Šta je novo?

Kodi i addonovi za Kodi (za bildove postoji druga tema)

Gde to ima da se uzme za 3-4e/mesečno, da ima sport klubove i arene, ništa mi više ne treba?
Dosta 720p

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
ima za 5 eur sigurno, javi se na pp

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Ja sam skinuo nekakav Osijek Bulid.
Prvo se instalira on, običan .exe fajl. Pa nakon njega Kodi Krypton. Sve sam odradi,instalira sve potrebne addon-ove, Exodus,Zem,F4mTester,Live TV Serbia, EX-YU Live TV....Ima mnogo verzija Arene i SK koji rade bez kočenja.
 
Daj neko uputstvo gde da se nađe taj build i kako da se instalira
 
Ultimate IPTV zanimljiv addon

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Gde to ima da se uzme za 3-4e/mesečno, da ima sport klubove i arene, ništa mi više ne treba?
Dosta 720p

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
Kod nas na oglasima toga ko pleve, ima valjda i tamo.

Nemoj brate da 21h docekas nepripremljen, a vec krenuo studio i bitne tekme za nas, gubi efes...[emoji482] [emoji106] [emoji12] [emoji490]

Sent from my G
 
Poslednja izmena:
Ko hoće link za Osijek Build neka se javi na PP.

Prvo se instalira Osijek Build pa onda Kodi Krypton. Ko ima instaliran Kodi neka ga obriše skroz
 
Pa ne moze prvo osijek pa krypton, nego prvo kodi pa osijek :)

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
Sve sportklub programe
6372304e8cc646746b8a2bafc689bdf9.jpg


Sent from my SM-N910F using Tapatalk
 
Linkove za Osijek možete naći na fejsu.

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока
 
Imali neki Addon za gledanje americkih kanala, najvise mi treba The CW? Ja sam skinuo neki USTVnow, ali mi ne radi. Registrovao sam se, ali kada sam prvi put stisnuo Live TV izbacio mi je neki error i nesto je pisalo credentials failed. Probao sam jos neke Addone, ali ne rade kako treba, a neke nisam uspeo ni da instaliram. Ima li neko nesto da predlozi, a da radi kako treba?
 
@izvinajvam se za pogresnu inforamciju za HD prenos Zvezde u basketu..kriv je info na SportEvenz...
na slici je prava informacija gde upravo ide...
zvarlw.png
 
Ni na onom Zemu ni na live TV serbia nema normalan sport klub, pustio sam batmanstream, za*ebi ovaj kodi..

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Ja sam isto to mislio kada sam sam ubacivao addon-ove. Uvek tu nešto nedostaje,nekakvi dodaci,update-ovi...
Kako sam instalirao Osijek pa Kodi 17. Svi SK i Arene šljakaju odlično. Evo zvezda piči na Zem-u ko luda
 
Ljudi osijek build radi razvaljuje :D

Instalirajte onako kako vam čovek kaže

Ovo je fenomenalno :D
 
pa nije kriv KODI,kad nesto ne radi,Svasta....
 
Sta je uopste taj Osijek build? Skup ovih najrabljenijih pluginova?

Ono sto ja koristim, Exodus, Specto za nedaj boze, ne torentujem ovo mi je dovoljno tu je jos ponesto tipa Skynet, Echo, Serbia IPTV, itd..

Za TV, SBB kablovska dignuta na kodi + satelitska u IPTV Simple tako da su tu uvek SK HD i Arene HD :D
 
Sta je uopste taj Osijek build? Skup ovih najrabljenijih pluginova?

Ono sto ja koristim, Exodus, Specto za nedaj boze, ne torentujem ovo mi je dovoljno tu je jos ponesto tipa Skynet, Echo, Serbia IPTV, itd..

Za TV, SBB kablovska dignuta na kodi + satelitska u IPTV Simple tako da su tu uvek SK HD i Arene HD :D

Exodus i Adryanlist. Ne treba ništa više.
 
Ok, na PC-u sam instalirao Osijek i nece da otvori ni SK ni Arenu ...Kako da instaliram na Android?
 
Poslednja izmena:
Osijek se sakupio te najkorisnije addone.

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
Pa podijeli znanje :)

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Rado bih. Da posedujem to znanje. Nisam rekao da ja znam, samo da nije nemoguce. Video sam da imaju ljudi, pricao sam o ovome vec i pre, ali samo nekolicina znaju kako. I naravno, ne dele to. ;)
 
Postoje odredjene skrtipte koje iz aplikacije mogu izvuci link i port. S tim da d3go proverava svakih 60sec da li radi aplikacija. Zato je porrebno znanje kako emulirati aplikaciju.
Nije nemoguce, ali poprilicno zeznuto

Послато са NX549J уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno