Šta je novo?

LG G2

Ljudi moze pomoc, koja je realna cena za lg g2 starijeg od 6 meseci
 
Uzmem telefon, tek uradjen factory reset, skinem fajlova iz prvog posta. Pokrenem sve lepo po uputstvu, odradim root, pokrenem autorec, on samo stoji na onom crvenom ekranu gde je ispisan logo. Stoji tako par minuta i samo se ugasi. Od tada je u bootloop-u. Non stop stoji lg logo, kad hocu da ga ugasim drzeci power, ugasi se samo na pola sekunde i opet se upali sam.

Mogu da udjem u recoveru mode, tj kad stiskam power i Vol - dobijem beli ekran gde pise "Factory hard reset" i press power ako hoces i ja uradim to ono isto bootloop.

Sad da bih fleshnuo stock moram da udjem u download mode, ali nema sanse jer se telefon sam pali i ne mogu da stignem da gurnem usb i drzim vol + da bih usao u isti. Probao sam sa usbom ukljucenim, i sve moguce kombinacije i nece da izadje iz bootloopa... Ne znam sta bih mogao dalje da probam.
 
Poslednja izmena:
Jesam, jer sam iste te fajlove koristio za drugi g2 i sve je proslo bez problema.

U sustini resio sam, drzao sam usb ukljucen i stisnuo VolUP odmah nakon sto se ugasio ekran, i usao u download mod, flashnuo stock, pa ponovo koristio iste fajlove i ovaj put proslo bez problema, usao u recovery fleshnuo Cloudy 1.3 i sad sam happy :)
 
Uzimao sam ja Spigen Neo Hybrid za iPhone svojevremeno i platio sam samo cenu sa eBay-a $30. Nije bilo nikakvih dodatnih troskova.
 
Da li je neko pokušao da poveže telefon sa Cloudy G3 romom, verzija 1.3, na LG PC Suite? Telefon moze da se poveze u MTP modu, ali nisam uspeo da povezem sa PC Suite i ako stavim da je tip usb veze LG softver. Čini mi se da Windows 7 ne instalira sve potrebne drajvere prilikom povezivanja. Sa Stock-om je sve radilo normalno.
 
Kada sa bruce roma prelazim na Cloudyfa 1.3, da li trebam da ponovo instaliram stock ili samo wipe cash/dalvik/system/data?
 
Hvala. Upravo skidam pa da se pridruzim. E sada posto mi je najbitnija baterija. Da li da stavljam drugi kernel?
 
Ja na stocku nisam bio tako da nemam sa cim da uporedim, na cloudy mi je dobra baterija, mada super ako moze jos bolje....
 
Je l kupovao neko sa ebaya neki tempered glass? Cije su zastite najbolje? Isto spigen? Zeiss?
 
Mozda je i istina ali samo licno preuzimanje trazi i vidi kako ce reagovati na to.

Kada sam ja trazio telefon bio je isto neki povoljan note 3 iz Zrenjanina i sve je bilo super dok nisam spomenuo da hocu da moj drugar, iz Zrenjanina, dodje prvo da pogleda telefon pre nego sto mi posalje i od te poruke nema mu ni traga, ne javlja se i ne odgovara na poruke...
 
Bravo! Konacno da i ja imam neki telefon kome podrska traje duze od 3 meseca.
 
dali se twrp recoweriju daje super user prolikom instalacije ili ne?
 
Koliko traje punjenje baterije od preostalih 15 % do maksimalnih 100 % baterije?
 
Meni je na punjaču već više od 3 sata,i došao je do nekih 70% ???
 
Je li original punjač? Ja sam jednom punio sa starim punjačem i trajalo je 4-5 sati.
 
Nazad
Vrh Dno