Šta je novo?

Mejl iz tehnicke podrske :) [ADSL nove brzine]

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

mmarkovic

Slavan
Učlanjen(a)
16.04.2008
Poruke
782
Poena
319
Upravo nas je Telekom i zvanicno obavestio, da se od 01.11.2008. povecavaju ADSL download brzine. Upload brzine i dalje ostaju iste.

Povecanje download ADSL brzina ce biti ostvareno na sledeci nacin:

512/64 na 768/64
1024/128 na 1536/128
1536/192 na 2048/192

U prilogu je izmenjen cenovnik koji je vazeci od 01.11.2008. godine.
Konkretne izmene u cenama i karakteristikama paketa su sledece:

- Svi korisnici koji su na paketu 512/64 Flat, Standard i koji su do sada uslugu placali 1.390 din, bice automatski prebaceni na paket 768/64 Flat Standard, sa cenom 1460 din.
Dakle, korisnici ce imati povecanje cene od 60 dinara ili 4.5%, a povecanje brzine je 50%.

- Bitna napomena je da ce korisnici koji zele da zadrze paket 512/64 Flat Standard, to moci da urade kroz my.eunet ili slanjem dopisa i taj paket ce i dalje kostati 1390 din. Ovaj flat paket postoji samo u standard rezimu.

- Obratite paznju na surf pakete. Promenili su nazive i u osnovnu cenu je ukljucen veci protok. Dakle ovi paketi su za korisnike poboljsani. ( veca brzina, veci protok uracunat u cenu)

- Usluga povecanja upload brzine je poskupela za 100 din. ( zbog vece cene porta ) i sada doplata kosta 390 din/mesec

- Extra Bandwidth za Gaming je gratis!!!

- EUnetADSL paketDownload se od sada zove 2Speed, sa posebnom napomenom da ce od 01.11. popodnevna (od 18-08h) i vikend (od petka u 18h do ponedeljka 08h) ADSL bzina biti 2Mbps.

Marketing ce okaciti vest
na sajt i spremiti newsletter za korisnike sa svim objasnjenjima.

WTF ... patka ili sta?
 
koliko sam skapirao to je eunet..njihov adsl imam na drugoj gajbi..pa shto nisu odmah lepo zviznuli sa 512 na 1mb.. al cju da osetim razliku ubilo se..
 
Ma ... Bolje i da ne povecavaju ako ce ovako na kashichicu. Lopovi.
 
Ali klasika,cekaju 1.11. kao da ce biti smak sveta ako bi povecali npr. 27 i sl.
Jos je prvi subota tako da mozda budemo sacekali i koji dan posle.
 
Poslednja izmena:
Ali klasika,cekaju 1.11. kao da ce biti smak sveta ako bi povecali npr. 27 i sl.
Jos je prvi subota tako da mozda budemo sacekali i koji dan posle.

Sitno, sitnjije ... jutros sam slusao neku zenu koja prica o porastu Cyber Kriminala, i kao mera prevencije sirenja je na provajderima ...
 
Sta sve nece izmisliti... zbog cyber kriminala nece povecati brzine. :d
 
Wow! Čak poskupljuje. :d
 
Naravno da mora da poskupi.
Kako bi inace oni mogli da podingu te sulude brzine na visi nivo suludnosti.
Telekom bi mogao da napravi sajt poput ovoga http://31337.pl/
jer se tako odnose prema nama.
 
Iskreno da je malo je malo je al ipak bolje 256 uvecanje nego nikakvo a onima kojima je 512 isti kao 768 neka ostanu na 512 posto ima opcije. 25 kb/s i nije tako malo mada jesu seratorska kompanija. Btw cenim da ce morati do nove godine jos da uvecaju brzine uzevsi u obzir da im sbb lagano uzima klijente
 
Postovani/Postovana *****

povecanje adsl brzina je u nadleznosti Telekoma Srbija. Po njihovoj najavi povecanje je
trebalo da bude zavrseno 1.9.2008. Medjutim tada su produzili rok i zvanicna informacija
koja je od njih stigla je da ce povecanje biti izvrseno 10.10.2008. Kako je i taj datum
prosao, a svi pokusaji da od njih dobijemo relevantne informacije ne daju rezultat, u ovom
trenutku ne mozemo Vam dati precizan podatak o tome kada ce povecanje brzine konacno i
biti uradjeno.

Srdacan pozdrav,
Nikola Kosanovic
SezamPro korisnicki servis



Kad vam je ovo malo sad nećete nikako :banana:

Maloprije poslah mail i dobih ovakav odgovor.
 
Vidimo se ADSL, a ti kablovski... dobrodosao u moj dom.
 
Akcija poseravanja modema uskoro pocinje!!!
 
Zanima me da li ce korisnici telekom startup paketa od 256kbps dobiti neko povecanje?
 
Vidimo se ADSL, a ti kablovski... dobrodosao u moj dom.
Ovakvo "povećanje" je najbolji dokaz da njih uopšte nije briga što ćemo mi da odemo. Na'vatali su neke ljude na ugovore, uveli IPTV, povećali cenu telefoniranja više nego duplo... Taman da nas sa ADSL-om skinu s vrata a da im ostane isto para, ili više. Ostaće im oni koji moraju jer nemaju izbora i Telekomu su, očigledno, takve mušterije jedino drage, jer njih mogu da ucenjuju.

Da im je cilj da ostanemo na ADSL-u ne bi se ovako ponašali. Sama činjenica da imamo izbora nas čini, u stvari, nepoželjnim.
 
Poslednja izmena:
Akcija poseravanja modema uskoro pocinje!!!

Evo ja ću prvi - ovaj sezamijev "Koneksant" mi ionako krv popi! ;)

Ovoliko čekanje i na kraju mućak (bolje da su povećali UL a da DL ostane isti kad su već tolike stipse). Sada samo čekam dan kad ću moći da raskinem sve veze sa lelekomom jer je ovo pravi bezobrazluk!
 
Pa ovde hvale Ikom, koliko vidim.
 
Kad imaju da puste 10000/512 za IPTV onda sigurno mogu da puste toliko i za adsl.
Lopovi.
 
Dobro, makar ce mi free RS raditi full brzinom...
 
Nema nishta na telekomovom sajtu ... A, iskreno, drago mi je shto nema.
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno