Šta je novo?

Launcher-i

Da :( Na kraju sam dosao do nekog Solo launchera, kod koga je to izgleda free
 
ili daš 350 kinti za apex/novu i gg :)
 
Ајде још објасни мом ћалету зашто бих плаћао апликације кад има за џабе :p
 
Juce sam instalirao nova launcher free, podesio sam sve kako sam zeleo, ali ne mogu da nadjem opciju da mi u draweru ne redja aplikacije po azbucnom redu nego kako ja hocu. Gde se to nalazi ako ima uopste u free verziji?
 
Koristim Nova Launcher Prime 2.0.2 i jedna stvar me izlude a radila je, naime kada u udjem u meni i ond pomeram strane u APPS i kad treba da udjem WIDGET nece a hreo je da li sam negde to iskljucio ili nesto ne radi kako treba i drugo da li mogu i gde dsa iskljucim vibraciju na meni touch od Launchera.
 
Koristim apex tamo je ovako: swipe across different drawer tabs, tako nešto treba da nađeš. pod drawer podešavanja.
 
Koristim Nova Launcher Prime 2.0.2 i jedna stvar me izlude a radila je, naime kada u udjem u meni i ond pomeram strane u APPS i kad treba da udjem WIDGET nece a hreo je da li sam negde to iskljucio ili nesto ne radi kako treba i drugo da li mogu i gde dsa iskljucim vibraciju na meni touch od Launchera.

Drawer/Advanced/Isolate tabs
 
Da ti nije nesto cackano u drawer groups? Ne znam sta tu ima jer sam ja na free a ne prime. Sto se tice vibracije zavibrira prilikom klika na menu? Meni nista.. a iskreno se i ne secam da sam vidjao da se u podesavanjima igde pominje vibracija. Ipak ja koristim novu tek 2 dana, pa ti mozda neki iskusniji bude on neke vece pomoci.
 
Resetuj novu pa ce ti biti sve "fabricki" i onda ce ti raditi svajp.
 
Ubacio sam Nova launcher 2.1.1 i uradio restore beckup-a sa Nova Launcher Prime 2.0.2 i sada radi, mislim pojavili su se widgeti i jos samo da li je moguce iskljuciti vibraciju Nova Action - App Drawer u Nova launcher 2.1.1?

Medjutim cim sam ubacio neki widget na desktopu odmah sam izgubio da u meniju imam widgete, nije mi jasno.
 
Poslednja izmena:
Wipe data i wipe cache pa ponovo ga konfigurisi bez da radis restore.
 
Ako mislis u CWM da to uradim da li necu mozda time da uradim hard reset telefona!
 
Mislim na wipe cache i wipe data same aplikacije. Iz settings > applications i tu nadjes nova launcher i odradis to sto sam naveo.
 
Kako da u Launcheru Nova Launcher Prime zakljucam sve na ekranu da ne moze da se brise ?
 
nova settings/desktop/advanced/lock desktop
 
Opcije / desktop / otvori advanced na dnu pa poslednja opcija
 
Još jedan + za Nova Launcher Prime.

Pre sam koristio GoLauncherEX, isprobao još i APEX i Trebuchet, ali Nova ipak za mene pruža apsolutno sve potrebne funkcije potrebne na desktopu. Pogotovu mi se svidja opcija za "swipe icon" koju koristim za kontakte - napravim jedan folder sa najbitnijim kontaktima i unutar njega stavim da mi je "swipe" preko ikonice kontakta poziv a klikom ulazim u kontakt za druge brojeve ili SMS.
 
Neverovatno niko jos nije pomenuo next launcher! Koristim ga vec neki pola godine i stalno nesto dodaju, sa dosta raznih podesavanja, sa jako korisnim dodacima. Toggles-i su extra:) tj njihov Switch-er:-D
 
Pa i treba da bude skup s obzirom sta nudi a ko ne misli da plati uvek moze da se snađe :-D
 
Kakav kiceraj... Jos 15e traze za to... Haos.
 
^ Baš to krenuh da kucam i refreshovah stranu. :D Ne vredi ni približno toliko novca koliko traže za njega. Bloatware launcher. Na kilometar se vidi da ga pravi "GO" tim.
 
Citam ti misli :D ALI pogledaj samo koliko ima skinutih i koliko je ljudi to platilo, pozamasan broj. Dobro su zaradili. Mada ne kontam kako neko ovo moze da koristi. Uspori telefon kao i svaka aplikacija koja izadje iz "GO" tima.
 
N4 neka aplikacija da uspori? Ti se sigurno salis:-D
 
Nazad
Vrh Dno