Šta je novo?

Meizu mx5/mx5 pro

Ja sam taj problem resio tako sto samo otvorim recent apps pa držim prst na aplikaciji dok se ne pojavi katanac pored imena aplikacijeuploadfromtaptalk1455359676278.jpg
Ovo sam uradio za svaku aplikaciju koju sam zeleo da uvek radi tj ostane u memoriji telefona
Edit: ako aplikacija ni tad ne ostane onda je podesavam na whitelisti i ostalim security opcijama mada sam samo jednom to morao uraditi a to je bilo za weather widget
 
Poslednja izmena:
Ljudi kratko pitanje drugar ima MX5 kupljen u kini i hoce da ga prebaci na neki internacionalni ROM, trenutno je pokusavao neki metod kod koga mora da se promeni ID telefona i to ga nesto zeza(pominje da mu windows trazi digital signature prilikom konektovanja telefona), koji je metod najjednostavniji i koji ROM ubaciti?
 
bolje da nedira ništa upropastiće telefon ili u servis kod majstora pa nek plati i nek mu ubaci drugi rom
 
Narucih ga sq fantacy 200 eura, djeluje mi kao ok cijena.
 
Meni nešto bolja varijanta ono što je imalo na kupujem prodajem, Mađarska garancija za 280 evra. Jer bolje bilo kakva garancija i telefon za dva dana kod tebe bez zezanja sa carinom.
 
Sustinski ako dolazi obicnom postom ne placamo nikad. Male pakete ne otvaraju...
 
Kupovali smo letv x500/600 vliki broj nas i stiglo je, ali koliko ukaporah ne salju vise za srbiju.
 
Jel neko probao ovaj novi 5.1 flyme, ima ga na nekom ruskom forumu
 
Ja sam taj problem resio tako sto samo otvorim recent apps pa držim prst na aplikaciji dok se ne pojavi katanac pored imena aplikacijePogledajte prilog 192464
Ovo sam uradio za svaku aplikaciju koju sam zeleo da uvek radi tj ostane u memoriji telefona
Edit: ako aplikacija ni tad ne ostane onda je podesavam na whitelisti i ostalim security opcijama mada sam samo jednom to morao uraditi a to je bilo za weather widget
A kako ukljucujes ovu recent opciju
 
Stigao mx5 prosao bez carine, cg je u pitanju, u ponedjeljak cu ga pokupiti. Da odmah stavim global?
 
Nekako mi je ekran zelenkast, nijesam imao amoled odavno pa mozda je do toga? Je li to normalno :)
 
Poslednja izmena od urednika:
Ima li mogucnost promjena ikonica?
I koji program koristite da otkrijete sto trosi bateriju? Sedam odsto mi je preko noci otislo?
 
Poslednja izmena:
Ima u opcijama teme za telefon mozes da ugasis flyme ikone da budu normalne, a mozes da skines i neki launcher da koristis, ja sam probao go laucher i radio je bez problema. A u settings-u imas opciju za bateriju da vidis sta je trosi i koliko posto. E sad ja sam zaboravio gde tacno i na kojoj verziji flyme sistema. Na poslednjoj je malo drugacije. A trenutno ne koristim telefon jer je na reklamaciji. Pa ne mogu da ti proverim tacno. Al cackaj naci ces.
 
Može li neko da mi kaže kakvi su utisci o telefonu posle dužeg korišćenja i da li ga vredi uzimati preko ugovora u telenoru. Da li je stigao neki update koji je "ispravio" nke zamerke koje ste imali ovde po forumu, tipa bolji rad kamere itd. Unapred hvala!
 
Stize i meni telefon. Zadovoljan sam, jedino kao i kod vecine primedba na kvalitet bocnih i centralnog tastera. Verzija 4.5.2.4A
Sta preporucujete koji softver da stavim, vidim da ima nekih problema sa baterijom?
 
Idi na ovaj global 5.1.2 koristim, odlican

Sent from my MX5 using Tapatalk
 
Stigao mi danas mx5, ima Flyme 4.5.4.1 I.
Kakva je ova verzija i šta je najpametnije prvo odraditi (msm dal da radim update na 5-icu), možda još neki koristan savet sta odraditi a šta ne...

Edit: Gde treba da se ulogujem za one permission-e?

Sent from my SM-T365 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Snašao sam se za account, ali mi se pojavio novi problem. Telefon se povremeno sam ugasi, znači ne restartuje nego ugasi. Jel imao neko takav problem?

Sent from my MX5 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno