Šta je novo?

Iris TV box mts (nije tema o Iris Go ni Iris Smart aplikaciji)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
^ koliko traje taj promotivni period za potpisan ugovor na dve godine sa ovom akcijom 12meseci / dinar?
Vidim da su mi svi kanali i dalje otkljucani a naplacuju mi dodatne STB-ove koje cu ionako da razduzim.
 
Morao sam da smanjim bitrate na Srednji za iris smart tv na TCL tv-u. Kada postavim na Visok ili Auto slika zakoci i vise nista ne pomaze :(
Probano na kablu i wifi-u, gledao sva moguca podesavanja ali bez uspeha, na drugom TV-u preko Mibox-a radi super.
Primetio sam da je na Miboxu verzija korisnickog interfejsa 11-11-7-19 a na TCL-u 11-11-6-19, da li postoji jos nesto sto mogu da promenim da dobijem bolji kvalitet na TCL-u?
 
Da li neko koristi i kako mu radi Iris smart na Mi stick (''običan'', 1/8 gb, ne ovaj 4k), treba mi za vikendicu da povremeno koristim, ne bih sad više od tih 5-6 hiljada izdvajao, uzimao Mi box ili ovaj drugi stick. Ima jedan komentar od pre pola godine ili više gde je neko napisao da mu radi na ovome što ja želim ali eto čisto ako ima još neko neka baci komentar.
 
Sinoc mi je bio neki update, mada i dalje pise da je verzija 2.5.8, ali mislim da mi sad radi bluetooth na daljinskom i sad prebacuje kanale instant, nema vise one pauze od 1-2sekunde...
 
Probaj sakri box iza tv-a i vidi hoce li da prebacuje.
box je HP4024 i radi i iza tv i bilo gde u sobi, ne moram vise da ga "nisanim" kad hocu nesto :) ali mi sad ne radi daljinski od TV za iris, do sad nisam ni koristio daljinski od boxa...
p.s. Sad bas brzo prebacuje kanale, kao kad sam bio na EON, samo jos da isprobam premotavanje i vracanje unazad..
 
box je HP4024 i radi i iza tv i bilo gde u sobi, ne moram vise da ga "nisanim" kad hocu nesto :) ali mi sad ne radi daljinski od TV za iris, do sad nisam ni koristio daljinski od boxa...
p.s. Sad bas brzo prebacuje kanale, kao kad sam bio na EON, samo jos da isprobam premotavanje i vracanje unazad..
Udji sa #1397# u podesavanja boxa, vidi dali nisu ugasili hdmi cec. Meni je bluetooth daljinski od televizora, i radile su sve kontrole sem paljenja boxa. Nisam sada kuci da probam.
 
Da li Iris GO radi na SBB internetu?
 
Mogu da se gledaju mnogi regularni kanali, ali Arene, kao iskljucivo Telekomovi kanali, ne mogu, osim ako se ukljuci neka VPN aplikacija.
 
To je vec zanimljivo posto sigurno nisu radile, bar kod mene nisu :)

Nije mi logicno posto se najvise nadmecu preko sportskih kanala, a na ovaj nacin omogucavaju da ljudi koriste naloge prijatelja, rodjaka na mrezi najveceg konkurenta koji ne dozvoljava da SK radi na Telekomovoj WiFi konekciji :)
 
Ja imam eon premium, znači i njihov net, i mts box2 fiksni+tv, i koristim na računaru i tabletu, fonu iris go i radi sve. Možda neko ima druga iskustva, to ne znam
 
Takođe da potvrdim da radi. Kod sestre koriste moj Iris TV na SBB netu, dok kod mene eon mora preko vpn za zna se koje kanale 🙂
 
Ispravljam se, probao preko SBB mreze, UniFi i radi iako pre nisu mogle Arene sigurno. To je bio razlog da se za starijeg clana porodice zakupi Arena Cloud da bi mogao na SBB mrezi da gleda Arene i fudbal. Ocigledno je da su menjali.
 
Ispravljam se, probao preko SBB mreze, UniFi i radi iako pre nisu mogle Arene sigurno. To je bio razlog da se za starijeg clana porodice zakupi Arena Cloud da bi mogao na SBB mrezi da gleda Arene i fudbal. Ocigledno je da su menjali.
Meni uvek radilo i mtstv go i iris tv
 
Tako je, od prvog dana je sve radilo
 
Zato što svima radi nastaju i problemi kad se nakače prijatelji, rodbina i kumovi. :ROFLMAO:
 
To jednostavno nije tacno, Telekom nikada nije blokirao svoje kanale na drugim provajderima, nesto kod tebe nije bilo kako treba.

Tako je, od prvog dana je sve radilo

Apsolutno ne sporim da je najverovatnije, tacnije sigurno, bilo nesto do mog telefona i iPad-a (iako nista nije naknadno dirano osim uobicajenih update-ova aplikacije), jednostavno nisu hteli ni da cuju na SBB mrezi, i to od pocetka koriscenja 😃 U najmanju ruku, bilo bi jeftinije da nije placena Arena cloud za fudbal za navijacke doajene i iskonske ljubitelje ovog sporta 😄
Kazem vam, probao nakon ove prepiske i video da radi 😁
 
  • Like
Reagovanja: M J
Nastavi da plaćaš arenu ako možeš, jer ako se osloniš na ovo kad je nešto bitno, jednostavo neće raditi.
 
  • Like
Reagovanja: iOS
Nastavi da plaćaš arenu ako možeš, jer ako se osloniš na ovo kad je nešto bitno, jednostavo neće raditi.
Pomisao da neko sa osamdeset i nesto godina jednako prati fudbal, sve poznatije lige i obozava da gleda fudbal jednako kao u mladosti, mi ne dopusta da otkazem Arenu i prepustim ga ovom, vrlo cesto, poluservisu 😃

A Arena Cloud kao hoće? :D

Veruj mi da mesecima radi kao sat kod osobe koja je iskljucivo zbog toga pristala da koristi tablet i savladala sve brzinski 😃
Pristao bih da se cimam oko toga da je iskljucivo vezano za moje gledanje, ali ovako, neke stvari nemaju cenu (y)

Ako postanu nepouzdani, ide Orion ili koji god vec servis bude nudio Arena sport da se kompletira sa Sport klubom.
 
Jel mts trenutno ima neki stb uredjaj koji moze da se stavi iza tva i da hvata daljinac kad hocu da menjam kanal. Jako mi estetski smeta sto mi stb stoji sa kablovima :/
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno