Šta je novo?

LG G2

3.5 h :D nikad nisam imao više od 7h sot od kad korisitim G2. Čudno mi je jer preko noći je sa 91% palo na 84%.
 
Doduse i ja se stv cudim da mi je sad sot toliko..ni meni pre nije trajalo duze od 7 sati :) a to je bas cudno da ti je palo toliko u toku noci.. Meni je 2 % palo samo ja msm.. Osvetljenje mi je auto imao sam tu jos preko sat vremena poziva..stalno ukljucena data, kad sam kuci wi fi i sa greenify su mi uspavane neke aplikacije..
 
8 sati SOT!? Verovatno gledanje divx-a u zamračenoj sobi sa minimumom osvetljenja na airplane modu. Juče sam prvi put imao preko 5 sati. Telefon od 6 ujutro do pola 12 bez punjenja, sinhronizacije popaljene, ekran na autobrightnes, pola dana wifi, pola dana 3g, 30 min razgovora, dve epizode malo manje od dva sata. Prvi put san gledao seriju na g2 (crk'o mi tablet), računam da gledanje videa manje troši bateriju od surfovanja pa sam tako i prebacio 5 sati inače bi mi bilo malo jače od 4.
 
Poslednja izmena:
Xaxax druze znam da je cudno.. I meni je veruj mi :) dosta vremena sam proveo napolju zapravo..takav mi je posao.. Na whatsappu non stop kuckam..instagram..kamera to je nesto sto koristim stalno.. I skoro uvek isto sve koristim i tek sad imam ovakav rezultat... E i da napomenem da mi sinhronizacija nije bila ukljucena..verovatno i to doprinosi tome..
 
ljudi jel zna neko koja verzija stock roma je bila pre update na 20 f? 20c,20b,20d? moj tel je sa VIP mreze
 
Ako to odrade, svaka im čast.
 
bb197b41cf089c032834ee6b89c74812.jpg
zanimljivo...
 
Taman sam mislio da uradim root i instaliram g3 rom, ali ne moram da žurim. Moram da kažem opet, ovo jedini telefon koji apsolutno ispunjava sve moje zahteve, zato nisam ni imao želju da ga rootujem. Jedini problem koji sam primetio da me sagovornik slabije čuje kad ležim pa je telefon u nekom horizontalnom položaju
 
G2 mora dobiti i oficijalni g3 interfejs i android L update. Bilo bi sramotno da ovako popularan telefon koji je jedva godinu dana star ne dobije novi android. Da ne spominjem da je samo bio jedan veliki update, sa 4.2 na 4.4. Sramotno.

Da li neko koristi ovu slim armor futrolu, mislim na kopiju? :D Valja li cemu?
 
Uf, sačekaj da se javi neko ko zna kraći put. Ja sam moju čekao 40-ak dana (decembar/januar) preko aliexpressa, bila je 20e.
 
Imam ja kopiju slim armora.. Poprilicno je dobra.. Takodje kombinacija bele plastike i crne gume.. Cuo sam da je na orginalu sjajnija ta plastika pozadi a ovde nekako vise vuce na mat.. Sve u svemu nije losa..
 
Zdravo svima od jos jednog vlasnika G2!
Na zalost, izgleda da mi je zapao G2 sa klasicnim bagovima koji se pominju na netu, pa imam par pitanja za vas koji se duze druzite sa istim... Kakav vam je zvuk u slusalici prilikom razgovora na stock-u? Da li cloudify kernel poboljsava stanje oko ovoga ili se drzati dorimanx-a..? Razocaran sam zvukom prilikom razgovora, a to mi je jako bitno jer redovno komuniciram i ne bih da zvucim kao deda koji ima problem sa usima... Inace, uzeh ga u vip-u od kojeg nikakve podrske nema.
Nadam se da se ove boljke mogu ispeglati jer je zaista greota da uz ovakav paket hardware-a nesto ne funkcionise..?

Pozz i hvala unapred!

Izvini druze samo jedno pitanje, ako nije tajna koji si smart uzeo u Vipu i koliku pretplatu placas mesecno? Pitam te posto sam ja juce bio u Vipu i hteo sam da uzmem ovaj isti model ali su mi trazili neku nenormalnu sumu novca.
 
Imam ga od kada se pojavio na našem tržištu,radi savršeno! za svaku preporuku...
 
Nazad
Vrh Dno