Šta je novo?

Kodi i addonovi za Kodi (za bildove postoji druga tema)

Ma lako je izvuci strimove, nego je problem probiti Verimatrix plugin.
EDIT: @jaffar, daj reci na kom portu si stavio DVB :D :D
 
Poslednja izmena:
Ja isto imam tvviet.tv po mom mišljenju je najbolji restrimer na ovim prostorima
 
Kada bih instalirao neki kodi build da li bi se obrisali addonovi koje sam već instalirao, mrzi me posle ponovo da ih vraćam , a neki build bih instalirao da vidim kako izgleda

Ako ima predlog za nešto korisno ?
 
Da bi bild instalirao, moras prvo izbrisati kodi, pa sve sa nule. Drugi nacin je da instaliras neku stariju verzijy kodija pa prkeo nje bild, a ovu tvoju ne diras.

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
Kada bih instalirao neki kodi build da li bi se obrisali addonovi koje sam već instalirao, mrzi me posle ponovo da ih vraćam , a neki build bih instalirao da vidim kako izgleda

Ako ima predlog za nešto korisno ?

Mozes u build-u da obrises addonove koji ti ne trebaju ili da dodas one koje koristis a nema ih.

I tvaddons ima svoj build (16.1 za windows .exe fajl), zove se freetelly
https://www.tvaddons.ag/freetelly-windows-kodi/
 
Stabilna lista , uvijek radi . Jedina lista koja ima Full HD kanale.
 
Viet se moze gledati na bilo kom plejeru.
 
Viet se moze gledati na bilo kom plejeru.
More. Cak je i pozeljno zbog codeca i hw ubrzanja.

Naprave ti listu koja je vezana za tvoj nalog. Pretpostavljam da znate kako dodavati kanale kako ubacuju nove.

Sent from my G
 
Poslednja izmena:
https://www.tvviet.tv

Izvukao listu i gledam u PotPlayeru sa HW ubrzanjem, mnogo vise je smooth. SK FullHD...
Kome trebaju samo arene i tako to ima basic paket.

Napravi se nalog, a uplate idu preko sledeceg sajta, uplate se automatski vezuju za nalog i moze se odmah gledati:

http://gamatv.info

Sad ce uskoro ubaciti jos kanala u HD kao N1 itd...

Mene licno nerviraju gledanja preko web browsera ili 'kodi' playera. Vlc, pot, mhc imaju bolju podrsku za codece, hw acceleration, bolje renderuje itd ja sam jedan od rijetkih kome se kodi ne svidja, kad sam ga probao na androidu, smucio mi se zivot (klasicni bloat, odavno nisam sreo losiju i neoptimizovaniju app na androidu, delete all iste sekunde). Ivako imam IPTV na androidu, ubacim listu i otvara u VLC playeru koji takodje podrzava HW ubrzanja.

https://play.google.com/store/apps/details?id=ru.iptvremote.android.iptv

Edit:
Po sajtovima za streaming, ima boljih ili istih streamova tekme nego preko kodija (imam u bookmarks dobre).

http://cloud.tapatalk.com/s/58c2b47f5ce8c/Screenshot_20170310-151249.png?

Eto, sve imate...[emoji136] [emoji106]

Sent from my G
Hvala na odgovoru. Imam jedno pitanje, ja trenutno vecinu utakmica gledam preko acestream playera. Medjutim imam utisak da slika nije fluidna vec pomalo secka. Da li ima nekog resenja za to, kao da slika nema divoljan brij frejmova po sekundi pa samim tim nije fluidna? Da li da promenim player ili ima neko drugo resenje, ako ga uooste ima?
 
Ne shvatam zbog cega davate 13 dolara za nesto sto ima besplatno?
 
Ma lako je izvuci strimove, nego je problem probiti Verimatrix plugin.
EDIT: @jaffar, daj reci na kom portu si stavio DVB :D :D

aha ti bi da probas par skriptica sa jednog drugog foruma ;) slaba ti vajda tv server nije uopste na internetu odradjuje samo kucne poslove :d
 
Hebiga kad ljudi vole sport :) Ja se ni ne sećam kada sam poslednju utakmicu pogledao, ima sigurno par godina.

Inače, meni se ponekad desi da add-oni nestanu sami od sebe. Na primer Exodus, samo više nema ikonice. Posle idem na ponovnu instalaciju samo tog add-ona i proradi.

EDIT: Mislim da je bilo košarkaško finale 2014. SER-USA :D
 
Poslednja izmena:
aha ti bi da probas par skriptica sa jednog drugog foruma ;) slaba ti vajda tv server nije uopste na internetu odradjuje samo kucne poslove :d

Nikakva skriptica nije u pitanju. Ali vidim da si razumeo sta sam hteo. Daj otvori portove, pusti server napolju :D
 
Hvala na odgovoru. Imam jedno pitanje, ja trenutno vecinu utakmica gledam preko acestream playera. Medjutim imam utisak da slika nije fluidna vec pomalo secka. Da li ima nekog resenja za to, kao da slika nema divoljan brij frejmova po sekundi pa samim tim nije fluidna? Da li da promenim player ili ima neko drugo resenje, ako ga uooste ima?

Slika obicno ne bude fluidna ako radi samo SW decoding ili ako nema dovoljno FPSa.
Meni bude bukvalno muka od takve slike, nekkao me glava zaboli ne mogu da pratim pokrete, muti mi se.

Naravno da su bolji playeri kao pot, mhc, vlc, ako stream podrzava gledanje preko tih programa, mada sumnjam sto se tice tog acestreama da ce moci.
Ne shvatam zbog cega davate 13 dolara za nesto sto ima besplatno?
Jeste mnogo 13, ali ja nisam nasao besplatno a da valja. Takvim streamova na svakom cosku. Sve to moze da se isprati nekako, ali nije uzitak. Ne moze se porediti Kodi sa onim ogavnim interfejsom sa pleyerima poput pota, mhca itd. koji imaju mnogo bolji decoding i obradu slike, ppdrsku za codece i dobru saradnju sa hardverom, cpu/gpu, performanse.

50 frejmova i fhd, SK...nije isto sto i ona mutnjikava, gdje prakticno ne mozes ispratiti pokrete. Tebra to je sport, ne miruje slika.

Sta znam, vjerovatno se ne zadovoljavaju svi istim kvalitetom, ali imam svoje razloge zasto placam, lakse i jednostavnije mi baratati sa listom u pleyeru, kvalitetniji player (mogu da biram), kvalitetnija obrada slike, zvuka, vise frejmova, veca rezolucija itd...
Volim sve jednostavno. Jednostavnost u funkcionisanju (bilo kakvom), obicno znaci i kvalitet i pouzdanost[emoji106]

Sent from my G
 
Poslednja izmena:
Ok,skontali smo da nisi fan programa KODI,i programe koje ti potenciras pripadaju temi koja je vezana za Windows PC,pa nemoj vise da mesamo babe i zabe i stavljamo sve u isti kos tj temu koja je iskljucivo vezana za KODI i njegove addonse...
ima ovde ljudi ,koji odavno ne gledaju Multimediu na Pc-u vec na raznim Igrackama koje se kace na TV(naravno da moze i PC na Tv,ali nije tema)i koje i te kako odlicno odradjuju sve to sto tebi odradjuju Pot,Vlc,mhca itd...i dobro je da postoji Mogucnost Izbora,pa kome kako Valja....:)
Ziveo...
 
Pa sto ne posajete ovdje ima dosta ljudi koji nemaju gdje czv da gledaju.

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
Jel vama radi Osijek zadnja dva dana kako treba? Mislim prvenstveno na live stream domacih kanala.
 
Kada igra Zvezda, a kanali ne sjeckaju onda je dobra lista. Jer tada restrimeri imaju najvece opterecenje na serverima.
98% listi sjecka kada Zvezda igra Eurolugu :D
 
Inače, meni se ponekad desi da add-oni nestanu sami od sebe. Na primer Exodus, samo više nema ikonice. Posle idem na ponovnu instalaciju samo tog add-ona i proradi.
Jesi probao da pronađeš addon na Settings i ponovo sa vratiš ikonicu na desktop? Meni se isto dosta puta desilo da mi se izbrisu sve ikonice addonova. Ali oni su i dalje tu tj samo je prečica nestala.
Odem na Settings/appearance/settings/addon shortcut i tu ih vratim nazad. 10 sekundi posla.
Jarvis je u pitanju.



Sent from my D6603
 
Ma sve je to lose, ima tih listi bruka po forumima :D
Koristio sam nekad. Nekad bude ok, nekad lose, cim su neke vaznije tekme odmah krene kocenje, bufferovanje i samo te prebaci sa kanala. Po nekoliko puta moras otvarati kanal. Sta znam, sve se nadam popravilo se, pa zato, a nije skupo, ima dosta tih lista po 5-6€ na oglasima.
Pa sto ne posajete ovdje ima dosta ljudi koji nemaju gdje czv da gledaju.

Sent from my MI 5 using Tapatalk
Postavio sam SS sajtova, gdje uvijek imas po 10-15 razlicitih strimova i prenos svih tekmi.

Gledljivo je (kad se skupi malo slika) tj. kad se gleda u nativnoj rezoluciji. To je inace i najbolje, ne volim razvlaciti ni HD na FullHD a ne nize.

Sent from my G
 
Imam ja na satelitskoj sve, ali ima ljudi koji nemaju...

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
Jesi probao da pronađeš addon na Settings i ponovo sa vratiš ikonicu na desktop? Meni se isto dosta puta desilo da mi se izbrisu sve ikonice addonova. Ali oni su i dalje tu tj samo je prečica nestala.
Odem na Settings/appearance/settings/addon shortcut i tu ih vratim nazad. 10 sekundi posla.
Jarvis je u pitanju.



Sent from my D6603
Do sada nisam. Prvi put sam odradio ovako, pa sam posle tako išao svaki put.

Mogu probati i tako, samo kada se opet desi :)
 
Meni se to desilo ako mi ponekad zabode kodi ili resetujem box.

Sent from my D6603
 
Kod mene nema pravila. Izaberem i pogledam film, film se završi i nakon toga me Kodi izbaci u neki meni sa tri foldera, sad se ne sećam tačno koji su. Kada se vratim na home ekran, ikonice addon-a više nema.

Ne dešava se prečesto doduše, dva-tri puta mesečno.
 
Nazad
Vrh Dno