Šta je novo?

LG G2

Hehehe :-D
Ne znamo to,svima je down usporen. Treba prvo da se skine,flesuje,pa za koji dan tek da se vidi kakva je baterija
 
Meni je skinuo. Verovatno ako si među prvima da ide dobro. Kreće igranje. :)
 
Meni ide download preko torenta samo 130 kB/s...
Polako nigde ne žurimo :)
 
Jel ispravljeno ono što je bilo "grešno" u 1.2: pucanje kamere , fm radio, i bug sa chromecastom?

Meni je kamera radila lepo i na 1.2. Ubačen je G2 radio, samo redizajniran u fazonu G3. Nije loše.
 
Da li je bilo mozda neko obavestenje da li neko radi o portu MIUI v6 na G2 ili je jos uvek rano za to? Lepo su ga sredili bogami...
 
Danilov kako se ponasa rom?
 
Lepo radi. Za sada nema problema.
 
danilo jesi uradio wipe data cash i dalvik pre ili posle instalacije?
 
Uvek uradim wipe svega pre instalacije. Posle instalacije uradim factory reset.
 
Ne znam iskreno. Primetio sam da posle instalacije nekih drugih romova treba uraditi wipe dalvik i cache. Možda to ne škodi za CloudyG3. Vidi kako radi.
 
Ljudi zanima me da li je ubacen cloudy kernel 1.5 u ovaj rom ili moram posebno da ga fleshnem..kod mene za verziju kernela pise ovako..
6cc2577f1505240ab0d438b112c19b95.jpg
 
bez problema radi sa dirty flash (sa 1.2 na 1.3) jedino što sam ga prvo vratio na dalvik, pa flash, pa nazad na art
 
iskreno, nikada nisam poredio jer sam od početka g3 na artu i "guram" više nego zadovoljavajući sot.
mislim da su razlike minimalne, koliko se sećam sa c2 pro...
 
Videcemo kako je sa 1.3 - mozda bude bolje a na 1.2 je bila oko 1 dan
 
mislim da je to jako malo.
sam za sebe, sot baš i nije komparativan jer ima još gomila faktora koji utiču na trajanje baterije ali i za neko extremno korištenje mislim da je 3h malo
 
mislim da je to jako malo.
sam za sebe, sot baš i nije komparativan jer ima još gomila faktora koji utiču na trajanje baterije ali i za neko extremno korištenje mislim da je 3h malo
Imas neki predlog posto sam sve pokusavao-a dok nisam stavio custom rom trajala mi je nekad i 3 dana
 
Ajd neko sa 1.3 da proba da li radi pusta yt video na tv sa telefona putem yt aplikacije na tv. Meni ovo ne radi od prve verzije g3 roma a koristim bas puno. Vidim na xda se i drugi ljudi zale na isti problem.
 
Na cg3 ne rade Skype pozivi. Svaki put kada pokušam da pozovem nekog dobijem fc. Isti slučaj kada mene kontaktiraju, samo ređe. Zato sam se vratio na stock. Da li je to ispravljeno na 1.3?

Od kada sam se vratio na stock svi mi kažu da me bolje čuju sa stock fw.
 
sada isprobavao, radi mi skype na 1.3 bez problema (i dolazni i odlazni pozivi)
 
Ajde da se i ja ukljucu u temu. Iako nisam vlasnik g2, ali planiram da postanem. Pre ili kasnije, zavisi od finansijske situacije. :) Elem, vec polako pratim oglase i cekam da naleti nesto dobro, a za malo para. Pa da vas pitam, na sta posebno da obratim paznju prilikom kupovine g2? Video sam da se ovde na poslednjih dvadesetak stranica njcesce pominje bug sa ekranom. Imali jos neceg karakteristicnog za ovaj model sto bih trebao da proverim pre kupovine (posto gledam telefone sa oglasa). I jos jedno pitanje. Primetio sam da ljudi ovde bas ubacuju druge romove u telefon. Moram da pitam zbog cega? Posto je ovo jedan od najboljih telefona na trzistu sa isto tako dobrom podrskom lg (najnoviji kitkat), cemu svi ti "homemade" romovi? Ne pitam retoricki, nego me bas zanima sta moze neki klinac iz Italije da uradi bolje od lg? Pa ako ima stvarno puno poboljsanja da ubacim i ja nesto drugo kad ga budem uzeo. Ja sam na svom starom lg otimus hub stvarno morao da menjam rom, jer je podrska za njega bila ocajna, tj. nikakva, ceo zivot je bio na 2.3.4. Ali za g2 postoji bas dobra podrska lg.
 
Kupis g2 probas par dana a ono sve super pa ti onda jedno popodne malo bude dosadno pa resis da se igras i ubacis g3 rom a ono jos bolje. Tako sam ja :D
 
Zašto flash custom roma? Hm mešavina radoznalost, dosade i avanture! :D
Ja lično se uvek vrnem debloatovanom stock based romu malko utegnutom da više drži baterija. Ostalo mi na ovom fonu i nije tako bitno. Jer u njemu ima snage za sve živo (sem za krcanje oraha). Mislim u suštini da je i stock super samo eto root i neka mala optimizacija vrši super posao.
Različiti ljudi - različite potrebe. Neko je flešoholik, nekom smeta software kamere pa stavlja fix, neko voli g3 feel, neko aokp ... Neko je skroz zadovoljan stock LG sistemom.
 
Poslednja izmena:
Koja je stock verzija bila pre nego sto je stigao update f. Dali je b , c ili d? (Pre nego sto je stigao knock code) i dali ima negde da se skine?
Ja sam na VIP-u
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno