sa tim majlovima mi bar nešto radimo,tj bar se trudimo da promenimo nešto,a osobe sa stavom poput tebe,koje se mire sa svim su i dovele da u Srbiji bude situacija kakva je
 
Poslednja izmena:
nada umire poslednja :)
 
Mislim da si promašio forum,budući da je ovo IT forum,a ne forum filozovskog fakulteta:wall:
Tvoja predavanja kako nam je standard krš i kako nikad nećemo voziti BMW i Mercedesa nisu neophodna,i sa tom konstantacijom nisi izmislio toplu vodu,to već svi znamo,samo nam ne treba dodatno nabijanje toga na nos

Edit:I sa tim majlovima mi bar nešto radimo,tj bar se trudimo da promenimo nešto,a osobe sa stavom poput tebe,koje se mire sa svim su i dovele da u Srbiji bude situacija kakva je

pa kad sve to znate sto se ne bunite zbog cena i pada zivotnog standarda,nego sedite i kukate zbog interneta,kao da vam od toga zivot zavisi,ima zivota i van sobe i kompijutera,a situiacija u Srbiji nije ovakva zbog stava ljudi poput mene,koji prihvataju trenutnu realnost i u skladu sa njom i deluju,kako i gde mogu,nego zbog cinjenice da skoro svi u ovoj zemlji cekaju da neko drugi zavrsi posao umesto njih,boze sacuvaj da oni dignu d....i nesto urade za sebe, makar,ako vec nece za druge,sta vi mislite da samo u Srbiji do posla dolazis preko veze,Bil Klinton nije zaposlio dve skolske drugarice svoje zene u administraciji,ili svog prijatelja sa Harvarda,mislite da u drugim zemljama mladi sede i cekaju da situacija bude idealna i sve potaman pa da onda nesto urade,i da ce vas tamo negde docekati rasirenih ruku samo zato sto imate diplomu nekog fakulteta iz Srbije,a to sto saljete mailove isto ko da lupate glavom o zid,niti ko to cita niti ko haje za njih,kad centrala odluci da poveca brzine interneta,povecace zato sto oni zele,a ne zato sto smo ih mi naterali,ili jos bolje ajde da nateramo telekom da vrati cenu pretplate kao sto je bila i da impulsi ne poskupe,bas me zanima kako bismo to mogli da uradimo,i najvaznije ko bi to mogao da uradi,pola Francuske ustalo letos protiv reforme penzijskog sistema i sta su uradili,Grci redovno strajkuju za sve i svasta,i sta urade konkretno,nigde i nista,poenta svega moc nije u nasim rukama nas niko ne pita,moc je u rukama malobrojne elite a mi smo mali pijuncici i totalno nevazni u celoj prici,pa i u prici oko interneta u Srbiji,jedini nacin da nam se cuje glas makar i na kratko je da svi vratimo adsl opremu i do daljneg odbijemo koriscenje interneta u znak protesta zbog velikih cena i malih brzina,koliko vas bi bilo spremno na ovaj korak,da se odrekne interneta na mesec,dva zarad viseg cilja,ja cu vam reci,niko od nas to ne bi ucinio,ali niko.Sto se mene tice ovo je moj poslednji post na ovu temu.
 
Sine Nebojsa,tacku,zarez, uopste ne koristis kako treba.Pogledaj kolika ti je recenica?!Smiri strasti i ne nerviraj se bez veze.
 
LOL LOL LOL LOL..Ovo je smešna izjava,a da si malo pažljivije čitao moje postove shvatio bi ko najviše ovde pljuje po dotičnom..Tako da te molim da ubuduće malo prvo čitaš,a ne citiraš bezveze,tek da bi se našao u priči

moje je da upadam u temu po mojoj volji, kad god hotju, da chitam postove onih koje ja hotju, i da citiram one za koje mislim da ih treba citirati po mojoj volji, a tvoje je da kazzes svoje misljenje pa cak i ovo koje sam ja citirao a koje niko dobronameran ne bi napisao u Srbiji 2008-e godine

mene ovde ne interesuje ko najvishe ili najmanje pljuje po odredjenim strukturama internet mashinerije u Srbiji, da li neko ima ili nema posao pa moze da platja brzzi internet ili ne, ili ko sta radi sa svojom internet konekcijom :smoke:

lepo covek kazze u postu decenije:

znate kako, da bog da svi mi imali 10 Mbps od 2009te, pa nek svako radi sa njim sta zeli.

a na nama je da vidimo otje li sledetji mail iz tehnicke podrske biti samo cestitka za novu godinu ili nesto konkretnije od toga a vezano za povetjanje brzine linka a ne recimo cene s obzirom na trenutno divljanje evra :whip:
 
A sto se javljate vi koji ste zadovoljni sa internetom. Otvorite novu temu HVALE za TELEKOM, i ne ser..e vise, a nas ostale pustite da se zalimo.:d
 
Poslednja izmena:
@djape1:Upravu si moja greška,ali ako bar citiraš nekog,onda pročitaj sve postove te osobe,a ne samo zadnji
P.S.Da sam dirketor Telekoma,sigurno se ne bih žalio u ovoj temi,jer bih imao brzinu kakvu želim tj pustio bih sebi maximalnu brzinu koju moja centrala podržava,i ne bih se ni nervirao,niti se ovde objašnjavao sa bilo kim iz topica(sad mi kvrcnu,što se ja uopšte objašnjavam sa bilo kim i bezveze nerviram,sto ljudi sto ćudi)

@Sine Nebojsa:Slažem sa sa dosta toga što si napisao
 
Poslednja izmena od urednika:
Sad je 768 minimum, kukacemo naravno, a kad bude i 8 opet cemo, bitno je da se napreduje. Zbog posla nikad nisam kuci ali kad dodjem, hocu da uzivam, da mi ne secka/baffer-uje svakih 5 sekudni. Ova brzina download-a je nekom puna kapa i za jednu noc moze da se skine sta hoces sto kazu neki(nije uvreda) ali ja bih za pocetak da bude dovoljna za streaming bilo koje vrste, sto ce reci bar 2Mbita.
Ko god je gledao na TV-u MTS3G primetio je da i pri tim brzinama stream ne ide glatko, tako da... ;)
 
Poslednja izmena:
Znate kako, svi znamo da je u zemlji stanje usr**o i da vecina ne cini nista sto bi promenilo stanje. Svaki dan se nerviram zbog nekog poskupljenja, telefon, struja, voda, grajanje....
Ali najvise me nervira javasluk po drzavnim (javnim) preduzecima. Da je neko iz telekom lepo rekao: "Je** ga, mreza nam je losa, za sad toliko pa kad sredimo mrezu dobicete vece brzine!", ali ne, nego je mreza dobra da se pusti 10Mbps za usr**i IPTV i dobra je da se hvale po TV-u kako su neki ku**c ispravili. E sad dolazim do zakljucka da je sve cisto zaje***anje, da se moze ali se neda, a pitam se iz kog razloga?
E tu se ogleda nas mentalitet, sto je Sine Nebojsa pomenuo, stvoreni smo da zaje***amo jedni druge, cisto da nam svima bude zanimljivo.
Sorry na dosta *********** reci.
E Chinaski nemoj slucajno da lockujes temu ili prelazimo u neku drugu da kukamo i pljujemo.:p
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno