Šta je novo?

Meizu m2 note

Deluje isto ko i svaki drugi, neces nista kvalitetnije naci.Ali ako zelis da menjas, pogledaj snagu samo.
 
Stigao OTA updade za Telenor verziju, 5.1.6.0G. Instalirao neko?
 
kod mene je ipak bio software u pitanju...opet sam vratio na fabricki, pa zatim opet ubacio poslednju stabilnu verziju sa brisanjem svega, i evo radi back touch kao zmaj ;)
 
Bolje da nista nisam dirao, ne radi mi store sada:( Samo vrti install koju god aplikaciju pokusam da skinem.
 
Izbrisis google account iz settingsa, obrises data za play store. Zatim se ulogujes na google account kada udjes u play store.

Meni jedino smeta sto na 5.1.6.0G ne radi stock root, kingroot radi ali ne moze pomocu onih skripti da se zameni sa supersu.
 
Jeste da se radi o m2 mini ali mora da pitam, ne zamerite. Pojavile se neke trake na ekranu. Kakva su iskustva što se tiče garancije? Trebalo bi da uvaže? Nije kvašen i ispadao ili nešto slično. Pitam jer je mađarska garancija pa znate kako to već ide, cimanje sa slanjem i tako to. Fotke u spojleru, ispadoše velike. :D

10qxc8y.jpg


106zgc5.jpg
 
Evo kod mene zute fleke na osvetljenju na max. Ovo kad je zagrejan fon, inace kad ga upalim dok je hladan, manjeg je inteziteta. Srecom, ne siri se i izgleda da ni nece. Kad su sarene pozadine ne primecuje se toliko, srecom.

fleka.jpg
 
Evo kod mene zute fleke na osvetljenju na max. Ovo kad je zagrejan fon, inace kad ga upalim dok je hladan, manjeg je inteziteta. Srecom, ne siri se i izgleda da ni nece. Kad su sarene pozadine ne primecuje se toliko, srecom.

Evo ja sam sada testirao na beloj podlozi i nema tog žutila. Ipak je mts nabavio najbolju seriju telefona [emoji6]



Sent from my m2 note using Tapatalk
 
Nego, recite mi za šta je konkretno namenjena opcija u Security- Vault, kada je uključena?

Sent from my m2 note using Tapatalk
 
Ni ja sa ovim sa Telenora nemam problem. Verovatno je to ista serija.
 
Jeste da se radi o m2 mini ali mora da pitam, ne zamerite. Pojavile se neke trake na ekranu. Kakva su iskustva što se tiče garancije? Trebalo bi da uvaže? Nije kvašen i ispadao ili nešto slično. Pitam jer je mađarska garancija pa znate kako to već ide, cimanje sa slanjem i tako to. Fotke u spojleru, ispadoše velike. :D

Pre deset dana sam imao apsolutno isti problem. Crkao ti je ekran. Ja sam moj dao u Telenor i posle 8 dana mi je stigao sa zamenjenim ekranom.
 
Nego, recite mi za šta je konkretno namenjena opcija u Security- Vault, kada je uključena?

Ja, lično, tu ubacujem stvari (fotke i video klipove moje švalerke :D ) koje ne želim da vidi svako ko mi čačka telefon.
 
Poslednja izmena:
Ima li neko da preporuci kamera aplikaciju koja moze bolje da iskoristi sezor od ove fabricke?
Realno sam zadovoljan ali eto....uvek moze bolje :)

Sent from my m2 note using Tapatalk
 
Nikad neka kamera aplikacija neće bolje raditi od fabričke. Moje mišljenje.

Možeš da probaš
Camera Fv5
Camera MX
Open Camera

M2 Note
 
Pretpostavio sam da je tako i probah i sad...bolja je fabricka,najvise mi se svidja sto mogu otvor blende da kontrolisem,nocu mogu fine fotke da ispadnu :)

Sent from my m2 note using Tapatalk
 
Da, ali za te avanture ti treba tripod :)

Ja sam naručio baš jedan, pa kad stigne malo da isprobavam.

M2 Note
 
To sigurno i milimetar bukvalno zamuti...ja uzimam ovih dana joby tripod a mount za telefon sam porucio preko ebay-a...:)

Sent from my m2 note using Tapatalk
 
Znam da nije tema ali evo jedne nocne,bez ikakve obrade
66e28ca75a6f0d4cf726be78fbf57dcd.jpg


Sent from my m2 note using Tapatalk
 
Ima li neko da preporuci kamera aplikaciju koja moze bolje da iskoristi sezor od ove fabricke?
Realno sam zadovoljan ali eto....uvek moze bolje :)

Sent from my m2 note using Tapatalk

sve druge kamera aplikacije rade nepodnošljivo sporo, tako da nema vajde od instaliranja neke druge...na žalost...probao sam skoro sve što se preporučuje i užas je, od sporog upisivanja slika na karticu do očajnog odziva na komande...
 
Znam druze probao malopre ocaj zivi,meni ne odgovaraju isto...i ova zavrsava posao jedino bih voleo da kada snima slow motion bude malo kvalitetnije,ali cenim da je do procesora! :)

Sent from my m2 note using Tapatalk
 
Devojka ima problem sa ovim telefonom (kupljen u telenoru). Kaze da je slabo cuju sagovornici... Jel zna neko o cemu se radi?
 
Gde mogu da vidim koliko kesira?
Dev.options--process statistics???

Sent from my m2 note using Tapatalk
 
Skini kernel adiutor, pa vidi slobodnu memoriju i sve ostalo što se tiče RAM-a.

Treba root inače.

M2 Note
 
Ja, lično, tu ubacujem stvari (fotke i video klipove moje švalerke :D ) koje ne želim da vidi svako ko mi čačka telefon.
Ma super, to mi je i bilo jasno [emoji6] [emoji2] [emoji2] nego kako se švalerkin video ubaci u Vault?
Sa "move" opcijom ne može ..

Sent from my m2 note using Tapatalk
 
Ne znam zašto su u Flyme 5 izbacili tu opciju iz galerije, ali može preko "File Explorera". Nađeš fotografiju ili video u bilo kom folderu, obeležiš i na one tri tačkice dole pojavi se opcija MOVE TO VAULT.
 
Nazad
Vrh Dno