Šta je novo?

Koji TV kupiti

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Koliko para ks7000 i koja dijagonala?

1100eur kod najjaceg prodavca TV-a na KP (malo je skuplji u odnosu na druge, ali 1700pozitivnih plus je iz Bg-a je presudilo), inace radi se o 49inc dijagonali, 55inc je preskupa.

@brancic cim si na budzetu znaci nista od A brendova, sto znaci FOX http://www.winwin.rs/tv-audio-video...0x1080-full-hd-hdmi-usb-t2-tuner-6791569.html ili njegov pandan sa smartom koji je sad na akciji za 47k, ako ti je to preskupo, onda imam na akciji i stark jazz 40inc za 33k 3god garancije... Uglavnom iako je na rate reci budzet da vidimo sta i kako ili reci na koliko rata uzimas pa koliko maks da ti bude (ja sam agent raiff banke pa cu ti pomoci oko finansiranja ako placas preko kredita banke).

@acirbod nista ;)
 
Hvala.

Ovaj mi je favorit za sada:

http://www.lg.com/rs/televizori/lg-55UH661V?returnFlag=Y

Ima sve živo i mrtvo koliko vidim... Ako neko misli drugačije neka se izjasni slobodno :)

Onda samo gledali istu marku ali samo sam ja odabrao manju dijagonalu LG 49UH664 i ovo je beli, a cena mu je 650 evra preko KP.

Jel ima neko ovaj model ili veci i kakvi su utisci?

Jel vredi ovo kupovati ako ne sta bi ste vi preporucili do 50 inca da je 4k hdr 10 bitni panel. Ne zamerite ako sam se lose izrazio jer sada posle ko zna koliko godina bih treba da kupim nesto ne momentalno nego u narednih par meseci. Pa sto se kaze da unapred odaberem nesto sto valja pa za par meseci mozda cena bude.

Koristio bih ga za gejming i gledanje filmova a sto se tice kablovske to necu najverovatnije ni uzimati jer me ne zanima tv sadrzaj sta ima da ponudi. Hvala
 
1100eur kod najjaceg prodavca TV-a na KP (malo je skuplji u odnosu na druge, ali 1700pozitivnih plus je iz Bg-a je presudilo), inace radi se o 49inc dijagonali, 55inc je preskupa.

@brancic cim si na budzetu znaci nista od A brendova, sto znaci FOX http://www.winwin.rs/tv-audio-video...0x1080-full-hd-hdmi-usb-t2-tuner-6791569.html ili njegov pandan sa smartom koji je sad na akciji za 47k, ako ti je to preskupo, onda imam na akciji i stark jazz 40inc za 33k 3god garancije... Uglavnom iako je na rate reci budzet da vidimo sta i kako ili reci na koliko rata uzimas pa koliko maks da ti bude (ja sam agent raiff banke pa cu ti pomoci oko finansiranja ako placas preko kredita banke).

@acirbod nista ;)

Oko50 000
 
1100eur kod najjaceg prodavca TV-a na KP (malo je skuplji u odnosu na druge, ali 1700pozitivnih plus je iz Bg-a je presudilo), inace radi se o 49inc dijagonali, 55inc je preskupa.

Hvala ti za ovo, planiram da uzmem isti TV, na KP sam nalazio samo za 1200e što nema nekog smisla kad je takva cena i kod nas u radnjama što se vidi na ePonuda za 49KS7002. A 55KS7000 na KP je 1250-1300e iz subotice što opet nema smisla ako je 49" 1200e na tom istom KP, ništa mi više nije jasno.
 
Za review pogledas osnovnu oznaku serije i specifikacije i uku as na google i tako nadjes neki sa istom specifikacijom i ista serija(svi imaju 5/6/7/8/9 serije manje ise), a malo drugacija oznaka, jer je za drugo trziste. Recimo kod nas samsung 9002 je u Americi 9500. I onda za njega ima brdo reviewa, a za 9002 nijedan, a isti tv.

Nije to baš tako.. može se desiti, da se razlikuju paneli.
 
Moze naravno, ali reko cisto da potpomognem, da se neko snadje nekada. Nece uvek raditi, ali u vecini slucajeva je ta situacija.

Sent from the 7th edge of the 3rd world.
 
@brancic onda LG 43LH510v, ili ako hoces smart uhd Skyworth 43 (pretrazi na WW sajtu), ili ovaj FOX android smart, dizajn vrhunski, edge led koristi, 47k ULE868 je oznaka...

@potatoe ja sam jedva nasao, imas ove iz Subotice koji prodaju za 1050eur, ali ja sam se odlucio da dam malo vise zbog pouzdanije garancije (sve ide preko njega u Bg servisima) ionako ako dajes ovoliki novac 50eur gore ili dole zbog garancije nije problem... Samo kucaj u onom TV delu na KP KS i izacice ti jedini oglas (ima on i na naslovnoj strani oglas ali nije spomenuta KS serija tamo, i porucuje se)... I da, ne azuriraju redovno cene, ili ostave stari oglas i izbace novi sa novom cenom i zaborave da obrisu stari, ima takvih primera koliko hoces.

Sent from my ASUS_Z00UD using Tapatalk
 
@Marko1996 ^

našao sam ga ja, sviđa mi se i to što može da se ide i da se proba pre preuzimanja, samo se opet pitam da li dati 1100 kod njega ili 1200 u nekoj radnji.
 
To je vec do tebe, ne gledaj eponudu, nije realna dosta masi sa cenama, u najvecim lancima TV je oko 157k, a mene ce izaci 136k, sto za mene nije mala usteda... Velika mu je nabavna cena koliko znam tako da ono ti odluci ;)

Sent from my ASUS_Z00UD using Tapatalk
 
^^

opa! Ako je tako onda to menja stvar, do skora su LG i Sony imali takvu promociju, drago mi je da sam čekao sa kupovinom, ali za sada ne nalazim ništa po netu za ovu promociju, mora da je nešto novo.
 
Mene pre zanima gde naci rezervne delove za panasonik star 2.5 godine?
Jednom mu je menjana ploča u garanciji a sad je crkla ponovo.

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

pa valjda u zvanicnom servisu. nemaju?

Kontaktiran zvanican servis, ploca kosta 41000din garancija 6 meseci.
A ovaj polovan TV tesko da vredi toliko nakon 2.5 godina, nov je placen 82000.

Druga nova ploca nema ama bas nigde da se kupi...

Eto kako prodjete sa panasonicom.

I sta sad raditi?
 
Poslednja izmena:
Mene pre zanima gde naci rezervne delove za panasonik star 2.5 godine?
Jednom mu je menjana ploča u garanciji a sad je crkla ponovo.

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

Zar nisi dobio 5 godina garancije na taj model?

to je to onda, uzimam domaće, ima 49KS7002 za 1200e. Hvala!

Ja sam moj Panasonic TX-55CX750E UHD 3D platio 1300€ letos u emezzeta.rs na nekakvoj akciji (što mu je u stvari bila realna cena). Sad su ga majmuni podigli na 200k.
Vidi na KP ili na argep.hu da li negde ima u ponudi ovaj model pa da ti ga neko doveze.
Stvarno je grehota da kupuješ za tolike pare tako mali TV i još 4k. :/


Sent from mTalk Lumia 950xl
 
Poslednja izmena:
^^

Lep TV, al neću IPS jer je soba 100% u mraku, i hoću HDR (za netflix i amazon prime), sad imam 37" a sedim na malo manje od 2m od TVa, i ovih 49" će biti dovoljno, imao sam jedno vreme staru Samsung plazmu od 55" al 720p, bilo je previše veliko za tu sobicu
 
^^

Lep TV, al neću IPS jer je soba 100% u mraku, i hoću HDR (za netflix i amazon prime), sad imam 37" a sedim na malo manje od 2m od TVa, i ovih 49" će biti dovoljno, imao sam jedno vreme staru Samsung plazmu od 55" al 720p, bilo je previše veliko za tu sobicu
Да ли си се ти претплатио на Нетфликс или га користиш на неки начин бесплатно? Такође, има ли ту српски превод?
 
^ Nema načina da se gleda besplatno (osim da skidaš sa torenta naravno). Ja delim nalog sa drugim ljudima. Premium nalog je 12 evra i dozvoljava 4 istovremena gledaoca, znači svako da po 3 evra i to je to, realno vredi jer ima puno serija bez korišćenja VPN-a, i još 4K sa HDR za neke njihove serije ako imaš TV koji podržava i ima Netflix UHD instaliran na njemu što većina UHD televizora ima. Jedino što nema titlova na Srpskom, krastavac :(
 
Po meni jeste. 40/42" bi bio neki maksimum, a 4k idealna rezolucija za tu blizinu (naravno ako se uopšte i koristi takav materijal).
 
Stigao KS7000, slike kacim veceras, ono na prvo paljenje nema sta vrhunski TV, jedino kablovska osim par pravih HD kanala izgleda ocaj, a YT nema teorije da pusti 4K, imam kao 24mbit, ali ne moze da povuce do kraja vec max sto povuce je 15, 16mbit sto nije dovoljno za 4K... Tako da mora da se uzme brzi net
 
Stigao KS7000, slike kacim veceras, ono na prvo paljenje nema sta vrhunski TV, jedino kablovska osim par pravih HD kanala izgleda ocaj, a YT nema teorije da pusti 4K, imam kao 24mbit, ali ne moze da povuce do kraja vec max sto povuce je 15, 16mbit sto nije dovoljno za 4K... Tako da mora da se uzme brzi net

Jel je stražnja stranica ok..?
 
Nsm nesto previse zagledao, ali na prvu loptu deluje ok, msm video sam na netu da kao hoce da se odlepi i te gluposti, ali videcemo posle nekog vremena...

Sent from my ASUS_Z00UD using Tapatalk
 
I meni stigao moj.
27fc6ca4fdf2726ce985624f28372fa5.jpg

c8c8ef0e7bfdc3e85fcbeeff17a956d1.jpg

Večeras ga montiram.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno