Šta je novo?

Launcher-i

Probao gomilu, ali nekako mi je vec pominjani, Holo Launcher HD najfluidniji... :)
 
Jesi li je probao Beautiful widgets sa drugim launcherom? Malo mi deluje nelogično da Solo jede bateriju a location servise koristi druga aplikacija.

Testiraću Solo i GO launcher jer hoću da se odlučim koji da koristim. Oni su mi do sada nabolji koje sam probao. Sviđa mi se Solo jer je besplatan i nudi skoro sve što drugi hoće da naplate. GO u free verziji po meni nudi dovoljno mogućnosti, ali videću još u narednim danima.

pa izgleda i kad uklonis solo widget za prognozu on i dalje radi nesto. stavio beautiful widgets na solo ali bbs i dalje kaze da location servis koristi solo. evo na nova launcheru bw radi normalno, u granicama normale.
 
Solo Laucnher je stvarno dobar,ali,tranzicije su uzasno spore. To mi se desava Huawei Y300,a na Xperia-i Mini Pro,sve radi odlicno,ne znam sta je u pitanju,slao sam im e-mail da to isprave,optimizovali su tranzicije,ali opet ista stvar se desava. Zna li neko kako ovo rjesiti?

Zanimljivo. Huawei je malo jači po specifikacijama. Možda nema dovoljno slobodnog ram-a da bi "jurio". 512MB se brzo popuni.

pa izgleda i kad uklonis solo widget za prognozu on i dalje radi nesto. stavio beautiful widgets na solo ali bbs i dalje kaze da location servis koristi solo. evo na nova launcheru bw radi normalno, u granicama normale.

Šteta. Verujem da će to srediti vremenom. Kod mene se pojavi i poneki vizuelni bag. Ovako je sve ok.

Što reče borisgut, Go launcher je tata. :)
 
Go Launcher radi stvarno super i praktičan je za upotrebu. Slična je upotreba kao Samsungov TouchWiz i LG-jev Optimus UI, ali je još bogatiji sa podešavanjima. Da je sve free bio bi savršen. Jedino nije za one koji vole nexus interfejs.
 
Go Launcher radi stvarno super i praktičan je za upotrebu. Slična je upotreba kao Samsungov TouchWiz i LG-jev Optimus UI, ali je još bogatiji sa podešavanjima. Da je sve free bio bi savršen. Jedino nije za one koji vole nexus interfejs.

Ja imam Prime verziju Go Laucnher-a. U januaru bila promocija Prime verzije,i pokupio licencu. :D
 
Kako sam video to je bilo za nove korisnike. Postojećima šipak. Morao sam tražiti "licencu" na drugi način. :)

Kako da mi se pojavi "Side dock" na ekranu. Aktiviram ga ali ga nema nigde, niti reaguje na prevlačenje prsta... :(
 
Ima li ko preporuku za launcher koji bi bilo moguće zaključati, da se ne menjaju podešavanja i raspored ikona?
 
На Nova launcher може да закључа почетни екран.
 
Neki sigurno ne mogu, kao npr MiHome...
a za njega mi najvise treba.

Nasao u Novi. Hvala
 
Koristim KK launcher, jednsotavan, max fluidan, i ima opciju kao u novi launcheru tesla unplugin i sve to free, tako da je meni idealan.
 
Nova Launcher dobio zanimljiv update. Mnogo mi se svidja opcija sa autohide tabovima u appdrawer-u, i jos u kombinaciji sa vertikalnim skrolovanjem odlicno izgleda.
 
ja koristim vec Mesec dana i kusur 'TSF Shell 2.0.7'(Iskreno nisam ga kupio,skinut sa Blackmart-a)....Leti,ni jedan bug...tesko da cu skoro da ga zamenim...primetio sam da imam vise slobodnog rama sa njim nego sa fabrickim....telefon WayTeq Talk 5H Quad...
krajnje sam ga pojednostavio,ubacena tema MIUI TSF HD theme....imam sve sto mi treba....
j93pkx.png
 
Poslednja izmena:
Danas na appsales besplatno prime verzija Go Launchera uz njihov promo kod.

A sad jedno pitanje, ako na ovaj nacin aktiviram prime verziju i danas sutra uzmem drugi fon, kad skinem ponovo sa gplay-a hoce ostati prime ili ne?
 
Neće. Čak i ako obrišeš GoLauncherEx folder sa telefona, gubiš Prime verziju. Jedino da napraviš kopiju kompletnog foldera i čuvaš, pa ga prebaciš na drugi telefon. Mada je pitanje da li će i tada raditi.
 
Apex pro je u verziji 2.3 dobio mogućnost da aplikacije u drawer-u sortirate ručno(ne mora po abecedi kao u 98.5% laucher-a).....po mom skromnom mišljenju sada je kompletan i najbolji....
 
Nokia Z launcher, za sada zatvorena beta, možete se prijaviti ako imate neki od sledećih telefona Nexus 5, Galaxy S5, Galaxy S4 or Galaxy S3, Moto X, HTC One (it doesn't say M7 or M8) or Sony Xperia. https://www.zlauncher.com/
 
izašla nova verzija Action Launchera. od zanimljivijih stvari dodat double tap to lock i podrška za unread count.
 
Nokia z može i nexus 4. Skinuo sam ga i nisam nesto odusevljen... Nema nikakvih opcija za sad, ali je tek beta. Možda i bude nešto od njega.
 
Ovaj drugi je kao Samsung launcher kao što i očekuješ po imenu. Ništa posebno, nije ispred nove po mom mišljenju.
 
Ali pogle koliko tek njih koristi stock launcher?! Zaprepascujuce!

A go launcher koriste "plz halp me, maj phonez leging" :d
 
Nazad
Vrh Dno