Ishrana, trening, fitnes (borba protiv sedenja za ljude iz IT-a)

Stevcho

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
20.10.2009
Poena
16
Kako vam se čine ove sprave?
Kod:
[url]https://www.lidl.rs/sr/p/product-recommendation/oprema-za-vezbanje/p27714[/url]
[url]https://www.lidl.rs/sr/p/teretana-i-u-domu/trake-za-trening/p27722[/url]
[url]https://www.lidl.rs/sr/p/teretana-i-u-domu/valjak-za-vezbanje/p27717[/url]

Dobra cena za te sprave, zavisi i sta ti treba.

Marezz

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
14.11.2010
Poena
38
Koji je najbolji multivitaminski suplement kao Opti-Men od Optimum nutrition a da moze da se kupi kod nas?

Labello

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
25.02.2017
Poena
38
Drustvo gde uzeti ili koje uzeti vratilo?

Merkam TS900 u Decathlonu, ali reko da li postoji neka bolja alternativa. :)

Stefan1995

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
05.04.2015
Poena
38
Da ne pravim posebnu temu, mislim da moze i ovde. Sta mislite o digitalnim vagama koje pokazuje i procenat masnog tkiva, npr Omron BF 214, BF 511 i Viva?

magicna_ruka

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
16.08.2010
Poena
18
Mislim da su podjednako funkcionalne manje-vise sve. U smislu, dobre su za pracenje trendova jer tako mozes da imas uvid u efikasnost treninga i ishrane, ali apsolutne brojke uzmi s rezervom. Em sto svaki proizvodjac ima svoje neke arsine i kalibracije, em sto brojke ne moraju biti tačne kao na onim profesionalnim merenjima.

Ja koristim Xiaomi vec 2 godine i strava je stvar za pracenje kilaze i promena koje nastaju ispod haube, narocito u doba Korone kada smo teretanu smenili kucnim treninzima i trčanjem + promene u ishrani.

Чичарито

Flash Drive
Učlanjen(a)
19.07.2020
Poena
18
Пошто имам кући неки тренажер и радим згибове и пропадања активно већ једно 12 година🤣 планирам да узмем тегове са бучицама једноручне у овом комплету па ме занима да ли је неко куповао или користио сличне и вреди ли дати паре?

Stefan1995

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
05.04.2015
Poena
38
@magicna_ruka Pa da, imamo slicno misljenje, najvise zbog pracenja treninga bi je uzeo, uzecu jednu od ovih gore. Mislim da Xiaomi nema kod nas, nisam je nasao.
Cicarito po meni bolje uzeti kvalitetnije bucice ili sacekaj mozda neko od clanova ima, pa ce ti napisati vise.
Pravimo novi SW park, zanima me koliko da stavim sirinu za propadanja??

magicna_ruka

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
16.08.2010
Poena
18
@magicna_ruka Pa da, imamo slicno misljenje, najvise zbog pracenja treninga bi je uzeo, uzecu jednu od ovih gore. Mislim da Xiaomi nema kod nas, nisam je nasao.
Cicarito po meni bolje uzeti kvalitetnije bucice ili sacekaj mozda neko od clanova ima, pa ce ti napisati vise.
Pravimo novi SW park, zanima me koliko da stavim sirinu za propadanja??
Imas, i kod njih u shopovima, a i na KP. SmartScale se zove.

nikornla

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
17.12.2004
Poena
63
Zelim da kupim neku vagu, ali pojma nemam sta da uzmem... gleda sam malo digitalne i mozda bih cak uzeo i onu sto meri procenat masnoce i ostalo, ali opet koja pokazuje neke da kazemo realne rezultate? Jasno mi je da su te vrednosti donekle okvirne, ali kao bar neku koja je priblizna realnim vrednostima, tj da nisu neka ogromna odskakanja i da je konzistentna u svojoj nepreciznosti.

Sa druge strane, da li je mozda bolje uzeti neku "analognu"... opet i u tom slucaju ako neko ima neku preporuku, bio bih zahvalan.

Vrh Dno