Šta je novo?

Loto prevara, gle čuda i iznenadjenja

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

enter011

Slavan
Učlanjen(a)
22.03.2006
Poruke
136
Poena
320
Moja oprema  
Pristup internetu
  1. Optički internet
kad ce tuzbe da krenu?
 
Znaci ne verujem, e al' ovoliko da se zeznu... bruka. Najjaca je milfara kad skonta sta su uradili i klimne glavom u neverici.
 
koja milfara ? riba ima u vrh glave 30god.
druga stvar sto ima 50 plasticnih operacija i muza debelog slona punog love :)
 
A gde vi vidite "nameštaljku"?


Citat iz Blica "Na ekranu se, takođe, video odmah i broj takmičara sa pet pogodaka, a peta kuglica još uvek nije izvučena." Ovo ih je zaklalo, inace bi mogli da se vade na neverovatnu slucajnost itd...
Ovo je glupost, taj što kuca brojeve na ekranu da je upiaso bilo šta, računar čupa podatke iz baze uplaćenih kombinacija i na osnovu tog poređenja daje rezultat, tako da tu nema ništa čudno
 
Poslednja izmena:
A gde vi vidite "nameštaljku"?



Ovo je glupost, taj što kuca brojeve na ekranu da je upiaso bilo šta, računar čupa podatke iz baze uplaćenih kombinacija i na osnovu tog poređenja daje rezultat, tako da tu nema ništa čudno
Upravo smo saznali gde si zaposlen, u lutriji [emoji16]
 
a on je od svih brojeva bas upisao 21 :)
 
Pa...1 i 7 su bas blizu jedan do drugog na tastaturi, krastavac, pogresi covek. :D
 
Meh, nema smisla da svaka susa ucestvuje u prevari. Ako se ta grafika stvarno rucno unosi, koja je korist od toga da lik koji to radi zna koji ce brojevi izaci? Samo bespotrebno komplikovanje i rizikovanje da se izlane ili pogresi... Da ne pricam o tome sto bi se u takvoj situaciji trosile pare na njegovo ucesce u prevari, za koje nema potrebe.

Znaci, ako se ta grafika ne izbacuje preko nekih senzora i softvera koji su zabagovali, nema mi previse smisla cela prica.


Inace, nevezano za ovo, svakako sam uveren da je igra namestena. Tehnicke mogucnosti za namestanje sigurno postoje, tako da bi bilo glupo ne namestati.
 
prethodni video je uklonjen, evo novog :D

 
Poslednja izmena:
Upravo smo saznali gde si zaposlen, u lutriji [emoji16]
krastavac provalio si me, sad ćemo morati da podelimo nagradu i sa tobom, da nas ne bi otkucao.

To gore nije sigurno prevara, to je glupost. Ako se već radi prevara, radi se sa što manje ljudi, a ne da u priči učestvuju 100 ljudi, procurela bi priča u roku od šest sati.
Sve prevare koje uključuju nameštaja bubnja su suviše komplikovane, mnogo ljudi treba za tako nešto. Daleko je lakše da se izvučena kombinacija unese u bazu kao već uplaćena, za to je potreban samo jedan, a to se radi van očiju kamera, tako da toga ne bi bili svesni.

Tako da je potreba za mađioničarom koji će da vadi loptice pred vama suvišna.
 
Poslednja izmena:
Prvo napisali pa izvukli 21. Kako im je to uspelo?
 
Sreća pa ne igram loto. Ovo bi trebalo razglasiti da narod zna sa kim ima posla.
 
Ako je trebalo da se pojavi ovaj klip da bi ljudima palo na pamet da je kompletna lutrija namestena onda stvarno...
 
"Srećni dobitnici"
 

Prilozi

  • Čestitamo.png
    Čestitamo.png
    333.6 KB · Pregleda: 752
8T9vgqT.jpg
 

Prilozi

  • loto.jpg
    loto.jpg
    35.2 KB · Pregleda: 322
Ako je trebalo da se pojavi ovaj klip da bi ljudima palo na pamet da je kompletna lutrija namestena onda stvarno...

Da li si ozbiljan? Pa isprati kako ce jedno 20% ljudi da poveruje u bilo koju zvanicnu bajku koja bude plasirana. Pametan ne mora da vidi da bi zakljucio, a glupom nije dovoljno ni svojim ocima da vidi.
 
Ja jesam za te teorije zavere ali mislim da nije nikakva prevara neko puka slucajnost da je lik ukucao 21 greskom umesto 27 pa kad je video da je pogresio nije mogao da obrise pa je dodao 27 i onda je sistem gledajuci sve brojeve proracunao koliko ima dobitnika sa 5 broja. E a to kako se zadesilo da posle 27 bas dodje 21 to ne znam :D
 
A kako se desilo da u milisekundi sve obriše sa ekrana i lik iskuca 4 x 27, uhvatila ga panika.
Dal neko zna nekog koje dobio sedmicu ili da je čuo da neko zna nekoga ko je dobio premiju?
Ja znam lično par ljudi koji su dobili petice i šestice al za sedmicu ne znam i nisam čuo nikad za sve ove moje godine. Kao ni moj teča koji je radio u lutriji.
Žao mi svih ovih baba i deda koji pune budžet i tuđe džepove već par decenija.
 
A kako se desilo da u milisekundi sve obriše sa ekrana i lik iskuca 4 x 27, uhvatila ga panika.
Dal neko zna nekog koje dobio sedmicu ili da je čuo da neko zna nekoga ko je dobio premiju?
Ja znam lično par ljudi koji su dobili petice i šestice al za sedmicu ne znam i nisam čuo nikad za sve ove moje godine. Kao ni moj teča koji je radio u lutriji.
Žao mi svih ovih baba i deda koji pune budžet i tuđe džepove već par decenija.
Meni su Deda i Cale dobili sestice po jednom.
Smor samo 1 broj delio od silnih miliona a ovako po soma dva €.
Ali znam Nislije jedne sto su dobili.
Kontam da moraju s vremena na vreme da izvuku stvarne ljude.
Ali da je namesteno jeste.
 
Ma oprostiće im narod i idemo dalje.....
 
Da je bila obicna greska ne bi se svi tako pogubili, nego bi lepo rekli "Izvinjavamo se gledaocima, doslo je do tehnicke greske operatera...".
Ovo ko stvarno veruje da je slucajno, i da je svima njima u studiju bilo tako normalno sto se stvarno pojavio i broj 21 nakon greske... ja ne znam stvarno.
 
Da je tako lako dobiti onda bi svi igrali i nagrada za sedmicu bi bila 1 dinar(kao u Bruce Almighty)
Ukupno ima preko 15 miliona kombinacija, a mesečno se uplati jedva 500 hiljdada kolona(u kojima sigurno ima duplikata)
A što se tiče same prevare i nameštanja, ako se radi, sigurno se ne radi tako kao što svi tvrde, prosto je naopako da bude toliki broj ljudi umešano, to jedino radi na filmu ( tipa Ocean's Eleven)
 
Milionski auditorium je sinoć bio svedok da vidoviti ljudi postoje i neki rade na RTSu !
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno