Šta je novo?

Launcher-i

Ljudi se "upecaju" na sličice. Pitanje je koliki broj zapravo koristi taj launcher (znamo da jedan sigurno koristi :D).
Na N4 leti, ali kod 99% telefona utiče na performanse. A i zašto se rasipati resursima bespotrebno, da barem nešto bolje radi... Makar je to neka moja logika.
A GO timu bih zabranio da prave aplikacije. :D
 
Kotistio sam na g300 go launcher i uništi ga koliko ga uspori, probao sam i next, naspram go je prelagan...
 
Poslednja izmena:
Ljudi se "upecaju" na sličice. Pitanje je koliki broj zapravo koristi taj launcher (znamo da jedan sigurno koristi :D).
Na N4 leti, ali kod 99% telefona utiče na performanse. A i zašto se rasipati resursima bespotrebno, da barem nešto bolje radi... Makar je to neka moja logika.
A GO timu bih zabranio da prave aplikacije. :D

Meni sa svim widgetima i screenovima a ima ih dosta zauzima 84mb RAM-a, mislim da uopšte ne zauzima vise od ostalih ali svakako ne smatram da je njegovo korišćenje rasipanje resursa. Od nexus 7 ga koristim na slabijim androidima znam da ne radi dobro:-D
 
^pravi launcher za decu.
 
Nova launcher ne radi lepo na nizim rezolucijama ekrana...tj. previse su sitna slova...
 
Na nižim rezolucijama koristiš ADW Launcher EX. On radi odlično na svim telefonima.
 
^
+1

I to sam je kupio kad je bila 0.25$ :)
 
Au bre kakav je to popust, ja nikad ništa ispod .99$ ne kupih :)
 
Nova Prime jos odavno... Odlican launcher.

@Vojkan, moraces da sacekas decembar i rasprodaje pred Ng/Bozic itd... Ja sam se prosle godine nakupovao za jedno 5-6$ :)
Imas AppSales za to i AppGratis aplikacije.
 
Au bre kakav je to popust, ja nikad ništa ispod .99$ ne kupih :)

Bile su akcije i za 0.10$ i za 0.25$. Na žalost, ja nisam ulovio Nova Prime po toj ceni, jer nisam imao Android 4.0+ telefon kod sebe u tom trenutku. Biće prilike. :)
 
Imam appsales i redovno mi pišti ali još ne videh ispod 0.99$ :)
Inače na temu, apex mi je mrvicu tečniji, nova nekad secne na otvaranju app drawera mada to retko koji psiho može da primeti :D
A i kod apexa mi se sviđa apex menu na desktopu i play store dugme u draweru. I više app animationa :)
 
Poslednja izmena:
Action launcher je dobio free verziju, za one koji bi malo promene od klasike nova / apex... I pro verzija je na akciji, 1.99$
 
Solo Launcher ★KitKat UI★

Dobar launcher. Ali lose radi na XP (ICS), ima dosta laga.. smorio sam se jer sam posle 100 godina nasao launcher koji bih mogao da koristim ali ne vredi..

Ajde ako moze neko sa slicnim/boljim telefonom i 4.1+ androidom da proba kako radi pa da napise ovde.

Koristio sam i default i jos nekoliko tema ali lag je uvek prisutan. Nova i Apex klize na XP.

Xperia z solo launcher theme

Koristio sam ovu temu i stvarno odlicno izgleda, ikonice su manje pa to na vestacki nacin cini displej vecim nego sto jeste :d i sve deluje pregledno/minimal/neat.

Uz ovo sam skinuo i locker, radi munjevito brzo i izgleda dobro ali.. pojeo nocas 20% baterije :d :smash:

Solo Locker/LockScreen FREE
 
Muci me nesto u Nova Prime-u. Kada rucno postavim custom ikonu za neku app, ta mi ikona uvek ostane takva, bez obzira da li kasnije primenim neki drugi icon pack. Ajde jedna ikonica manje-vise, ali nervira kada imam vise takvih. Postoji li neki nacin da se ikone, sve vrate na default?
 
Pa opet ručno promeniš tu ikonu i izabereš default
 
To znam, ali sam mislio da nema mozda neka reset to default opcija.
 
Solo Launcher ★KitKat UI★

Dobar launcher. Ali lose radi na XP (ICS), ima dosta laga.. smorio sam se jer sam posle 100 godina nasao launcher koji bih mogao da koristim ali ne vredi..

Ajde ako moze neko sa slicnim/boljim telefonom i 4.1+ androidom da proba kako radi pa da napise ovde.

Koristio sam i default i jos nekoliko tema ali lag je uvek prisutan. Nova i Apex klize na XP.

Ja sam ga koristio na S2, 4.1.2 dok je bila ona verzija bez KitKat izgleda. Radio je isto kao Nova i Apex a imao sam free brojače za propuštene poruke, pozive, e-mail... Po meni jedan od boljih launčera sa "vanila" iskustvom ili kako se već kaže... :D
 
nije los launcher ali treba tu jos da se popravlja dosta. evo druga nedelja kako koristim i usporio je koliko je god mogao. kliknes na ikonu i cekas 3 sekunde da pokrene nesto. sve pocelo da zabada a memorije slobodne ima. da ne kazem kako je location servis pojeo oko 20 % baterije za sat vremena, koji sam morao da iskljucim
 
Na koju memoriju misliš, RAM ili internu u telefonu?
Nisam koristio location servise. To mi je uglavnom isključeno.
 
ram memorija naravno. ovo drugo nema veze sa odzivom.
location servis koristi prognoza, mogu da kazem da bas ne stedi. cak i kad sam stavio beautiful widgets i tad je launcher jeo bateriju zbog servisa.
 
GO Launcher je tata. Izvrsno radi na Huawei Ascend Y300. Doduse ja imam Prime verziju.
 
Jesi li je probao Beautiful widgets sa drugim launcherom? Malo mi deluje nelogično da Solo jede bateriju a location servise koristi druga aplikacija.

Testiraću Solo i GO launcher jer hoću da se odlučim koji da koristim. Oni su mi do sada nabolji koje sam probao. Sviđa mi se Solo jer je besplatan i nudi skoro sve što drugi hoće da naplate. GO u free verziji po meni nudi dovoljno mogućnosti, ali videću još u narednim danima.
 
Solo Laucnher je stvarno dobar,ali,tranzicije su uzasno spore. To mi se desava Huawei Y300,a na Xperia-i Mini Pro,sve radi odlicno,ne znam sta je u pitanju,slao sam im e-mail da to isprave,optimizovali su tranzicije,ali opet ista stvar se desava. Zna li neko kako ovo rjesiti?
 
KK launcher i prezadovoljan..Ima sve sto treba za osnovnu upotrebu i bez laga :)
 
Nazad
Vrh Dno