Šta je novo?

Ivy Bridge - Official thread

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Au koja blamaza covece jos video secka :d a najaci je taj lik nakraju digo ruke i ode :D
 
koliko ja znam ova igra je solidno zahtevna i uopste ne radi lose obzirom da na cemu je pokrenuta. sta biste hteli, da vam pored nove integruse ne treba odvojena VGA?
 
skapirao sam da je snimak ali verujem da je pravljen na integrusi.
 
resili su da ne bude live gaming nego snimak i jos su se sami malo nasalili na konto toga. ja stvarno ne vidim sta vam toliko smeta? cak je i simpa.
 
Anand totalno nije Intelov čovek, neee! :D
 
Kao sto Chinanski kaze ocigledno je da su pustili snimak, to se cesto radi na keynote-ovima veci fail je BSOD ili da igra pocne da secka zbog neke gluposti (antivirus, windows update lupam sad).
I to je podmazano shalama.

Nema tu nikakvog faila 0.o
Plus je i sam produkt najverovatnije jos u beta fazi..
Bezveze flejmate :p
 
Da su rekli od pocetka da je snimak, cool. Problem je sto nisu, prvo se trudio da "vozi", a na kraju je rekao da to ide live sa racunara iz backstage-a... sto nije bio slucaj. Ovo jeste bila poprilicna brljotina, i kao sto neko rece, nije iskljuceno da "zasluzni" popije otkaz... mozda ne odmah, ali kada se malo slegne prasina.
 
Da su rekli od pocetka da je snimak, cool. Problem je sto nisu, prvo se trudio da "vozi", a na kraju je rekao da to ide live sa racunara iz backstage-a... sto nije bio slucaj. Ovo jeste bila poprilicna brljotina, i kao sto neko rece, nije iskljuceno da "zasluzni" popije otkaz... mozda ne odmah, ali kada se malo slegne prasina.

Brljotka jeste, ali ne verujem da će biti otkaza, nisu to Japanci. Ali zato, žuti karton mu je dodeljen sigurno :)

Nisam znao da imaju i zabavni program, pazi ovo:

http://www.youtube.com/watch?v=XGpd17GtlEs
 
Poslednja izmena:
Da su rekli od pocetka da je snimak, cool. Problem je sto nisu, prvo se trudio da "vozi", a na kraju je rekao da to ide live sa racunara iz backstage-a... sto nije bio slucaj. Ovo jeste bila poprilicna brljotina, i kao sto neko rece, nije iskljuceno da "zasluzni" popije otkaz... mozda ne odmah, ali kada se malo slegne prasina.

meni ovo deluje kao potpuno osmisljen dogadjaj samo sto se zeznuo pa je rekao da neko vozi backstage. fora sa rukama/bez ruku je unapred smisljena, barem meni tako deluje.
 
PA možda i jeste neko vozio iz backstage, ali na nekom drugom laptopu., VLC se može koristiti za streaming :)
 
Poslednja izmena:
he, ko bi u opste posle ovog razmisljao da zameni svoj SB CPU ?
 
Mozda ljudi nece menjati u startu SB CPU, ali oni koji budu kupovali nove kompove ce sigurno ici na Ivy Bridge.
 
Niko nije lud da menja SB za Ivy Bridge jer dobitak prvo nece osetiti jer je i SB prejak za igre ;)
 
Sacekaj da stigne gta 5 pa onda ponovi recenicu :D
 
Ova prezentacija nije nikakav fail. Zar stvarno neko misli da bi kompanija poput Intela sebi dozvolila tako očigledno varanje publike.
To je urađeno namerno a razlog je jednostavan, marketing.
Da je održana klasična prezentacija, odjek u medijima bi bio daleko slabiji, a sada svi govore o tome.
Recept je klasičan estradni, nije bitan sadržaj, bitno je da što više ljudi priča o tome.
E sad da li je taj koncept dobar, efikasan itd. to je tema za drugu raspravu ali je neko definitivno odlučio da se to uradi na način koji smo videli.
 
Ova prezentacija nije nikakav fail. Zar stvarno neko misli da bi kompanija poput Intela sebi dozvolila tako očigledno varanje publike.
To je urađeno namerno a razlog je jednostavan, marketing.
Da je održana klasična prezentacija, odjek u medijima bi bio daleko slabiji, a sada svi govore o tome.
Recept je klasičan estradni, nije bitan sadržaj, bitno je da što više ljudi priča o tome.
E sad da li je taj koncept dobar, efikasan itd. to je tema za drugu raspravu ali je neko definitivno odlučio da se to uradi na način koji smo videli.

Siguran sam da su hteli isti efekat kao i nVidija sa sper-plocom :D Problem sa velikim kompanijama je sto misle da im je sve dozvoljeno i da se sve prasta....
 
Same brojke (iako vecina samo to uzima u obzir) kazu jedno (Intel je sve bolji), a u stvari se to obicno desava zbog losijeg kvaliteta slike.

GPU texture filtering quality

Postoji gomila ovakvih clanaka, u kojima se vide in-game rendering slike prikazane uporedo, gde se vidi da je na istoj rezoluciji slika koju daje Intelov GPU daleko siromasnija detaljima od onoga sto renderuju AMD/NV.
 
A ja cuo mnogo puta da kada kupujes Intela kupujes i kvalitet? :d
 
A ja cuo mnogo puta da kada kupujes Intela kupujes i kvalitet? :d
Verovatno si to čuo s razlogom. Reklama od usta do usta je najbolja. Sa druge strane, gde ti možeš da kupiš Ivy Bridge CPU? (jer se na tome zasniva tvoj trolololo post u kome pljuješ kvalitet Intel procesora)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno