Šta je novo?

Limundo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Svako je odgovoran za ono što i kako piše. Na nekim forumima je nemoguće obrisati poruke, pa sve što izjaviš (napišeš) ostaje zacementirano za vjek i vekova.
Željko, nisam ja ovo napisao da tebe spuštam, naprotiv, nego da ti pomognem. Sam sebi smanjuješ kredibilitet takvim pisanjem, naročito što si vrlo vrlo star član ovog foruma, više od 14 godina. Za nekoga ko se tek registrovao me iskreno zabole, neću ni obratiti pažnju šta je napisao ali za stare članove mi baš upada u oči jer kao stari član imaš odgovornost prema mlađim članovima.

ima tema oko pravopisa
Tema je za one koji ne znaju a ne ljubitelje pravopisa.

i to sto par reci pisem nepravilno, ne znaci da sam nepismen vec da su neki ovde bolesni i lece svoje komplekse

Pažljivo sam pročitao o čemu si pisao u ovoj temi i pokušavam da shvatim gde si ti u Limundo univerzumu, a onda vidim pravopis i sve mi je jasno :)
 
http://www.limundo.com/kupovina/Cas...KOMPLET-Dnevnik-1-59-60-5-specijala-/40029365

http://www.limundo.com/kupovina/Cas...Dog-komplet-Dnevnik-1-60-5-specijala/41658801

šta reći....

I više puta skrenuta pažnja, NE POSTOJE REPRINTI ZLATNE SERIJE I LUNOV MAGNUS STRIPA, moram krupno da pišem, očigledno Limundo ne vidi:

http://www.limundo.com/kupovina/Cas.../ZS-497-KAPETAN-MIKI-REPRINT-ODLICAN/39911933

ovo je kopija. I još jednom, ne postoje reprinti Zlatne serije i Lunov Magnus stripa!!!!
 
Poslednja izmena:
Pozdrav
Već dva dana ne mogu da otvorim limundo/kupindo stranice . Nisu down , otvaram ix preko proxy . Da li neko zna o čemu je reč ? Počistio sam sav keš , kukije i sve sto se moglo pobrisati , isključio ad blocker ....
 
U kom smislu dupli nalog .? Klinac sa laptop njegov nalog , mi sa kompa svoj, na istom wifi
 
U kom smislu dupli nalog .? Klinac sa laptop njegov nalog , mi sa kompa svoj, na istom wifi

pa a c a bi ti 100% banovao IP, vidis da su po njemu svi prevaranti :d

inace neznam da li Limundo banuje IP adrese, koliko znam zatvara/blokiraju naloge jedino, ako misle da imaju razloga

naravno posto ti je isti IP ne bi smeo da licitiras na medjusobnim predmetima...
 
Poslednja izmena:

Haha, kako ti samo imas zivaca da ovo pratis i gledas, verujem da se nisi interesovao za ovaj predmet ?
Ali definitivno si u pravu vidi se iz svemira sta se ovde desava cak je i ovaj mikespro umesan kome je zabranjen pristup a i on je prodavao busilice i to, ma sve isti baja garant :d
 
U vecini slucajai je te kungfu busilice/brusilice za 10 busenja bilo jeftinije da kupim u metro-u ili slicnim radnjama sa sve overenom garancijom nego limundo + 500 din dostava povrat kesa i provizija i em je macka u dzaku.
 
Ova bušilica nije prošla pored Makite. Bolje kupiti bilo koju tipa Matrix i sl u radnji, bar imaš garanciju.
 
U vecini slucajai je te kungfu busilice/brusilice za 10 busenja bilo jeftinije da kupim u metro-u ili slicnim radnjama sa sve overenom garancijom nego limundo + 500 din dostava povrat kesa i provizija i em je macka u dzaku.

Zavisi. Ja vec par godina imam "kung fu" alate marke Matrix, koji su bili previse jeftini ali su preziveli 3 puta ocekivani rok koriscenja i dalje rade. Brusilica busilica i ubodna testera. Preko 100 diskova, gomile rupa i ko zna koliko nozeva
 
Nikada ovde nisam kukao ni sta a samim tim i ni na koga...
Posto sam skoro i poznat po tome da kupujem starudije i neispravne stvari....
Evo sada sam hteo da licitiram neispravnu plojku...
Posaljem prodavcu poruku pre licitiranja da poveze plocu na napajanje,da kaze da li se vrte kuleri ili ne.
Tip mi napisao...Ploca je spakovana za eventualno slanje posto je na licitaciji,tako da nemam nacina da je kacim na napajanje.
Inace je nick doticnom PC-Restoring...verovatno radi u pekari,a nick je takav cisto bzvz...
Eto,toliko...
 
Zna li neko radi li jos ona ''fora'' na limundu za postavljanje vise aukcija u isto vreme ako je racun u minusu ?

Tipa racun mi je u minusu 10 dinara a hocu da postavim 3 aukcije sa vecom pocetnom cenom i stavim sve u isto vreme i one krenu i ako racun ode u minus vise od dozvoljenog ? Da li funkcionise jos uvek ?
 
Mislim da to odavno ne moze, mada sam i limundo odavno batalio.
 
A mislio sam da ce mi net banking uplatu proknjiziti u subotu a ono tek za ponedeljak ostalo...
A ovo ne moze.
 
svuda ima Dosta sljama Kolega mi ima preko 6 hiljada pozitivnih ocena Prodaje polovne delove za lap topove Nikad nikog nije zeznuo ide na svoju stetu samo da bi musterija bila Zadovoljna Mnogi Kupe npr Processor on im posalje Oni Vrate sa Pricom ne radi A u stvari je uzeo cisto da testira i da vrati i Nekad smo imali Problem da su trazili Drugi deo a poslao nam Kupac njegov neispravan i kada se to desilo Poceli smo da obelezavamo Delove. i kada se setim treba sve te Reklamacije treba testirati smuci mi se zivot. a da ne pricam o sljamu koji ti da Negativnu zato sto si mu rekao da saceka do sutra za deo strasno.
 
Svugde ima *****a, nazalost.
Ja, na svu srecu, za sad nisam imao nekih posebni hnegativnih iskustava na limundu/kupindu.
 
Ja sam skoro usao u minus oko 100 din, ali sam odmah odradio online uplatu, koja je isto vece legla ...
 
Ne znam meni kada uradim uvece sve izbacuje radni dan je istekao nalog je postavljen za sledeci dan, tako da ono sto sam uplatio u petak vece tek je proknjizeno u ponedeljak.
 
elektronske -online uplate zavisno od banke do banke ali sve posle 18:00 ostaje za sutra. neko treba da odobri i propusi te uplate. Platni promet ne radi subotom to znaci da uplata u petak posle 18:00 će proci tek u ponedeljak :-devil-:
 
pogledaj ti onu pukotinu na cetvrtoj slici
takav telefon ne bi smeo da se prodaje kao "skoro nov" vec kao jako ostecen
 
Narucio ja trenerku neku u detaljima aukcije :

Detaljno stanje: Polovno – bez oštećenja
''Donji deo kao nov,suskavac,duzina 105 cm''

Pazi kao nov, a stiglo :

AYU9O0V.jpg
KwGW403.jpg

A najvise mi ide na zivce kada neko kaze, ''ja ne znam sta ti ocekujes za te pare'', doduse to nije bilo u ovom slucaju, ali tako po nekada citam ocene i pratim komentare i vidim cesto takvu konstataciju, ja ocekujem samo da bude kako je navedeno i da se ne daju lazne informacije, ali eto javio sam prodavcu kaooo, nije videla, ma da kako da ne, al eto nisam hteo da se cimam oko toga prezalio sam.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh Dno