Šta je novo?

Launcher-i

nemanjabgd84

Slavan
Učlanjen(a)
12.12.2007
Poruke
2,759
Poena
425
Mislim da ne bi bilo lose da imamo temu o launcherima, za sve one koji vole da menjaju default izgled sistema.

Ja sam trenutno na Espier launcheru, sa default temom.
sasw_thumb.jpg
 
Čemu? Imamo temu za razgovor o softveru. Mislim da nema potrebne za posebnom temom o Launcherima.
 
Ta tema je nepregledna i nije bas za diskusiju o najsitnijim podesavanjima i mogucnostima svakog. Mislim da je lakse da se razbije na vise samostalnih celina, posto mene npr ne interesuje 99% aplikacija koje se tamo pominju, kao sto nekoga nece zanima da cita o launcherima, njihovim mogucnostima, podesavanjima itd.
Jednostavno je preglednije
 
Ja koristim Nova launcher. Nije los, slicno kao stock, samo ima vise podesavanja.
Inace, jel ne moze o svemu ovome da se diskutuje i u temi mobilni mod?
 
Nova ima manu, a to je da bez Prime-a nema sms i call count i ne moze velicina ikonica da se menja
 
Prime i imam :) Mada mislim da je slicno kod svih launchera koje sam ja gledao. Bez para nista.
 
Apex je meni najbolji. Veoma je sličan Nova i Trebuschet launcheru, a čini mi se da ima dosta više opcija za podesavanje od navedenih. Doduše nisam odavno probao Nova launcher ...
 
Meni MiHome odgovara u potpunosti. Neverovatna lakoca koriscenja + jednostavnost. A sve to dok ne stigne Miui rom za nexus...
 
Imas gomilu UCCW skinova koji ti prikazuju broj propustenih poziva, sms-ova, mejlova. Uvek mozes to da iskoristis, a lepo i izgledaju.
 
Ne, to je MIUI launcher. Besplatan je.

Ja koristim NOVA launcher. Ali i ADW, koji je odlican od kako su ga redizajnirali. Usudicu se da kazem da je u rangu Nova i Apex-a.
 
Poslednja izmena:
Pojma nisam imao da ma MIUI launcher da se skine!? Najgore sto mi je MIUI omiljeni custom rom...
Nova je najbolje ocenjena na storeu, a sa adw sam imao probleme na optimusu 2x.
 
Placeni ADW EX sam koristio na brdo telefona. Ni najmanjeg problema nisam imao i izuzetno sam bio zadovoljan do juce. Od juce sam uzeo novi telefon, pa sam mu stavio Nova. Zasto? Cisto radi promene.
 
Smara me sto ne mogu da kupim te placene verzje, tj ne zeza mi se sa tunnel bearom, cime li vec.
 
Znaci cimanje je minimalno, za minut se odradi i imas ceo play store na raspolaganju. Cak ni sve besplatne aplikacije ne vidis na nasem PS.
Inace ADW Ex je prva aplikacija koju sam kupio, dok nas jos google nije izbacio sa tadasnjeg marketa. Skroz je dobar, ali nekako sam se sada navikao na novu. Evo bas sam sad instalirao atom, pa cu malo da vidim kakav je.
 
Za Apex postoji free dodatak Apex Notifier, koji ubacuje bedž na ikonice.
 
Znaci cimanje je minimalno, za minut se odradi i imas ceo play store na raspolaganju. Cak ni sve besplatne aplikacije ne vidis na nasem PS.
Inace ADW Ex je prva aplikacija koju sam kupio, dok nas jos google nije izbacio sa tadasnjeg marketa. Skroz je dobar, ali nekako sam se sada navikao na novu. Evo bas sam sad instalirao atom, pa cu malo da vidim kakav je.

Atom je previse light varijanta za moj ukus, ali ga hvale ljudi.

Na kraju je najvece djubre go launcher, kojeg sam prvo probao
 
Ja sam Atom vec ukinuo i vratio Novu. Go je go**o. Jednom probao i ubio u roku od 10 minuta. Buzz mi se ne cini los, ali ga nisam dugo testirao. Uglavnom, Novu sam taman podesio kako mi se svidja i sada tesko da bi se navikao na nesto drugo.
 
Ovaj MIUI launcher se zaglupljuje, pa vrati default LG-ev povremeno
 
Poslednja izmena:
Kakav je Smart Launcher..jel ga probao neko?
 
^ Meni je bio bezveze. Nikako mi nije odgovarao. Dok se mojoj devojci svideo i koristila ga je par meseci. Probaj, možda će tebi odgovarati. Ipak se ukusi razlikuju.
 
Meni su ti bedzevi totalno bespotrebni, imas ikonicu obavestenja u status bar-u, bedz je onda visak.
 
Kakav je Smart Launcher..jel ga probao neko?

Друг има huawei g300 и користио је то, али се мени уопште не свиђа...
Сам прави неке фолдере губи се нешто, превише се прави паметан тај лаунчер :D
 
Meni su ti bedzevi totalno bespotrebni, imas ikonicu obavestenja u status bar-u, bedz je onda visak.

+1

Meni je samo bilo potrebno za widgetlocker da koristim...ali od kad ne koristim WL, vise ne koristim ni taj dodatak za novu...
 
Da nemaš možda piratski apex
 
ma jok, skinuo sa marketa, nista piratsko ne ubacujem. mozda je do teme? imam miui x4 temu. ili radi samo na kupovnoj verziji :/
 
Poslednja izmena:
ovo poslednje. isti slučaj i sa novom da znaš da ne pokušavaš. pro only feature.
 
Nazad
Vrh Dno