Šta je novo?

Mejl iz tehnicke podrske :) [ADSL nove brzine]

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Evo mali moguci info za one koji su ranije aktivirali adsl speedUP kod telekoma :)
I meni je kao i vama povecan samo u ruteru, ali ne i download. E pre nekih pola sata je i to ispravljeno i sad sam na 1024/128 :) a u ruteru je i dalje 15**/128
Evo i slicica u prilogu.

Jesi opet aktivirao speedup ili si zvao podrsku?
Ili su popravili sami od sebe?
Kod mene isto stoji 15**/126 ali je realno jos na 512.
 
Jagodina



smanjili su upload :(
 
Kod mene u podesavanjima za modem stoji 2048/196 ali mi je brzina i dalje 1024/128, inace, pre mesec dana sam aktivirao uslugu speed up. Izgleda da je opet zabagovalo nama sa speed up uslugom jer koliko vidim nikome ko ima aktiviranu ovu uslugu nije ubrzan net. Sta da radimo ?
 
Jel digli nekom na Veratu? Meni speedtest meri 1000 kbita/s a na ruteru pise 1137, niti je 1024 niti je 1536. :)
 
Kod mene u podesavanjima za modem stoji 2048/196 ali mi je brzina i dalje 1024/128, inace, pre mesec dana sam aktivirao uslugu speed up. Izgleda da je opet zabagovalo nama sa speed up uslugom jer koliko vidim nikome ko ima aktiviranu ovu uslugu nije ubrzan net. Sta da radimo ?

Ništa, čekaćemo. Valjda će sutra da se smiluju. :S:
 
PTT Net; Novi Beograd (centrala Bežanija)
DL sa 1024 -> 1536
upload isti (ako to uopšte treba pomenuti)

Verovatno su to odradili u nekom momentu, tokom dana, ali tek sam sad seo za komp.
 
Verovatno to nije do provajdera. Jer nemoguce je da jedan isti provajder povecao brzine na jednoj centrali a na drugoj nije. Verovatno je sve do Telekoma.
Kod mene Sezam na Banjici, centala Dedinje jos uvek nista.
 
meni puko net pre pola sata na sezamu, ja reko rade nešto. restartovao komp, ali i dalje je 512.
 
Telekom Srbija od 1. novembra 2008. godine uvodi novu cenu pretplate za fiksni telefonski priključak. Pretplata, u iznosu od 195 dinara će, po prvi put, biti identična za rezidencijalne i biznis korisnike, dok cena impulsa ostaje nepromenjena.

Telekom Srbija će takođe od 1. novembra ponuditi svim korisnicima Internet paketa znatno veće brzine prenosa podataka po istim cenama mesečne pretplate.

U paketu ADSL 1 nova brzina dolaznog saobraćaja biće 768 Kb/s, umesto 512 Kb/s, uz istu mesečnu pretplatu od 1.208 dinara

U paketu ADSL 2 nova brzinu dolaznog saobraćaja biće 1536 Kb/s, umesto 1024 Kb/s, uz istu mesečnu pretplatu od 1.811 dinara

U paketu ADSL 3 nova brzina dolaznog saobraćaja biće 2048 Kb/s, umesto 1536 Kb/s, uz istu mesečnu pretplatu od 2.415 dinara

Paket ADSL 256 protoka 256/64 Kb/s, za sada ostaje nepromenjen

Promena paketa odnosno nova brzina dolaznog saobraćaja odnosi se i na veleprodaju Interneta, što znači da će i korisnici usluga ostalih Internet provajdera moći da koriste ADSL pakete sa novim brzinama prenosa podataka u zavisnosti od njihove ponude.

*Sve navedene cene su bez PDV-a

Humor boldovano
 

1024/128
Sta reci i koga usr&$(% motkom tuci?
 
Izvinjavam se za offtopic ali morao sam :)

 
Poslednja izmena:
Izvinjavam se za offtopic ali morao sam :)

317979519.png
Show it to someone who cares ....
 
Telekom Srbija od 1. novembra 2008. godine uvodi novu cenu pretplate za fiksni telefonski priključak. Pretplata, u iznosu od 195 dinara će, po prvi put, biti identična za rezidencijalne i biznis korisnike, dok cena impulsa ostaje nepromenjena.

Telekom Srbija će takođe od 1. novembra ponuditi svim korisnicima Internet paketa znatno veće brzine prenosa podataka po istim cenama mesečne pretplate.

U paketu ADSL 1 nova brzina dolaznog saobraćaja biće 768 Kb/s, umesto 512 Kb/s, uz istu mesečnu pretplatu od 1.208 dinara

U paketu ADSL 2 nova brzinu dolaznog saobraćaja biće 1536 Kb/s, umesto 1024 Kb/s, uz istu mesečnu pretplatu od 1.811 dinara

U paketu ADSL 3 nova brzina dolaznog saobraćaja biće 2048 Kb/s, umesto 1536 Kb/s, uz istu mesečnu pretplatu od 2.415 dinara

Paket ADSL 256 protoka 256/64 Kb/s, za sada ostaje nepromenjen

Promena paketa odnosno nova brzina dolaznog saobraćaja odnosi se i na veleprodaju Interneta, što znači da će i korisnici usluga ostalih Internet provajdera moći da koriste ADSL pakete sa novim brzinama prenosa podataka u zavisnosti od njihove ponude.

*Sve navedene cene su bez PDV-a
Humor boldovano

Samo sam ceko da se uobraze kako su oni eto vodjeni moralnim i ljudskim principima podigli brzine...
 
Niš, Telekom.
512/64 + SpeedUp + Loading IPTV
Dal' su povecali brzinu ili ne - nemam pojma.
 
Meni povecali danas sa 1024/128 na 1536/128.


Zalosno, u tri lepe...
 
Evo i kod mene od malopre suluda brzina 1535/128.

Ziveo Telekom
NOT :mad:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno