Šta je novo?

Launcher-i

Moze pricati svako ko sta hoce,ali GO Launcher je definitivno najbolji i najstabilniji.
 
Taj launcher koriste ljudi koji android telefon nose u servis da im za 20e ociste sistem od virusa :d
 
Sta vam ja mogu sto neki od vas nemaju dovoljno jake telefone da vam poguraju GO Launcher. I skinut je sa marketa vise puta nego svi Launcher-i zajedno.
 
Nisam faca, ali mi je telefon dovoljno jak da pogura GO Launcher.
 
Ali to ne menja činjenicu da je GO launcher crap.
 
To ti je kao da voziš Ferrari ali u gepek staviš par džakova cementa :)
 
Koristi li ko smart launcher?
 
Nova do groba :d
 
Ja sam opet skinuo ali verziju II.. ok je ali ne znam kako da poredjam ikonice u glavnom meniju, mozda je i neko ogranicenje free verzije. Inace moze da prodje launcher, smorili me stock i nova pa malo za promenu..
 
Imaš ovu opciju

A ako hoćeš da prebaciš iz jedne kategorije u drugu zadržiš prst na ikonici pa kad postane onako velika tu veliku prevučeš u novu kategoriju.

Probaj Action Launcher. Ja sam isto tako tražio nešto da promenim novu i od kad probah Action ne vraćam se. Coveri (i shutteri ako im nađeš primenu) i list style drawer neviđeno ubrzavaju rad.
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1409704804640.jpg
    uploadfromtaptalk1409704804640.jpg
    49.9 KB · Pregleda: 229
Hvala. Al' znam za obe opcije, isprobao sam sve to ali definitivno fali podesavanja da u okviru iste grupe poredjam kako ja hocu, ovako imam samo te 2 opcije (sorting) koje laucher dozvoljava.

Probacu i action, valjda nece lagovati.
 
Nema to... Za to ti treba Samsung ili xiaomi telefon :D
 
^ snasao sam se tj mislio sam da ima neke opcije koje nema :d pa sad koristim ovo sto je dostupno. Dobar launcher (free verzija) ali fali malo peglanja. Nasao sam 3-4 dobre teme.
 
Ne znam,meni su najbolji Holo,Nemus,Apex.Mozda zato sto preferiram manje po mb lancere i sto volim jednostavniji izgled.Probao sam i druge ,radi solidno i GO lancer ali mislim da je on smece.Inace imam skroman fon po karakteristikama,SE xperia ray ali i on podrzava zahtevnije lancere ali manji mi se vise svidjaju.Nemam potrebe za nekim dodacima,njihovim vidzetima i ostalim glupostima koji dolaze uz njih.
 
Probaj Action Launcher. Ja sam isto tako tražio nešto da promenim novu i od kad probah Action ne vraćam se. Coveri (i shutteri ako im nađeš primenu) i list style drawer neviđeno ubrzavaju rad.

Koristim ga vec nekoliko dana. Stvarno je praktican. Coveri, shuteri, quickdrawer i quickpage su extra funkcije.
Testiracu ga jos neko vreme i ako sve bude ok uzecu pro verziju.
Hvala za info. :)
 
Ima li neki Launcher koji se uklapa u Android L i material osim Google Launchera ?
 
Ima nova beta onaj ružni drawer
 
Ima u beti

3ad1a779e27795a418ce3644b202cf6b.jpg
 
Tooo! :D I ne samo drawer, bilo bi dobro da izmjene malo i ono wallpapers kad dodajes, precice i tako to kretanje! :) Mrtav im je ovaj dizajn jos od prije Hrista. :) Jos sam im kupio app i podrzao rad.
 
Nazad
Vrh Dno